• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

2019 Рік Жовтої Земляної Свині

Східний гороскоп існує більше 4 тисяч років. За гороскопом, кожен Новий рік проходить під заступництвом одного з 12 тварин, в залежності від розташування небесних тіл. Зовсім скоро настане 2019 рік, тому необхідно з'ясувати: яка тварина буде господарювати протягом усього року?

2019 Рік Жовтої Земляної Свині


2019 рік - чий рік за Східним гороскопом?

2019 рік пройде під заступництвом дванадцятого знака східного гороскопу - знака Земляної Свині або Кабана. Кабан - символ мужності і благородства, процвітання і багатства.

Люди, що народилися в цей рік, відрізняються твердістю характеру, практичністю і врівноваженістю в будь-якій життєвій ситуації. Вони дуже комунікабельні, завдяки чому легко досягають матеріального благополуччя у всіх сферах життя. Це може стосуватися як простого накопичення, так і створення міцного бізнесу.

Не чужі людям земляної Свині і лідерські якості, здатні привести їх до керівних посад. Варто відзначити, що люди, що народилися під цим знаком, дуже вимогливі до оточуючих. Вони не терплять ліні і безвідповідальності як з боку колег, так і від близьких людей.

Основна характеристика 2019 року


Не випадково в багатьох країнах світу Свинка зображується у вигляді скарбнички. Весь 2019 рік пройде в достатку і фінансовому благополуччю. Особливо, це стосується людей, що займаються землеробством і сільським господарством. Всі справи повинні стабілізуватися і піти на краще.

Успіх в матеріальній сфері чекає і підприємців. Ризики, пов'язані з фінансами, виправдають себе і принесуть чималий прибуток.

Особливу увагу необхідно приділити знайомству з новими людьми. У рік Кабана можна завести ділові відносини, які проіснують не один рік, приносячи обом партнерам благополуччя і збагачення.

Так само рік земляної Свині обіцяє принести багато щасливих сімейних союзів і помітний ріст дітонародження.

Які кольори принесуть успіх і благополуччя в рік Свині?

Виходячи з визначення символу - Жовта Земляна Свиня, можна приблизно уявити собі деякі правила, яких потрібно дотримуватися при виборі вбрання і інших аксесуарів. Правильно підібрані кольори допоможуть залучити удачу і благополуччя. Ось кілька кольорів, на які необхідно посилатися на рік Кабана:

Жовтий.
Коричневий.
Помаранчевий.
Гірчичний.
Бежевий.
Зелений.


Саме ці відтінки повинні переважати в кольоровій гамі протягом усього року, особливо, в новорічну ніч. Це стосується не тільки вбрання, але і декорування кімнати. Уподобання необхідно віддавати жовтим або золотистим прикрасам.

Земляна Свиня любить розкіш, тому в образі можуть бути присутніми позолочені вироби або вироби, зроблені з золота. Чоловіки можуть вибрати запонки, затиск для краватки, годинник або браслет.

Жінкам підійдуть набори, в яких присутні коштовні камені жовтих квітів. Наприклад, бурштин, сапфір цитрин або топаз.

Зустрічати Новий рік необхідно в колі близьких і рідних людей. Це допоможе зміцнити сімейні стосунки, принести в них гармонію і взаєморозуміння.

Як сервірувати стіл і що приготувати на Новий рік?


Земляна свинка відрізняється своїми гастрономічними пристрастями, тому до вибору меню необхідно підійти дуже відповідально і уважно. У 2019 можна готувати страви з птиці, яловичини, риби і будь-яких інших морепродуктів. Не рекомендується виставляти страви зі свинини, це може образити господиню року і накликати біду.

Як відомо, свинка любить рослинну їжу, саме тому на новорічному столі повинні бути присутніми салати і свіжі овочі. При підготовці святкового меню дотримуйтеся принципу: «Чим більше, тим краще», адже покровителька 2019 року це ненажера.

Таким чином, ви побачили під чиїм заступництвом пройде 2019 рік, кому буде супроводжувати успіх і як його зустрічати.
2019 Рік Жовтої Земляної Свині
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають