• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Високосний 2019 рік чи ні? Який?

Для більшості людей, які вірять у прикмети, дуже важливо знати наперед всі найважливіші відомості про якому-небудь часовому проміжку. Особливо, це стосується високосности того чи іншого року, так як з зазначеною ситуацією зв'язуються деякі застереження. Згідно з народним тлумачення, саме в періоди, що тривають не звичні 365366 днів, варто побоюватися різних катаклізмів, конфліктів, воєн та іншої напасті. Напевно, саме з цієї причини питання, високосний 2019 рік чи ні, вважається настільки актуальним.


Поняття високосного року


Всі, хто дійсно вірити в руйнівну силу додаткового дня в лютому, можу зітхнути з полегшенням – 2019 рік складається з стандартного кількості днів (365).


Вперше саме поняття високосного року з'явилося ще у часи Юлія Цезаря. Великий правитель розпорядився, щоб кращі астрономи того часу ввели поняття астрономічного року та визначили кількість днів, з яких він складається. Після деякого часу, результат був готовий – рік складається з 365 днів і 6 додаткових годин. Виходить, що кожний наступний період повинен був зміщуватися на 6 годин вперед. Для вирішення проблеми вирівнювання тимчасових рамок, вирішено ввести поняття високосного року – проміжок часу, в якому буде значитися на 1 день більше, ніж в стандартному році. Цезарю така ідея припала до душі, і з тих самих пір кожен четвертий рік вважається «особливим».

Високосний 2019 рік чи ні? Який?


Так як останнім високосним роком був 2016 на наступний раз така ж доля чекає на 2020 рік. З одного боку, нічого поганого в додаткових 24 годинах в році бути не може, не з іншого, неможливо уявити настільки велике кількість забобонів, придуманих на порожньому місці. Що ж криється за всіма цими настановами і варто взагалі в них вірити?


Прикмети про високосний рік


Якщо розглянути ситуацію з логічної точки зору, зазначений часовий проміжок відрізняється від типового тільки 1 додатковим днем. В народі ж подібного результату надається дуже важливе значення. Раніше 29 лютого носило назвою дня Касьяна – нещасливі добу, коли з людиною трапляються різні неприємності.


Згідно народним віруванням, у високосний рік не можна починати щось нове, адже належного результату все одно не досягти. Будь-яка новизна в означеному році стає причиною негативного результату і негараздів. На ділі, в період, що обчислюється 366 днями, не варто планувати весілля, переїжджати, міняти роботу і навіть заводити домашніх тварин. Весь цей перелік справ рекомендується відкласти до наступного року. Також у цей час не слід розпочинати будівництво, вирушати в тривалі поїздки і стригти волосся при вагітності до пологів.

Високосний 2019 рік чи ні? Який?


Насправді, кожен вирішує сам, чи варто вірити в перелічені застереження. Приймати всі прикмети занадто близько до серця теж не слід, інакше доведеться кожен 4 рік власного життя «ходити навшпиньки». Просто раніше, коли люди не могли пояснити причину якогось катаклізму чи нещастя, високосний рік ставав головним винуватцем усіх бід. На ділі ж катастрофи трапляються постійно, чи не так?


Весілля у високосному році


Окрема тема для обговорення – заборону на одруження в році, складається з 366 днів. Згідно з прикметами, такий союз 100% буде нещасливим і в подальшому обов'язково розпадеться. З цієї причини більшість сучасних пар, що вирішили узаконити відносини, відтягують цей процес до більш стандартного часового проміжку.


Насправді подібна прикмета надто суперечлива. У минулі часи високосний рік називався періодом наречених. Згідно з давнім звичаєм, у дівчат з'являлася можливість самим посвататися до симпатичного хлопця, і найцікавіше, що той не міг відмовитися. Користуючись подібною можливістю, самі непримітні нареченої вибирали собі в наречені найбільш забезпечених і впливових кавалерів, в яких зазвичай таємно були закохані. Саме із-за неравноправья пари подібні союзи дуже скоро розпадалися, так як щастя тим не було зовсім. Тому і виникло повір'я, що весілля у високосний рік – погана затія.

Високосний 2019 рік чи ні? Який?


Священнослужителі, проводять обряд вінчання, наполягають на тому, що благополуччя в парі повністю залежить від самих молодят. І ні який високосний рік або весілля у невідповідний час не можуть порушити гармонію між майбутніми подружжям, якщо така існує.


Чого слід очікувати від 2019 року?


Так як описуваний період не є високосним, навіть ті, хто свято вірить у пов'язані з цим часом прикмети, можуть зітхнути з полегшенням – майбутні 12 місяців пройдуть у відносному спокої. За словами астрологів, в 2019 році вдасться залагодити безліч конфліктних ситуацій, нарешті попрощатися з кризою, і налагодити нові контакти. Пов'язано це з володаркою описуваного періоду – Жовтої Свинею, є символом дружелюбності, радості, спокою та розсудливості.


В любовній сфері 2019 рік вважається прекрасним періодом для створення сім'ї, народження дитини, налагодження романтичної зв'язку або відновлення дружніх відносин. Багато самотні серця отримають шанс відшукати долю і знайти довгоочікуване щастя.


Зірки вказують на те, що 2019 рік вважається ідеальним періодом для старту власної справи або просування по кар'єрних сходах. Свиня символізує віру у власні сили, цілеспрямованість і безмежну надію в краще. Тим, хто буде проявляти зазначені якості, удача забезпечено на весь рік. Багато зможуть реалізувати власний потенціал та досягти намічених вершин. Правда, слід розуміти, що рано чи пізно настане час, коли доведеться відповідати за кожне прийняте рішення, яким би воно не було.

Високосний 2019 рік чи ні? Який?


2019 рік не буде разюче відрізнятися від 20172018 або, адже в ньому налічується стандартне кількість днів – 365. Простіше кажучи, в описуваному періоді можна сміливо виходити заміж, одружитися, переїжджати на нове місце проживання, подорожувати, приймати нестандартні рішення і не боятися поганого впливу ззовні. Невелике уточнення – кожен рік, чи він високосним чи ні, несе з собою не тільки радість і безтурботність, але і життєві негаразди і труднощі. Щоб впоратися з будь-якими напастями, достатньо завжди залишатися в доброму настрої і опромінювати цей світ променистою посмішкою.

Високосний 2019 рік чи ні? Який?
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають