• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

2019 - рік якої тварини по гороскопу?

Напередодні наступаючого Нового року багатьох цікавить питання: 2019 - рік якої тварини по гороскопу? Згідно зі східним гороскопом, символом Нового року стане Жовта Земляна Свиня. 2019 рік Свині розпочнеться 5 лютого 2019 року і продовжиться до 24 січня 2020 року.
2019 - рік якої тварини по гороскопу?

Характеристика знака року - Жовтої Земляний Свині

Східний гороскоп називає такі відмінні якості Свині: це чесна, порядна і віддана тварина. Символ року не любить конфлікти, він спокійний і миролюбний, має сильну витримку і терпіння. Тому господиня року буде довподоби тим людям, які налаштуються на позитивний лад і стануть підтримувати енергію світу і конструктивних рішень. Свиня не потерпить тих, хто нечесний і зарозумілий, і стане всіляко боротися зі злом.

Свиня - працьовита тварина, вдумлива і скрупульозна. Людям, наполегливо працюючим, які займаються розвитком та самоосвітою, господиня року обов'язково надасть підтримку.

Будьте справедливі і чесні, ведіть себе порядно і не намагайтеся нажитися за чужий рахунок, тоді господиня року обіцяє вам сприятливий і вдалий період.

Які якості притаманні людям, народженим в рік Свині

Народжені під знаком Свині люди освічені і розумні, в чімось талановиті. Вони прекрасні гостинні господарі, щирі друзі, завжди готові прийти на допомогу. Це щедрий, доброчесний і працьовитий знак. Свині дуже терплячі і ніколи не починають конфліктів.

Негативні риси знака - це надмірна довірливість і наївність, деяка запальність, а часом і снобізм.

Представників знака можна назвати прекрасними порядними партнерами по бізнесу. Вони дуже відповідальні і обов'язкові, і того ж чекають від своїх напарників. Свині не люблять ризикувати і вважають за краще досягати цілей послідовно і методично. Інтриги і змови не для них.

У відносинах Свині чесні і віддані, романтичні, але наївні, чим може скористатися непорядний партнер. У сімейному союзі вони будуть терплячі і навіть дозволять своєму партнеру певну свободу дій, проте довіра і відчуття міцності уз обов'язково повинні бути присутніми.

Що принесе 2019 рік Свині

2019 - рік якої тварини по гороскопу?


Жовта Земляна Свиня благоволить людям які працюють, особливо фізично, пов'язаного з землеробством. Обов'язково проводите більше часу на природі, займіться садом, городом або хоча б виростіть квітку в горщику, щоб залучити позитивні тенденції року.

Успіх також буде супроводжувати підприємців і людей, що працюють в банківській сфері. Фінансові ризики зараз будуть мінімальними, а ділові контакти продуктивними і легко налагоджувальними.

Рік Жовтої Свині 2019 ідеальний для створення сім'ї, укладення шлюбу, поповнення сімейного гнізда. Шлюб, укладений в цей рік буде міцним і вірним, Свиня оберігає люблячі серця.


Розважлива і спокійна Свинка допоможе кожній людині відкрити в собі нові грані, розібратися з турбуючими раніше проблемами.

Особливо сприятливим рік стане для представників знака Кролик (Кіт). Ці люди отримають шанс зустріти кохання всього свого життя і створити сім'ю. Пощастить і Тиграм, причому удача піде за ними по п'ятах в будь-якій сфері життя.

Розвиток в кар'єрі і загальне визнання чекає Дракона, але ось любовні відносини не завжди радують.

Підтримка господині року забезпечена представникам знака Змії. Щастя в любовних відносинах і збільшення доходу - прекрасні подарунки від Свині.

Підйом і розвиток чекає також представників знака Коза. А ось Кінь повинен остерігатися азартних ігор.

Не дуже сприятливим стане рік для Півня. Представникам знака доведеться багато і напружено працювати. Але, пригнічуючи негативні емоції, ви все ж зможете достойно протриматися.

Представникам знака Собаки доведеться приділити увагу своїм інтересам і справах, що стане причиною розбіжностей між нею і близькими.
2019 - рік якої тварини по гороскопу?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають