• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками

Стаття описує символ 2019 року за східним календарем Жовту Земляну Свиню. Розглядаються основні риси характеру представників цього знака, а також як правильно зустрічати 2019 рік, щоб привернути до себе удачу.

Які ж риси характерні представникам даного знаку


Характер


Взагалі Свині досить спокійні і врівноважені. Люди, які народилися в цей час веселі, комунікабельні, добрі і мягкосердечные. У спілкуванні з іншими вони не лицемірять, не говорять за спиною. Якщо і є, то вони тактовно говорять про це що б нікого не образити.
Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками

Будинок


У людей цього знака житло їх фортеця. Вони дотримуватися порядку, створюють затишок свого домашнього вогнища. У них завжди в будинку тепло і весело, багато гостей, які із задоволенням приходять в гості до таким привітним господарям.

Робота


Деякі думають, що Свиням дістається все просто так. Це неправда. Для того що б щось отримати вони старанно працюють, планують подальше життя. Вони економні, і не викидають гроші на вітер. Все має бути правильно і по порядку.
Найбільш відмінна риса їхнього характеру це доброта. Свині дуже добродушні, хочуть допомагати людям безкорисливо. Вони вірять, що всі інші такі ж, і це часто приносить розчарування та сльози. Корисливі люди користуються цим для своїх особистих інтересів. І оскільки у представників цього знака досить стабільне матеріальне становище, використовують їх як раз у фінансовому плані. Таки люди часто стають жертвами шахрайства, або ж просто довіряють тим людям, які цього не варті.
Однак завдяки почуттю гумору і внутрішній силі, силі волі Свині досить швидко вирішують свої проблеми.
Вони великі інтелектуали. Вони багато читають, намагаються бути в курсі всіх подій та новин. Це допомагає їм знаходити спільну мову і теми для розмови практично з кожною людиною.
Є такі основні види представників цього знака по роках:


Металева Свиня (1971)


Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками
У 2019 році наступає рік Свині.
Представники даного виду досить веселі з почуттям гумору. Вони багато часу проводять з друзями, люблять вечірки і галасливі компанії. Їх енергія передається оточуючим, і це допомагає заводити безліч нових знайомств. Металеві Свині чесні й довірливі.


Водяна Свиня (1983)


Як і будь-який представник, Водяна Свиня добра й сердечна. Однак це з нею іноді грає злий жарт. Рожеві окуляри заважають їй правильно розбиратися в людях.


Дерев'яна Свиня (1995)


Дерев'яна Свиня душа компанії. Її завжди оточує багато людей. Однак не всі з них є справжніми друзями.


Вогняна Свиня (19472007)


Вогняні Свині завжди говорять правду прямо в обличчя. За спиною іншої людини вони ніколи не будуть зневажати.


Земляна Свиня (1959)


Характеризується, добротою і щедрістю. Однак погана компанія і алкоголь, можуть серйозно зашкодити в майбутньому.

Значення стихії і кольору 2019 року


В астрології є вчення, в якому йдеться про те, що все на нашій планеті складається з п'яти елементів — земля, вогонь, дерево, метал, вода. Всі вони взаємопов'язані між собою і постійно рухаються.

Стихія Земля відноситься до 2019 року.
Представники цього знаку відрізняються такими характеристиками:

 • Вони надійні і вірні. Мають стійку силу волі.

 • Крім доброти можна спостерігати шанобливе ставлення до близьких та рідних. Вони відповідальні і люблячі.

 • При виникненні, будь то проблем даний знак підходить відповідально до їх вирішення. Люди дисципліновані, трохи консервативні у своїх поглядах.

 • Якщо інтуїція підказує чогось не робити, краще їй довіритись, оскільки вона не підводить представників.


 • Люди, що народилися в цей час досить заповзятливі, по цій більшості з них рекомендують займатися фінансовою діяльністю і підприємництвом.
  У характері такої людини є велика впертість і працьовитість. Тим більше вони мають талант знаходити вигоду у всьому і беруться тільки за перспективні проекти.
  От тільки деяким представникам притаманні такі негативні риси характеру як:

 • Впертість, яка може переростати в жорстокість.

 • Заради вигоди людина здатна переступити через все, включаючи інших людей.

 • Один раз, зазнавши невдачі, людина розчарується і опускає руки.


 • Жовтий колір є кольором цього року. Для людини він символізує стабільність у справах, зростання фінансового становища. Для людей, що займаються сільським господарством, цей рік буде досить вдалий. Оскільки Жовта Земляна Свиня охороняє урожай, і благоволить до городнім робіт.
  Є дві сторони медалі. З одного боку Свиня виступає тихим, спокійним, домашнім істотою. З іншого ж боку любителем поїздок і подорожей.

  Де найкраще зустрічати 2019 рік Жовтої Свині?


  Можна поїхати відпочити кудись з сім'єю або друзями. Це не обов'язково повинна бути далека поїздка. Можливо, ви вирішите поїхати до далеких родичів, або ж просто зніміть номер в готелі де, то в гарному, затишному місці.
  Або можна просто вдома зібрати рідних і друзів, і разом зустріти Новий Рік.
  При цьому потрібно заздалегідь подбати про подарунки.
  Нехай вони будуть не дорогі, однак ви подаруєте стільки радості та уваги дійсно близьким вам людям.
  Для того що б веселощів було багато можна відвідати клуб, або поїхати за місто. Новий Рік має бути сповнений веселощів, танців і радості.
  Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками
  У нашому матеріалі ми розглянемо, що можна подарувати дитині на Новий рік .
  Тут читачі дізнаються про те, як можна фарбувати прикрасити будинок в новорічні свята.
  Які закуски можна приготувати на Новий рік? Детальніше про це тут .

  Що має бути на новорічному столі


  Ні в якому разі не можна ставити на стіл свинину.
  Обов'язково на святковому столі повинні бути страви з овочів, салати і закуски. Можна приготувати рибу, баранину або ж використовувати морепродукти. На десерт можна використовувати фрукти та різні солодощі. Що стосується напоїв, то підійдуть домашні узвари та компоти, соки.
  І бажано, що б страви на новорічному столі були приготовані з натуральних продуктів. Але найголовніше, що не варто забувати, що це страви повинні бути не тільки смачними, але ще й красиво оформленими.
  Для завершення на столі можна покласти серветки із зображенням Свині.

  У чому зустрічати 2019 рік Свині


  Рекомендують вибирати вбрання теплих відтінків.
  Наприклад, помаранчеві, жовті, рожеві, червоні, коричневі тканини. На одязі може бути вишивка та орнаменти з бісеру. Жінкам можна використовувати золоті прикраси і також дорогоцінні камені, бажано жовтих відтінків.
  Тим більше якщо у Новорічну ніч ви йдете на карнавал, костюм Свинки буде до речі. Його не обов'язково робити геніальним чином. Досить змайструвати рожеві вушка і п'ятачок, і ви будете королем чи королевою балу.
  Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками

  Інтер'єр будинку


  Перед святом можна задекорувати свій будинок. Бажано використовувати золотисті кольори.

  На стіл можна поставити свічки, вікна прикрасити гірляндами та вінками.
  І найголовніше це Ялинка. Крім сріблястих і золотих куль, доречно буде вішати на неї фігурки свині. Якщо в сім'ї є діти, з ними можна підготувати багато новорічних свинок для ялинки.

  До того ж у народі вважається, якщо поставити фігурку свині під ялинку, і підкласти під неї солому, це принесе удачу і щастя в Новому Році.
  Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками

  Рік Свині або як його ще називають рік Кабана досить веселий, сприятливий і миролюбний. Він не терпить конфлікти і принесе людям матеріальний достаток і успіх.

  Сім'ї стануть щасливішими, а дружба міцніше. І нехай у цей день тільки близькі та люблячі люди будуть поруч, оскільки наша сім'я це наше все.
  Символ 2019 року за східним календарем свиня своїми руками
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають