• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
 • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
 • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
 • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

Ялинка стала символом Нового року у всьому світі. Прикрашаючи її, ми створюємо в будинку особливий настрій, який панує потім всі різдвяні свята. Яскраві свічки, кульки, хлопавки, гірлянди, мішура та інші милі серцю дрібниці створюють ні на що не схожу ауру свята, доповнюючи яскравими фарбами аромат ялинової хвої і справжнього зимового лісу. Але хочеться не просто зробити будинок затишним і веселим, але і догодити символу наступаючого року. Оскільки в Новому році символ – Свиня, то й прикрашати ялинку необхідно відповідно.

Забарвлення прикрас

Свинка – істота веселе, дуже любить яскраві кольори. Але при цьому вона має гарний смак, що робить спроби їй догодити досить складними. Яскраві композиції не повинні бути занадто незграбними. Виберіть певну гаму і дотримуйтеся її. Найбільш придатними будуть:
 • Рожеві тони, які нагадують ніжний бочок свинки, можуть порадувати гламурних дівчат. Ті, хто любить цей колір, в новорічну ніч порадують символ року і себе разом з нею. Головне – не перестарайтеся з іграшками.
 • Жовта гама іграшок наповнить будинок сонечком, а душу радістю. Сонячно-жовті, лимонні і золоті відтінки можуть грати міріадами відблисків, даруючи насолоду очам і мир в серці. Свинка дуже любить ці кольори, так що догодити їй в даному разі буде легко.
 • Поєднання безлічі яскравих кольорів може сподобатися свинці у разі, якщо в композиції присутня гармонія. Перезавантажте ялинку занадто насиченою палітрою – і символ образиться, порахувавши, що ви ставитеся до неї як до істоти, що зовсім не володіє почуттям міри.
 • Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Способи розташування іграшок

  Існує кілька видів розташування ялинкових прикрас у композиції та прикраси кулями. Кожен з них має своїх прихильників і дарує людям можливість відпочити від буденності і помилуватися на щось надзвичайне.

  Спіральне розташування прикрас

  При виборі даного способу прикрашати ялинку, іграшки вішають по спіралі, попередньо уклавши спіраллю гірлянду.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  Підбирати прикраси необхідно приблизно одного розміру, щоб було добре видно лінію спіралі. Мішуру можна укласти такий же спіраллю, або зав'язати пишними бантами (залежно від її пухнастості і довжини стрічок).

  Вертикальне розподіл іграшок

  Щоб прикрасити даними способом ялина, гірлянди необхідно розвісити теж по вертикалі, поділяючи, таким чином, весь простір, яке потрібно прикрасити, на секції. Кожна секція прикрашається своїм кольором. Рожева, жовта, блакитна і червона, синя і зелена секції будуть грати фарбами і вабити погляд, якщо іграшки підібрати приблизно одного розміру.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  Мішуру при такому способі прикраси теж варто повісити вертикально. Вона підкреслить лінії секцій і дасть додатковий блиск композиції.

  Розвішування іграшок по колу

  Такий спосіб розвішувати на ялині іграшки більш звичний обивателям. Гірлянди при цьому розкладається по колу, так само можна викласти і мішуру. Іграшки можуть створювати кольорові пояси або різнитися в розмірах.

  Розсип іграшок на ялинці

  Прикрашати ялинку ці способом зможе не кожен. По-перше, необхідно підібрати іграшки однієї форми і кольору, але різного розміру. Причому квітів може бути кілька. Виклавши гірлянду спіраллю або по колу, вивішують спочатку маленькі іграшки на вершині ялинки.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Чергувати кольору можна в будь-якому порядку. Нижче вішають іграшки більшого розміру, ще нижче – ще більше. І так, поки ялинка не буде прикрашена повністю. Розвішувати мішуру у вигляді смуг в даному випадку не варто. Зв'яжіть з неї красиві банти відповідних розмірів і доповніть сріблястими або золотистими стрічками.

  Іграшки

  Ялинкові іграшки – це окрема тема, яка обговорюється багатьма обивателями, зачіпаючи навіть стилістів. Чим прикрашати символ свята?
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  Кульки. Новорічні кулі виготовляються на всіх заводах новорічних прикрас. Скляні кулі зараз досить дорогі, купувати такі прикраси далеко не всім по кишені. Більш прості пластикові іграшки завоювали практично весь ринок, що обслуговує середньостатистичного споживача. Легкі та яскраві, вони можуть мати який завгодно колір і розмір. Прикрашена ними ялина найчастіше виглядає солідно і ошатно. Шишки, листочки, квіточки. Рослинний орнамент у наш час став потихеньку здавати свої позиції. Звичайно, зображення омели у різдвяних вінках не йде, але всілякі квіточки з скла на ялинці останні роки вже не розвішують. Але при зустрічі року Свині, ці іграшки будуть доречні.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019

  Казкові герої. Цей тип іграшок популярний в будинках. Де є маленькі діти. Забавні Діди Морози, Снігуроньки, Сніговички і одягнені звірятка, герої казок і мультфільмів розбурхують дитячу фантазію і завжди доречні на сімейній ялинці. Головне – правильно розподілити іграшки на гілках. Сніжинки. Один із символів новорічної ночі – сніг. Білі і сріблясті сніжинки роблять ялинку неймовірно ошатною. Зіставте їх із звичайними кульками – і ви отримаєте справжню казкову ялинку, загадкову і таємничу. Діти проведуть під такою ялинкою не одну годину, придумуючи сотні казок. До того ж, така ялинка виглядає дуже стильно. Глазуровані печива. Прикрасити ялинку на Новий рік 2019 можна і виробами з тіста. Покриті кольоровою глазур'ю печенюшки відразу притягнутий до себе погляди. Їх можна зробити з солоного тіста, а можна і їстівні, солодкі коржики.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  Такі прикраси для дітей як приманка. Ялинка виглядає справжнім подарунком для ласунів, особливо, якщо до прикрас додати цукерки в яскравих фантиках. Х едмейд тойс – ялинкові іграшки, зроблені своїми руками. У дитинстві нас навчали вирізати з паперу, клеїти ліхтарики, створювати паперові гірлянди. Крім того, можна виготовити дротяні рамки і настоювати їх в дуже крутому сольовому розчині. Сіль пристане до дроту і буде нагадувати заводську присипку.
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  З лампочок та інших підручних матеріалів можна створити справжні шедеври, використавши для прикраси звичайну фольгу або биті іграшки, фарби і папір. Така ялинка буде оригінальною і ніхто не зможе повторити ваш дизайн. Прикрашати ялинку – ціле мистецтво. В Цьому році варто простежити за тим, щоб кольори відповідали живим відтінкам, які подобаються Свинці. Варто бути обережним і не перетворювати розкіш у вульгарність. Головне – почуття міри. Ваша турбота сподобається символу 2019 року , який буде дивитися на зустрічаючих новорічну північ прихильно.

  Відео  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають