• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Подарунок для найкращої подруги на Новий Рік 2019

Увага приділяється навколишнім по-різному. Необхідно об'єктивно оцінювати потреби винуватця торжества, оскільки основне завдання, в даному випадку — принести йому радість. 2019 рік — рік собаки, друга людини. Хай цей символ залишається найбільш суттєвим і при виборі подарунка. Не варто підносити самого вихованця, якщо подруга не виказувала цього бажання, але в цілому такий презент дуже символічний. Потрібно визнати, що зазвичай для цього доводиться прикласти зусилля. Дешеві речі вкрай рідко виявляються хорошими.
Приходячи в будинок до подруги, потрібно показати, що вона значить для вас. Кращий спосіб для цього — правильно подарувати подарунок на новий рік.

Як вибрати по-справжньому хороший варіант?


Багато губляться в сучасному виборі. Їм здається, що в магазинах представлено все однакове, і доведеться постаратися, щоб здивувати подругу. Але насправді, ситуація виглядає інакше. На полицях викладено безліч різних товарів, достатньо привабливих і здаються слушними. Залишається нагадати про кількох відповідних радах.
Подарунок для найкращої подруги на Новий Рік 2019
Вибираємо подарунок подрузі на Новий Рік 2019.

 • подарунок підносять у певній обстановці;

 • необхідно, щоб він носив символічний характер, нагадував про щось приємне;

 • він повинен бути довговічним. Варіанти з косметикою та продуктами підходять вкрай рідко.


 • Непоганий варіант — особисті речі. Хай вони нагадують про символ 2019 року, але будуть функціональними. До них відносять білизну та предмети одягу. Тільки жінки деколи знають, який потрібен розмір та фасон подрузі.
  Також важливо пам'ятати про символіку самого свята. Можна підібрати речі кольору прийдешнього року, це — цікава традиція, пов'язана також з певними віруваннями.

  5 топових ідей


  Але головна складність — підібрати щось дійсно цікаве. Яскравий приклад — одяг. З одного боку, ви завжди знаєте, що носить подруга. Але з іншого — буде такий подарунок оригінальним? Виняток становитиме хіба що кигуруми — чудова піжама, створювана в унікальній манері. Вона відтворює вигляд будь-якого живої істоти. Ця ідея займе п'яте місце в топі подарунків для подруги на новий рік.
  Подарунок для найкращої подруги на Новий Рік 2019
  Чим креативніше ваш подарунок — тим довше він запам'ятається.
  Четверте місце займе невелику розважальний захід — піжамна вечірка. Для цього доведеться прийти у відповідних костюмах. Зазвичай захід нагадує дівич-вечір, але всі учасниці обов'язково повинні бути в піжамах власного стилю.
  На третьому місці залишимо поїздку на лімузині. Його замовляють заздалегідь, особливо в Новий рік. Зустріч свята під час урочистості дарує неповторні емоції. накривають стіл, складають програму відвідувань. Таку роботу нерідко довіряють спеціальним агентствам.
  Друге місце — сюрприз у вигляді довгоочікуваного одного. Ми обговорюємо цінність, актуальну і в 2019 році, і в будь-який час. Це може бути хтось з дитинства або юності, важливий для подруги. Доведеться пригадати дещо про її минуле. Оформіть це свято по-особливому. Недостатньо просто покликати цієї людини. Потрібно створити відповідну атмосферу. У приміщенні влаштовується певний інтер'єр. Створюються спеціальні страви. Модно відтворювати рецепти з 90-х, або з часу, коли складалися відносини подруги і запрошеного, або запрошених. Якщо компанія проявить ініціативу і збереться на це торжество, запросивши подругу — подарунок буде особливо сильним.
  На першому місці залишимо ідею з минулого пункту. Вечірка в історичному стилі неповторна. Нехай вона буде присвячена тваринному з наступаючого року, але навколо повинні бути речі з минулої епохи. Модний радянський антураж. До того ж, знайти речі цього періоду не так нереально. Скатертини в клітку, справжні, але некрасиві предмети посуду, мінімум нової техніки нагадають про те, що не можна забути. Але й інші епохи не менш яскраві. Дуже ефектні культури різних країн. Не втрачайте можливості познайомитися з ними ближче, на цьому торжестві.
  Подарунок для найкращої подруги на Новий Рік 2019
  У нашому матеріалі ми розповімо, що має бути на новорічному столі у 2019 році.
  Тут читачі дізнаються, чий рік настане в 2019 і як правильно його зустрічати.
  Хочете провести свята в Підмосков'ї? Тут ви дізнаєтеся, як весело провести час.

  Подарунок своїми руками


  Вважається, що дорослі не дарують подарунки, зроблені своїми руками. Це ознака бідності. Таке підношення більше цікаво батькам, хоча і вони віддадуть перевагу щось більш матеріальне.
  Доведеться проявити майстерність і фантазію, щоб не прогадати. Своїми руками, наприклад, можна виготовити римську штору для дачі. А невеликий топіарі стане пікантною особливістю будь-якого інтер'єру.

  Прикрасьте декупажем який-небудь предмет. Нехай композиція нагадує про якусь важливу подію. Це — популярний вид рукоділля. Він поширений серед молоді. У магазинах рукоділля продається маса відповідних елементів декору. Навіть листівка, створена за цим принципом, буде особливою.
  Невелике уявлення — відмінний подарунок своїми руками. Танцювальний номер, креативне виступ, привітання, виражене творчо — те, що ніколи не забудеться. Деколи жінки захоплюються і запрошують танцюристів за викликом, отримуючи не тільки яскравий виступ. У ряді випадків, такий сценарій теж актуальне.
  Подарунок для найкращої подруги на Новий Рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають