• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік

Згідно зі східним календарем, Новий 2019 рік пройде під заступництвом Жовтої Земляної Свині. Китайські традиції передбачають використання атрибутики цієї тварини всюди, де тільки можна, в зв'язку з чим особливо актуальним стає питання: як же намалювати непосидюче порося? Виявляється, створити його зображення можна відразу декількома різними способами! Сама робота в результаті стане для господаря будинку не тільки милою інтер'єрною прикрасою, але і талісманом, що приносить удачу і матеріальне благополуччя.
Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


Спосіб №1: пара ліній

Якщо часу на малювання в передсвятковій метушні особливо не знаходиться, а намалювати свинку на Новий 2019 рік все ж дуже хочеться, можна використовувати цей зразок, що відрізняється максимальною легкістю у виконанні. Як же починається процес? Для початку в руки береться будь-який предмет письмового приладдя - олівець, маркер або ручка. Після цього на аркуші паперу «на око» або за допомогою ледь помітної розмітки по лінійці відзначається центр. Так можна буде не переживати за те, що тварина сяде криво, і не сповзе на одну або іншу сторону.

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


Перший крок - це мордочка. Незамкнений овал доповнюється овалом поменше - п'ятки з дірочками-ніздрями, а також напівопущеними вушками і очками, які не обов'язково повинні зображуватися в подібній манері.

Потім необхідно приступити до створення тіла. Від вуха проводиться закругляюча лінія, яка поступово переходить в задню ногу. Тут важливо простежити, щоб свинка не вийшла дуже худою, адже їй, як талісману Нового року, потрібно бути угодованою і уособлювати собою щедрість, достаток.

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


Після лінії потрібно замкнути, акуратно і плавно домалювавши Поросю живіт і передню ногу.

Завершальною деталлю стане додавання ще двох ніг і спіралеподібного хвостика - куди ж без нього? Готово! Порося можна залишити чорно-білим, а можна замалювати кольором.

Важливо! Щоб цей та інші малюнки повністю вписалися в атмосферу свята 2019 року, свинок рекомендується розфарбовувати не в рожеву, звичну для всіх, гаму, а в коричнево-жовті тони. Такий крок безумовно матиме свої плоди - вдячна тварина віддасть оселі свою любов і дружність, як про те говорить Китайський гороскоп.

Спосіб №2: для самих маленьких


Зрозуміло, до наближення свята сімейним людям знадобиться приклад малюнка, який можна буде повторити разом зі своїми дітьми. Зображення мініатюрних і нескінченно милих поросят дійсно легко створити разом з малюками, а сам процес обіцяє стати захоплюючим і цікавим дозвіллям, крім іншого спрямованим і на розвиток у дітей дрібної моторики.

Насамперед малюється мордочка. Необхідно, щоб вона виділялася своїм розміром і була частиною тіла, що приковує основну увагу. Тут головне не переборщити, а також правильно співвіднести один з одним трикутні вушка, чорні очі з білими відблисками в них, акуратний п'ятачок і радісну посмішку.

Наступним кроком буде домальовування тіла, яке, як уже було сказано раніше, має виявитися значно менше голови - така данина мультиплікаційним канонам. Товсті і короткі ніжки, закручений спіраллю хвостик - і ось безтурботне порося вже по-доброму дивиться на домочадців підбадьорює і надихаючим поглядом!

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


Спосіб №3: сидяча свинка

Якщо господар дбає про власне родове гніздо і хоче, щоб в Новому 2019 році життя у всіх його родичів було радісним і текло як по маслу, йому рекомендується звернути увагу на цей малюнок ситого і щасливого хрюшки. Як же намалювати задоволену жовту свиню з чарівними зеленими очима?

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


Тут не вийде обійтися без олівцевого начерку тому, що в пропорціях буде занадто легко помилитися.

Так само, як і на картинці нижче, малючому знадобиться розкреслити тулуб, голову з великими щоками, веселу посмішку, вуха вверх і гіпертрофовано великі очі - знову як в мультику. До тулуба «прикріплюються» пухкі ніжки з маленькими копитцями: дві - спереду, дві - по сторонам.

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік


На завершення це чарівне створіння має набути яскравого і запам'ятовуючого забарвлення. Тіло замальовується жовтим кольором, копитця і п'ятачок - світлою охрою, а очі - насиченим зеленим.

Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік
Як намалювати свиню (порося) на Новий 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають