• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди

Згідно зі східним календарем, 2019 рік буде роком Земляного Кабана (Свині). Саме з цим пов'язані всілякі прикмети і звичаї Нового року 2019 які необхідно мати на увазі. Як слід провести новорічні свята щоб сподобатися талісману року? Наші рекомендації будуть корисними для всіх, хто хоче залучити удачу в свій будинок у Новому році. Також у нашій статті ми спробуємо розібратися, що принесе 2019 рік, до яких змін в цей період потрібно бути готовим.

Символіка року

Символ Нового року 2019 – Жовтий Земляний Кабан. Вгодований, веселий, він скидається на зображення Будди, усміхненого всім іншим знакам Зодіаку. Основним кольором, який відіграє роль символу, природно, буде жовтий. Всілякі варіації жовтого кольору в одязі і прикрасах піднімуть настрій, створять яскраву, грайливу атмосферу, яка буде активно впливати на світогляд і будити щиру радісну посмішку. Саме посмішка стане головним символом, адже Земляний Кабан любить щирі почуття і завжди радіє з веселими людьми. Їм він дарує своє розташування найчастіше. Не варто забувати і про природних кольорах, властивих символу 2019 року. До них відносяться рожевий, зелений і коричневий, а також всілякі поєднання з матеріалів цих квітів. Аргументувати дані забарвлення можна таким чином:
 • Рожевий колір відповідає відтінку шкіри домашньої свинки, яка в кожному будинку символізує достаток, радість і благополуччя.
 • Коричнева шкура дикого, лютого кабана символізує неприборканість вдачі, волелюбність, силу і вміння захистити свою територію. В бою дикий кабан неукротим і непримиренний з ворогами. Цей колір принесе в дім надійність і захист, відчуття твердого та надійного плеча за спиною.
 • Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
 • Травичка, яка є улюбленим ласощами кабана, має зелений колір. Крім того, що живе на волі символ Нового року не проти проводити якомога більше вільного часу, відпочиваючи на густий підстилці з диких трав. Можна сказати, що даний колір символізує затишок і спокій, розслабленість і млість у новому році.
 • Деякі символи Нового року 2019 можуть стати справжніми талісманами, які приносять удачу кожному, хто повірить господареві року. Прикраса у вигляді кулончика з фігуркою порося. Виготовляють їх з різних матеріалів, як дорогоцінних, так і просто красивих. Кабанчика чи порося в такому вигляді треба постійно носити на шиї. Кулон, ідентичний вищеописаного, може прикрашати не тільки шию, але і бути частиною каблучки або браслета. Витончені або масивні прикраси на руках приваблюють не тільки увагу оточуючих, але і удачу у фінансових і особистих справах.
  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди

  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди

  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди

  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди

  Статуетка: цей талісман в кишені носити буде проблематично, але все ж і вона теж є сильним талісманом. Поставивши статуетку на видному місці у вітальні, ви залучите благополуччя не тільки для себе, але і для інших мешканців будинку. Вона захистить всіх і дасть можливість людям проявити себе, отримувати максимум задоволення від справи, якій ви присвятили своє життя. А ще статуетка свинки навчить радіти досягнутим результатам, принесе сміх у будинок.

  Як привернути успіх і гроші в рік Кабана (Свині)

  Удача – примхлива красуня, яка може відвернутися від шукача в будь-який момент. Найчастіше вона затримує свій погляд на тих, хто привернув увагу символу року. Для кращої взаємодії з Кабаном, варто дотримуватися деяких правил.
  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
  На новорічному столі не повинно бути ніяких страв, приготованих з свинини. Пам'ятайте, що насправді Кабан дуже дружелюбне тварина, і особливо благоволить до курки, м'ясо якої теж варто видалити з меню. Самим ідеальним застіллям у цьому році має складатися зі страв, приготовлених із продуктів рослинного походження. Свинка – істота, яка дуже любить яскраві, живі кольори. Рожевий, салатовий, коричневий і жовтий – найулюбленіші. Не варто засмучувати це тварина з тонкою душею і чуттєвістю. Нехай ці кольори прикрасять не тільки гардероб, але і згідно традиції, весь інтер'єр. У приватному будинку доброю прикметою буде покупка молодого поросяти. Ось тільки забивати його в цьому році не можна. Він повинен прожити хоча б до початку наступного року, щоб не затьмарювати своєю смертю добру свинку. Її загибель раніше зазначеного часу в 2019 році стане поганою прикметою, за якою можуть послідувати всілякі проблеми.
  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
  Чудова традиція купувати рожеві скарбнички у вигляді свинки може зіграти величезну роль в підтримці фінансового благополуччя. Відкладайте всі не витрачені кошти з допомогою фарфорового (на худий кінець, пластмасового) помічника і пам'ятайте, що свинка доброзичливо ставиться до тих, хто її годує. Така «годування» дозволить маленькій свинці підрости і допомогти господареві будинку. Свинка любить відпочивати, грітись на сонці і приймати водні процедури. Нехай для вас стане традицією відпочинок на свіжому повітрі разом з рідними. Сонце, річка, м'який пісок або покриті травою лісові галявини стануть місцем, де Кабан може набратися сил і стати ще добрішими до вас. У процесі такого відпочинку ви відкриєте свою душу, дозволивши природі лікувати її, забирати весь негатив і заряджають позитивною енергією.

  Рік Кабана – час бурхливий

  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
  Варто бути готовим до всього. Є така прикмета: коли приходить рік Свині подій у році буде дуже багато. І це не жарт. Свиня закінчує цикл східного гороскопу, збираючи в собі все, що не встигли її попередники. А це чимало. Та ще й не розбирає, гарне вона збирає, або погане. Для кожного життя в 2019 році стане насиченою, повною фарб, які грають всією палітрою. Веселі і сумні події можуть перемежовуватися повідомленнями про не менш значущі події у рідних і знайомих. В цьому році життя буде тримати в тонусі всіх, без винятку.
  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
  Одним з головних дій 2019 року буде завершення всіх справ, які ви почали раніше. Починати щось нове буде проблематично. Це можна зробити хіба що в початку року, в іншому випадку зачекайте кілька місяців, щоб встиг розпочатися 2020 рік, коли енергія змінить свою полярність і стане вподобу до всього нового. Назвати 2019 рік звичайним не зможе ніхто. Щоб жити повним життям і радіти плодам своєї діяльності, вам достатньо буде просто задобрити добру Жовту Земляну Свиню у перші дні Нового року. Ось тоді ви зможете віддатися задоволення і повноцінному відпочинку протягом всього року.
  Прикмети на Новий 2019 рік Свині, новорічні звичаї і обряди
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають