• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

2019 рік - якої тварини за східним календарем

За східним гороскопом кожен рік символізує якоїсь тварини. Всього їх 12. І у кожного свій «характер». На думку астрологів, ці знаки впливають на протягом року в цілому, на політику і економіку країн, на стан життя громадян і багато іншого. Звичайно, не всі прогнози збуваються на 100%, так як це залежить від багатьох факторів. Але великий відсоток все-таки втілюються в життя. Тому до них варто прислухатися.

2019 рік якої тварини за гороскопом?


2019 рік — це рік Свині або Кабана. Йому супроводжує стихія Землі. Він настане 5 лютого 2019 року, а закінчиться 24 січня 2020 року.
Цей знак дуже рішучих, цілеспрямованих, сильних людей. Вони повільні, неквапливі, але чітко йдуть до своєї мрії. У будь-якій ситуації він обмірковує кожен свій крок, ретельно зважуючи всі «за» і «проти». Це властивість у характері демонструє витримку і твердість характеру. Оточуючі люблять такої людини за його величезну енергію, силу волі і впевненість у собі. Навіть у конфліктних і непростих ситуаціях він вміє тримати себе в рамках, спокійний, з терпінням ставиться до недоліків інших людей. Але цей знак дуже довірливий. Завдяки доброму почуттю гумору представники цього знака — бажані гості в будь-якому будинку.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
2019 Рік земний свині.
Під цим знаком народилися такі відомі особистості, як Арнольд Шварценеггер, Ернест Хемінгуей, Стівен Спілберг, Вольфганг Моцарт, Вуді Аллен, Самуїл Маршак, Федір Тютчев, Альфред Хічкок, Карл Юнг, Майкл Паркінсон і багато інших.
Цей рік буде невисокосным.

Що говорить східний гороскоп?


Невипадково дуже часто скарбнички роблять в вигляді свині. Вона обіцяє в цьому році благополуччя. І не тільки у вигляді фінансів. Але також в сімейному житті, він обіцяє бути родючим. Багатьох чекає поповнення в сімействі.
Так цей рік Земної Свині, рік буде сприятливий для фермерів, земледелов та інших галузей, пов'язаних із землею. Для тих, хто пов'язав своє життя зі сферою фінансів (бізнесмени, підприємці, економісти) цей рік обіцяє успіх. Всі фінансові вкладення пройдуть з мінімальним ризиком.
Рік хороший для того, щоб як можна більше часу проводити на природі. Це може бути пікнік біля річки, походи в ліс або гори, якщо є будинок у села або дачну ділянку, то краще всього бути там основну частину часу.
Цей рік сприятливий для сім'ї. Ті, хто укладе шлюб саме в 2019 проживе з партнером довге і щасливе життя.
Свиня «подарує» їм своє терпіння, розуміння і вміння йти на компроміс.
Для Росії цей рік обіцяє безліч приємних моментів. Астрологи обіцяють возз'єднання земель, які від'єдналися в 90-ті роки. Також буде спостерігатися стабілізація в політичній області. Пройде фінансова криза, отже, підвищиться рівень життя жителів країни.

Сумісність знаків


З Тигром у нього складеться дуже хороші відносини. Але при цьому Тигру не варто зловживати довірою Свині, а також необхідно повністю задовольняти її сексуальні бажання. Ці відносини можуть виникнути і як звичайна дружба, і як любовний зв'язок. Але ділові партнери з них не вийдуть.
З Кроликом у Свині прекрасні фінансові відносини, вони зможуть побудувати свій бізнес і заробляти величезні гроші. Але ось спільне життя уявити складно, так як Свиня своїм вихвалянням шокує вразливого Кролика.
З Драконом у Свині немає абсолютно ніякої сумісності. І нічого доброго з цього не вийде. Звичайно дружити вони можуть. Але сімейне життя для них випробування, так як Свиня услужлива, а Дракону це не потрібно.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
Зі Змією відносини також дуже напружені. В любовних відносинах Свиня надміру потрапляє під вплив Змії і нездатна нормально міркувати, для неї це просто кабала, з якої неможливо вибратися. Дружба теж під сумнівом. Так і ділові відносини не принесуть бажаного ні одній стороні. Свині не потрібна мудрість Змії, у неї і так все добре з фінансами.
Свиня з Конем — абсолютно не сумісні. Для такого союзу характерні сварки, роздратування і лайка. Кінь дуже егоїстична, це приносить страждання Свині. Та й сексуальні стосунки не складаються з-за різних темпераментів. Дружба неможлива з-за емоційної витриманості Свині, що дуже нервує Кінь. Фінансові відносини неможливі із-за різниці мислення.
А ось з Козою Свиня може організувати прекрасний союз. У них присутня і взаєморозуміння, і душевне єднання. Для Кози даний союз просто приносить щастя, так як у Свині є гроші. У них гарно розвивається дружба в зв'язку загальними інтересами, бажанням спілкуватися, обговорювати що-небудь. Як ділових партнери вони також підходять один одному, їм є чим поділитися і навчити один одного.
Свиня з Мавпою створять гарний союз. Вони один одного поважають і розуміють. В обох гарне почуття гумору. У дружбі вони будуть підтримкою і опорою один одному. При більшому наближенні можливо створення сім'ї. Партнерство в діловій сфері теж можна спробувати, так як у обох є зацікавленість в успішному співробітництві.
Свиня і Півень можуть бути разом. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо Свиня повністю забезпечить матеріально Півня, який любить шикарне життя. Дружби не вийде, так гучність Півня абсолютна чужа Свині. Та й стосунки у діловій сфері теж не складуться, так як у Свині немає довіри до Півневі.
Свиня і Свиня, це два однакових людини, з однаковою позитивною рисою характеру: поступливістю. Завдяки їй відносини будуть складатися дуже легко. Вони розуміють один одного з напів слова, в конфліктних ситуаціях (які трапляються вкрай рідко) знаходять компроміс. Сімейне життя, побудована даною парою буде проходити дуже спокійно, що і необхідно обом. У дружбі вони також будуть тими самими друзями, про яких кажуть «не розлий вода». Ділове партнерство принесе їм величезний дохід. Їх інтереси і смаки повністю в усьому збігаються.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
У 2019 році людям Щурам варто приборкати характер.
Свиня і Пацюк — такий союз цілком може бути нормальним. Але Щура необхідно упокорити свою агресивність, підкоритися і підлаштуватися за характер Свині. В такому випадку можливі стосунки, які принесуть добробут, мир і спокій. В дружбі їх буде об'єднувати загальне бажання погуляти і пожартувати. Але в ділових відносинах цей союз не сумісний. І хоча у Свині завжди все чудово з фінансами, але з Пацюком є шанс бути обманутою.
Свині та Бика ріднить їх лінощі і вічне бажання свята. Але при цьому Бика дуже стомлює занепокоєння Свині, але остання швидше за все буде незадоволеною в сексуальному плані і стане шукати варіанти розради на стороні. Дружба також складається з працею, але нечасті зустрічі можуть її підтримувати цілком непогано. Партнерство в сфері бізнесу проблематично, але при правильному співвідношенні енергії Свині і підприємливості Бика, це теж стає здійсненним.

Як зустрічати Новий 2019 рік Свині?


2019 рік — це рік земної жовтої (або коричневою) Свині. Природно їй супроводжують всі «земні» кольору. Для зустрічі нового року астрологи рекомендують одягнути одяг квітів символу року. Вони варіюються від коричневих відтінків до жовто-зелених. Ці кольори також рекомендується використовувати в прикрасі інтер'єру, ялинки, святкового столу. У той же час всі прикраси повинні бути досить скромними і стриманими, так як Свиня не любить яскравості, пафосності і вульгарності.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
Не забувайте правильно прикрашати новорічний стіл.
На столі в цю ніч можуть бути будь-які страви, так як свиня — всеїдна. Але особливо вона буде «рада» різних делікатесів з червоною риби. Овочі, зелень, фрукти, м'ясні страви чудово підійде для святкування. Єдиним обмеженням, природно, є свинина і її субпродукти.
Свиня — сімейний знак і любить, щоб це свято зустрічали саме в колі своєї родини. Головне, щоб атмосфера була тепла і затишна. Щоб було комфортно всім членам сім'ї і гостям.

Кому усміхнеться фортуна?


Свиня дуже прихильна до всіх знаків. Але комусь вона дасть більше радості, а комусь- випробування, щоб знак став ще міцніше і зміг вистояти в будь-яких ситуаціях.
Свині дуже подобаються представники знаку Собаки. Вона любить їх за відданість і чесність. Тому вона від душі нагородить її за такі якості. Вона подарує їм взаємну любов. Якщо у них вже є друга половинка, то їх відносини перейдуть на новий, більш близький рівень. Працьовитість і старанність Собаки буде винагороджено підвищенням в кар'єрі і матеріальному достатку.
Для самих представників цього року він пройде дуже неоднозначно.
Як завжди, свій знак відчуває представників на стійкість. Він пропонує тільки ті випробування, які він може подолати.
Але це лише зміцнить силу духу Свині. Успіх в рішенні проблем лежить в їх природній доброті. І всі труднощі виявляться переборні. Але все в порядку в них буде в любові. Багато хто навіть поєднуються законним шлюбом. А вільні представники будуть оточені увагою протилежної статі.
Щури, зі своєю енергією та кипучою діяльністю переживуть цей рік дуже добре. Ніяких втрат у них не очікується. Тільки безліч премій і бонусів. Щура треба стримати свої витрати, тоді матеріальний добробут залишиться на належному рівні. У любові і сімейного життя все буде добре, навіть додасться невелика частка романтики.
У 2019 році Бики ризикують бути обдуреними. Але не близькими людьми, а різними шахраями. Для того щоб рік пройшов під позитивними враженнями, слід зайнятися саморозвитком і інтелектуальною діяльністю. У більшості представників цього знаку можливе поповнення в сімействі.
Тигр в цьому році зможе досягти небувалих висот. Його авантюризм, вміння прораховувати ходи наперед зіграють позитивну роль у результаті всіх розпочатих справ. У коханні все буде чудово, у сімейних пар знову почнеться медовий місяць.
Цей рік принесе Кроликам спокій. Весь рік буде в блаженстві і гармонії. Кролики зможуть поєднувати і роботу, і особисте життя. Причому відбуватися це буде все в такому ж спокої, без особливої напруги.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
Для Кроликів 2019 рік пройде спокійно.
Для Драконів рік гарний у фінансових і ділових сферах. Він зможе непогано підняти свій матеріальний рівень. А от у коханні питання досить спірне. Можна заводити нові стосунки, але при цьому не варто поспішати в ЗАГС.
Змія, з її хорошою інтуїцією, зможе уникнути яких би то не було проблем з грошима. Вона відчує, куди і як не варто вкладати гроші і де їх краще заробити. Те ж саме і в любові. Швидше за все Змію чекає просування по кар'єрних сходах.
Свині дуже подобається трудяга-Конячка. Вона винагородить її за працьовитість матеріальними благами у вигляді нагород і солідних сум. Але не варто і забувати про відпочинок, інакше можливі проблеми зі здоров'ям. У любові теж все буде добре, головне не забувати про партнера, зарившись у роботі.
Для Кіз цей рік буде грошовим, але при цьому не треба розкидатися грошима. Краще зробити ремонт в будинку або ж поїхати кудись відпочити. А ось у любові треба проявити особливу обережність. Сімейні можуть почати поглядати на сторону, а не одружені — почати надміру розгульне життя. Стримайте свій запал, голова повинна бути холодною, заспокойте пристрасть.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
У нашому матеріалі ми розповімо, що приготувати на Новий рік 2019 з рецептами і фото.
Як правильно засервировать стіл і що слід враховувати в рік Свині? Про це ви дізнаєтеся тут .
Тут ми розповімо, як максимально ефективно провести новорічні свята в Москві.
Для Мавп рік чекає досить непростий. Свині не до вподоби її легковажність і їй варто серйозніше ставиться до всіх сфер свого життя. Потрібно чітко планувати свій час і день. Великих доходів не передбачається, але і втрат теж. В особистому житті все досить стабільно, без особливих стрибків.
Для Півня рік буде сипати всіма благами, з роду достатку. І у фінансах, і в любові, і в кар'єрі. Але не варто піддаватися азартних ігор. У цій справі можливі великі програші, так як Свиня дуже рассудительна і не схильна до ризику.

Звичайно, всі ці передбачення узагальнені. Найкраще робити індивідуальні астрологічні розклади. Це дасть більш точний результат. І не треба засмучуватися, якщо є якісь несприятливі прогнози, так як людина сама будує своє життя і здатний впливати на неї, правильно направляючи.
2019 рік - якої тварини за східним календарем
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають