• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Колір Нового 2019 року

Колір Нового 2019 року

Раніше ставлення до колірній гамі року не було настільки вираженим. Зараз же колір Нового року 2019 цікавить не тільки переконаних езотериків, але і цілком звичайних громадян. При цьому одні орієнтуються в дотриманні тонів лише одягу, інші ж контролюють кольору оформлення столу, ялинки і всіх декоративних прикрас будинку. Навіть якщо людина зовсім не вірить у гороскопи, то він воліє мати хоча б маленький елемент відповідного тону в якості данини поваги майбутнього покровителя.

Зв'язок кольору роки і стихіїКолір Нового 2019 року
Багато хто не вдаються в подробиці чому настає рік Жовтого Кабана, Синього Дракона чи ще якогось кольорового тварини. Насправді це не примха астрологів, а вплив приналежності до певної стихії. Їх існує всього 5:


 • Вода.

 • Вогонь.

 • Земля.

 • Повітря.

 • Метал. • У зв'язку з цим є і додаткові значення — Вогненний Кабан, Металева Мавпа або Земляна Кінь. При цьому незважаючи на всього 5 стихій квітів у покровителів року значно більше. Той же вогонь може мати як червоний, так помаранчевий відтінок. При цьому і земля може бути жовтим. Тому при визначенні кольору враховують і інші астрологічні фактори. Людям же залишається лише приймати правила гри, враховуючи або ігноруючи кольорову спрямованість майбутнього року.

  Стихія, покровитель і характеристики 2019 року  Колір Нового 2019 року
  У 2019 році правлячим тваринам буде Свиня або, по-іншому, Кабан. Стихією року є земля. Виходячи з цього виходить рік Земляного Свині. Самі характеристики протегує тваринного і стихія вказують на те, що краще всього в цьому році будуть жити ті, що працює із землею і шанобливо ставиться до природи.


  Важливо пам'ятати! Кабан шанобливо ставиться до працьовитим людям, тому сам факт роботи в сфері землеробства, садівництва або городництва не принесе бонусів. Потрібно чесно працювати. Навіть звичайні любителі кімнатних рослин, віддано доглядають за ними, мають шанс стати улюбленцями покровителя року.

  Крім цього варто розуміти, що ті, хто зустріне 2019 рік у відповідній кольоровій гамі і надасть інші почесті приходить Кабану, але забуде про працьовитості та чесності, в подальшому отримає по заслугах. Якщо ж людина дотримається новорічні ритуали, буде доброзичливо і порядно ставиться до оточуючих людям, трудиться і прагнути до досягнення благородних цілей, то він буде оточений всілякої турботою з боку протегує тварини.

  Ніхто не радить відмовитися від матеріальних цілей, просто до збільшення добробуту необхідно йти тільки чесними шляхами, не намагаючись маніпулювати людьми, бажаючи отримати швидкий і легкий результат. Особливо варто пам'ятати про обман — за таке можна серйозно «заробити» від Земляного Кабана.

  Колірні рішення новорічного декору і нарядів в 2019  Колір Нового 2019 року
  Вибір відтінків оформлення ялинки, будинки і столу, а також колір новорічного вбрання не є принциповим, якщо в подальшому людина не збирається дотримуватися основні побажання покровителя року. Жодної правильно оформлений стіл і потрібного кольору вбрання не допоможуть краще жити, а лише дадуть невелику перепочинок під час новорічних свят.

  Незабаром Земляна Свиня вже розбереться з тими, хто лише робить вигляд від радісної зустрічі. Тоді колірна гамма перестане як-небудь впливати. При цьому покровительствующему тварині все одно буде приємно, якщо в момент його приходу люди подбають про бажаних колірних поєднаннях.

  Їх не так багато:


 • Різні відтінки жовтого.

 • Всі варіації зеленого кольору.

 • Землянистые, коричневі тони.

 • Всілякі комбінації перерахованих варіантів.


 • Бажано пам'ятати, що виражено помаранчевий не дуже підходить. Він вже належить більше до червоних тонів, що асоціюються з вогнем. Тим, хто хоч трохи захоплюється астрологією або фен-шуем, знають, що стихії вогню і землі не дуже дружні. Тому бажано виключити з новорічного оформлення різні предмети вогненної колірної гами. При цьому в оформленні не обов'язково повинен домінувати один колір Нового року 2019 бажано використовувати лише тону в будь-якому поєднанні.

  Також допустимі незначні елементи повітряної і водяної стихії. До перших належать ніжно-блакитні відтінки, білий і сірий колір. Їх не повинно бути багато, лише невеликі деталі. Для квітів водної стихії трохи більше простору, в інтер'єрі, на ялинці і в святковому вигляді допустимо використовувати 25-30% таких тонів. До таких відтінків відносяться всі насичені кольори синього, а також смарагдовий і бірюзовий, причому 2 останніх також підходять і стихії землі.

  Використання кольорів Земляного Кабана протягом року  Колір Нового 2019 року
  Після зустрічі свята бажано не забувати про колір Нового року 2019. Це не означає, що можна носити одяг тільки таких кольорів або весь рік вибирати зелені скатертини для столу, переклеювати шпалери будинку тощо. В подальшому важливо лише шанобливе ставлення з самого покровителю року і його улюбленим кольорам. В якості талісмана будинку можна використовувати ту ж зелену вазу або кімнатну рослину в землі. Для виходу з будинку можна просто обзавестися брелоком відповідного кольору або настільним сувенірів на робочому столі.

  Все людям варто пам'ятати, що сама колірна гамма свята і всього року не настільки важлива для покровителя. Колір в 2019 році не врятує від заслуженої «нагороди» брехливих і ледачих людей. Варто по совісті прожити цей рік, а кольорові талісмани та інша атрибутика потрібних відтінків лише дозволить звернути на себе увагу покровителя року.
  Колір Нового 2019 року
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають