• 15:41 – Зайві речі в гардеробі 2018-2019. Що викинути непотрібне? 
  • 17:09 – Виріб Кабан (свиня) на Новий 2019 рік. З чого зробити? 
  • 22:47 – Як вибрати штучну і живу ялинку на Новий рік 2019 
  • 22:46 – Де зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї 

Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах

Новий рік в нашій країні завжди асоціюється з радістю, веселощами та хорошим настроєм. У цей день люди запрошують гостей і накривають святковий стіл. Щоб всі негаразди залишити в минулому, вони намагаються зустріти це свято в приємній компанії друзів і родичів, сподіваючись тільки на хороше.
Мало хто знає, що крім звичних традицій урочистості, дата зустрічі Нового року асоціюється і з містичними подіями. Саме в це час переходу двох періодів можна проводити магічні ритуали, які допоможуть зробити передбачення, заглянути в майбутнє.
Займаються такими короткими ворожіннями в основному молоді дівчата, охочі дізнатися про свого судженого, дату майбутнього весілля або кількості дітей, призначених долею.
І хоча суспільство таку ворожіння відносить до категорії застарілих забобонів, ця традиція жива, і навіть сьогодні представниці прекрасної статі часто промишляють подібним, незважаючи на критику офіційної церкви.
У даній статті ми представимо вам підбірку найпопулярніших способів ворожіння, які не зажадають особливої майстерності, але здатні показати багато цікавого того, хто ризикне ними скористатися будинку або, скажімо, на корпоративі.

Гадання на заміжжя


Увечері напередодні новорічного торжества дівчина, яка хоче вийти заміж, вирушає до будинку, в якому живе її обранець. Там необхідно лівою рукою доторкнутися до паркану або двері, якщо хлопець проживає у квартирі.
Після цього можна сміливо вирушати додому: якщо, прямуючи до своєї оселі, ви по дорозі зустрінете чоловіка, то весілля відбудеться вже в наступному році, ну а якщо першим зустрічним виявиться жінка, то вашому з ним заміжжя відбудуться не судилося.

Ворожіння на майбутнє з чашками


Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах


Для даного виду ворожби необхідно приготувати декілька невеликих чашок, кількість яких має відповідати числу гадающих. В ці ємності кладуть сіль, монету, колечко, цукор, хліб і цибулю, а в останню чашку наливають трохи води.
Закривши очі, кожен з присутніх вибирає собі ємність: який там знаходиться предмет і буде символізувати подальшу його долю. Так, колечко свідчить про швидке весілля, хліб про майбутнє достатку, монета обіцяє багатства, а цукор солодке життя. Якщо в чашці виявиться сіль то це до смутку, цибуля-до сліз, ну а вода означає, що все залишиться як є.

Ворожіння по записам на папері


Виконуючи це ворожіння, необхідно взяти чистий аркуш паперу і зім'яти його руками. Отриманий згусток слід покласти на дно перевернутого блюдця або тарілки, а потім підпалити його з трьох різних сторін.
Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах

Коли вогонь згасне і залишиться лише трохи попелу, потрібно окропити його водою. Після такої процедури згоріла папір придбає обриси, за якими і можна визначити найближчі події.

Ворожіння на ім'я судженого


Цей спосіб ворожби вважається найпростішим. Для того щоб визначити, яке ім'я буде належати вашого судженого, потрібно просто взяти кілька листочків паперу і написати на кожному з них ім'я кандидата на руку і серце.
Після всі ці записочки відправляються на цілу ніч прямо під подушку. За пробудження від сну просто засуньте руку і дістаньте перший-ліпший аркуш. Ім'я, яке там знайдете, буде носити ваш обранець.

Новорічне гадання циганки на картах


Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах

Подібний ритуал вважається достатньо складним і вимагає великої уважності від людини. З допомогою такого ворожіння можна дізнатися майбутнє по кожному місяцю прийдешнього року. Буде потрібно для ворожби проста колода карт (36 шт), біла або жовта свічка і голка. Проводити ритуал рекомендується за кілька годин до настання урочистості в повній самоті.

Для початку ворожіння потрібно підготувати свічку, нацарапав на її поверхні число – 2019 (в честь 2019 року ). Робиться це за допомогою заздалегідь підготовленої голки. Тільки після того, як напис буде закінчена, можна запалювати свічку. Карти тасуються ретельно, одночасно примовляючи «рік минає – хоровод заводить, покажи доля, ніж обернешся».
Запалена свічка ставиться в центрі столу і перед нею розкладається дванадцять карт, кожна з яких символізує один місяць. Перевертаючи по черзі отриманий розклад, можна дізнатися, що готує доля в прийдешньому році.
Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах

Так, наприклад, шістка, як правило, означає якусь подорож, сімка віщує зміни в житті, вісімка приємний сюрприз, дев'ятка говорить про швидкої закоханості, ну а десятка пророкує серйозну розмову.
Якщо випаде валет, то можна сподіватися на зустріч з близькою людиною, дама приверне в життя приємну особу, король покаже успіхи в роботі, тоді як туз визначить справи сердечні.

Ворожіння з ланцюжком


Золотий ланцюг, яка постійно знаходиться на тілі, володіє особливими можливостями для визначення майбутнього. Даний аксесуар знає все про свого господаря і цілком придатний для ворожіння.
Щоб дізнатися долю по ланцюжку, потрібно дочекатися глибокої ночі, коли всі домочадці заснуть. Як тільки в оселі запанує тиша, візьміть свою ланцюжок, потріть між долонями, промовте слова «ланцюг золотий долю передбач, своїм вигином, що трапитися напиши» і кинете прямо на стіл.
Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах

Якщо утворюється коло правильної форми, то слід чекати постійних неприємностей, смуга означає велике везіння, вузол – хвороби й труднощі, трикутник – нову любов, бант – швидке заміжжя, змійка – зрада близької людини, ну а якщо випаде серце, то це вірний знак щасливих відносин.

Ворожіння з дзеркалом


Вважається одним з найбільш небезпечних і найбільш дієвих способів побачити майбутнє. Для виконання ворожби молода дівчина повинна опівночі сісти перед дзеркалом тримаючи запалену свічку в руках. Крім самої яка розмірковує, в кімнаті нікого не повинно бути.
У повній тиші потрібно концентрувати погляд на відображенні вогника в дзеркалі. Через кілька хвилин світло потьмяніє і в дзеркалі здасться відображення судженого, вірніше образ нечисті, яка прийняла його обличчя. Щоб після цього не накликати на себе біду, дівчина повинна перехреститься і на весь голос сказати «Чур мене».
Ворожіння на Новий рік 2019: пророкування циганки, по записках, в віршах
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають