• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Коли наступить Новий 2019 рік за східним календарем (китайський)

Захоплення східною культурою і китайськими традиціями міцно увійшло в наше повсякденне життя, відбившись на звичках і звичаях. Святкування Нового року за східним календарем підтримує все більша кількість людей, а решта просто відстежують, якій тварині відповідає наступаючий рік.

Коли наступить Новий 2019 рік за східним календарем (китайський)


В основі східного календаря лежить китайська система літочислення, яка полягає в циклічному дванадцятирічному повторенні знаків зодіаку. Кожному року в цьому циклі відповідає певна зодіакальна тварина-покровитель. Залежно від того, яка тотемна тварина відповідає певному періоду, визначається, з якими випробуваннями і сюрпризами доведеться зустрітися в найближчому часі. Також китайський календар наказує людям, які починання будуть доречні, а з якими краще почекати.

Крім того, тотемна тварина допомагає вибрати найбільш відповідний час для важливих подій в житті: весіль, народження дітей, подорожей, покупки житла, серйозних проектів і т.д .

Під яким знаком пройде 2019 рік

Відповідно до загальноприйнятого в нашій країні григоріанського календаря ми святкуємо Новий рік в ніч з 31 грудня на 1 січня. Але в Китаї прихід цього свята не має точної дати. Настання Нового року тут приурочено до зміни місячного календаря, а саме - до другого молодика, який настав після 21 грудня. Ця дата завжди випадає на проміжок часу з 21 січня по 20 лютого. Китайці святкують таку зміну циклу 2 тижні, завершуючи її традиційним Святом ліхтарів.

Коли наступить Новий 2019 рік за східним календарем (китайський)


2019 рік стане останнім з дванадцятирічного циклу, протягом якого Юпітер встигає зробити один повний оборот навколо Сонця. Цьому періоду буде протегувати Свиня або Кабан. Крім тварини китайці визначають стихію і колір, які стануть провідними на наступному етапі. Тому в східній інтерпретації наступаючий 2019 стане роком жовтої земляної свині.

Саме сукупність всіх цих характеристик впливає на те, які починання будуть більш вдалими, а з якими варто почекати до наступної зміни зодіакального тотема, як себе потрібно вести, щоб максимально реалізувати свій потенціал, а в чому необхідно бути обережними.

Тотемна тварина 2019 року - жовта земляна Свиня, вона підведе підсумок під усіма діями, що відбулися під час місячно-сонячного циклу, і вкаже напрямок, в якому належить рухатися протягом наступних 12 років. Оскільки свиня в східній культурі вважається символом врівноваженості, терплячості і працьовитості, то саме ці якості особливо знадобляться в повсякденному житті і принесуть успіх людям.

Коли настає рік Свині

Як уже сказано вище, початок року в григоріанському і східному календарі не збігається, тому січень повністю пройде під заступництвом тотема 2018 року - Собаки. І тільки 5 лютого 2019 року на зміну Собаці прийде жовтий Кабан, оскільки саме в цю ніч Юпітер почне свій новий виток навколо Сонця. В ніч з 4 на 5 лютого 2019 року прихильники східних традицій планують відзначати це свято по всьому світу.

Стихія і колір, а також вид тварини визначають правила святкування, яких слід дотримуватися для того, щоб Свиня благоволила людину у всіх її починаннях. Для тих, хто хоче «задобрити» Кабана, слід прислухатися до таких порад:

На святі потрібно бути в одязі відповідного кольору (жовтого або будь-якого відтінку коричневого, а також - зеленого).

Кабан любить фінансову стабільность, тому для забезпечення хороших доходів протягом майбутнього року під ялинку потрібно покласти купюру, бажано - високого номіналу.

Страви на столі не повинні бути приготовлені зі свинини, але інші сорти м'яса цілком припустимі.

Також хорошою прикметою є велика кількість фруктів і овочів, які припадуть до смаку свині.


За східним календарем 2019 й рік замикає період змін і потрясінь, а на зміну йому приходить цикл стабільності і сталості, тому вважається, що сім'ї, створені протягом цього часу будуть особливо міцними, нові місця роботи стануть постійними і забезпечать гарний прибуток, а діти , народжені в рік Свині стануть працьовитими, наполегливими і морально стійкими до стресів.
Коли наступить Новий 2019 рік за східним календарем (китайський)
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають