• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки

Превозносящая сімейні цінності і домашній затишок, але волелюбна до хворобливості. Звикла до комфорту і приємною лінощів, але не пропускає жодної вечірки або шансу розважитися. Щедра, але розважлива. Творча, але практична. Гранично чесна з оточуючими і не терпить брехні по відношенню до себе, але довірлива до наївності. Любляча яскраві емоції, але насторожено відноситься до будь-яких «массовкам», воліючи перевірений і дуже обмежене коло спілкування. Все це про неї – про господиню нашого майбутнього року, наполегливо стукати копитцем у двері. Пані Свині або про Мсьє Кабан, яких ми радо запрошуємо до святкового столу. Характер тварини дуже навіть небайдужий до подарунків – причому вона одно любить їх і дарувати, і отримувати. Втім, як і всі ми з вами. Що ж, спробуємо запитати у неї особисто: які подарунки в рік Свині на Новий рік 2019 будуть доречні? І уважно послухаємо, що вона нам прохрюкає.

Практичність – у главу кута

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
Якщо описати цю особливість подарунків в наступаючому році, досить згадати про знаменитого сюжеті з «Простоквашино»: «Від цієї картини дуже навіть велика користь – вона дірку в стіні загороджує!». Так от, дарувати можна і будь-які сувеніри, і будь-які дрібнички, статуетки та інші речі, необачно іменовані багатьма «мотлохом», ось тільки обов'язково, щоб вони несли в собі якусь практичну жилку. Якщо статуетка – то приховує в своїх надрах скарбничку або сейф, що служить опорою для чого-небудь або з вазою сумісництвом. Якщо картина або настінне панно – то щоб приховати недоліки дизайну або для іншої якоїсь користі. А вже, що стосується всього потрібного і корисного Словом, все, що ви вважали надто приземленим, буденним або рутинною раніше, зараз можна дарувати без докорів сумління. І навіть домашній текстиль, посуд, побутову техніку і якісь цікаві штучки для кухні, передпокою, ванної ніхто не наважиться назвати моветоном, не забезпечивши себе праведним гнівом господині року. А ще прийдешній свинський рік – рік справжнього розквіту всілякого рукоділля, хендмейду та іншої творчості.
Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
У цієї тварини дуже тонкий смак, воно сприяє творенню і щедро готовий дарувати натхнення. До того ж все, що зроблено для дому (вона домовита і семейна – ми вже зазначали) або на подарунок (знову-таки — щедра) буде сприйнята «на ура». Так що, якщо ви ще не освоїли такі корисні і гранично милі хобі – саме час кинутися в їх вир з головою. У цьому сенсі можна вишивати чи виконувати в інших техніках настінні панно, килими – це до удачі, до речі, дарувати розшиті скатертини і серветки (для зміцнення дружби), робити стильні прикраси для інтер'єру (наприклад, топіари – хороший акцент на рослинність, що неодмінно сподобається земляний стихії року).

Садівникам і квітникарям – зелене світло!

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
Якщо повз вашої уваги вислизнуло те, рік якій стихії настає, то поспішаємо вас порадувати – рік буде присвяченим землі. Отже, садівники, городники і переконані квіткарі – настав ваш час. Садіть, поливайте, полите, доглядайте і, звичайно ж, не забувайте пригощати нас плодами своєї праці (про щедрість всі пам'ятають?). А ми постараємося поквапитися для вас з усім необхідним для підвищення ефективності цього. У рік Земляний Свині можна дарувати будь-який інструмент та техніку для догляду за рослинами і ділянкою, квіткові горщики, композиції і предмети інтер'єру з живого моху, топіари, насіння й паростки рідкісних кольорів та сортів овочів, саджанці загалом, все, що порадує око і шлунок після якогось часу, що наша страшенна гурманша і естетка, звичайно ж, аналогічно оцінить. Крім того земля – це ще й камені, як ми знаємо, але, безумовно, не всі, а тільки приписані до цієї стихії (натяк: всі вулканічне, морське і річкове не підійде). Зате вироби і прикраси з бірюзи, гагату, смарагду, зелених кальциту і турмаліну, зеленого і мохового агата, коричневої і зеленої яшми, малахіту, перидота, авантюрину, жадеїту не тільки можна, але і дуже корисно дарувати.

Новорічні подарунки-талісмани

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
Незважаючи на всю свою тягу до практичності, проти мощі талісманів і символічних подарунків Свиня не зможе встояти. Особливо, якщо вони в її ж вигляді, адже здорового нарцисизму вона, що приємно, зовсім не чужа. Тому сміливо даруєте диванні і на крісло подушки у її вигляді, грілки на заварювальні чайники і навіть просто симпатичні статуетки, копілки, посуд з її зображенням (є шикарні класичні сервізи зі сценами з лісовими кабанами), гуртки і світильники. Зауваження з приводу подушок: якщо хочете підсилити дію талісмана і доповнити його обіцянкою гармонії відносин, благополуччя, дарувати стоїть по дві штуки. Для шанувальників східної філософії поспішаємо повідомити, що подарунок нецке-свині символізує чистоту і благородство. Люди з гумором по достоїнству оцінять всі те ж саме, але з «пятачками», відбитками копитець, іншими кумедними сюжетами. До речі, про гумор. Свиня не просто йому не чужа – вона в цьому плані з легкістю може посперечатися навіть з самої насмешницей-Мавпою. Так що, не бійтеся, дерзайте – купуйте на подарунок прикольні фігурки свинок, попільнички з нею, предмети інтер'єру та інше. Також добре дарувати талісмани з рослинних матеріалів, дерева, наприклад, музику вітру, бамбукові флейти (на удачу) і навіть паростки живої бамбука. А ще «грошові дерева, дерев'яні будиночки – вішалки для ключів або органайзери для засобів по догляду за взуттям. Символічне значення будуть нести і подаровані в горщиках рослини.

Подарунки-солодощі на Новий рік 2019

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
Свинка – відомий гурман, а до солодкого, як ми знаємо, вона має особливу слабкість. У природі вона задовольняється фруктами. Але, вибачте, ми ж не на дієті! Яка дієта? Новий рік на порозі! Так що всілякі подарунки-солодощі зараз будуть більш ніж доречні. Ваяйте з цукерок в обгортці і шоколадок солодкі креативні подарунки, печіть до одуру і ліпіть пряникові будиночки, робіть всілякі десерти як у класичних новорічних сюжетах, так і з головною винуватицею торжества, красиво все це пакуйте і даруйте, даруйте Всім і кожному – і як окремі міні-презенти (між іншим, шикарний варіант для того, щоб привітати співробітників на роботі, дітвору, яка прийшла до вашому чаду в гості, сусідів по будинку), і як доповнення до основного подарунка. Буде здорово!

Скопидом? Ні, «Плюшкін»!

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
У крайнощі вдаватися, звичайно, не варто (це ми про силлогомании або синдром Мессі, якщо що), але похвальне прагнення Свині в буквальному сенсі слова «тягнути все в дім» уважити треба. Мається на увазі, що дарувати рекомендується всілякі штучки для зберігання, починаючи від будь-яких органайзерів, шкатулок, скриньок, коробочок і все їм подібного, і закінчуючи пристосуваннями для цього самого «перетягування» — сумками, валізами, несессерами та іншим. Тільки не забудьте під все це вкласти ще якийсь подарунок, або, на худий кінець, гроші, монету. В іншому випадку накличеш на голову обдаровуваного фінансове неблагополуччя, і в будь-якому варіанті на вас за подібне нехтування забобонами можуть серйозно образитися. В аналогічному ж фаворі і гаманці з портмоне – у них в будинок носять гроші. А також, що цікаво, і сучасний переносник, правда, невловимого, нематеріального – інформації. Мова про флешці або портативному вінчестері.

Упаковка подарунків для року Свині

Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
Загальновідомо, що грамотно вибрати подарунок – це лише частина справи. Треба ще його естетично запакувати і ефектно піднести. І якщо з останнім наші читачі, здається, і самі розберуться – в крайньому випадку, засунутий під ялинку, наклеївши на обгортку ім'я або «сімейну посаду» адресата, то стосовно специфіки упаковки конкретно до цього року варто дати кілька слушних порад. Насамперед, згадаємо, що це — рік Земляного Свині, отже, переважні всі жовті, золотисті, зелені та коричневі, а також сірі і бежеві (теплі подтона) відтінки матеріалів. В якості самих матеріалів не варто вибирати металеві або бляшані коробочки – залишимо їх для 20202021 років. Краще нехай це буде дерев'яний ящичок або папір, тканина, але, безперечно, ні в якому разі не синтетика – все натуральне, як і Свинка любить.
Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
При цьому, на якому поєднанні матеріалів і кольорів ви не зупинилися, пам'ятайте одне: господарка прийдешнього року не терпить сірості і невзрачности. Їй подавай суцільно яскравість, вишуканість, однак ні в якому разі не несмак. Отже, всі використані кольори й деталі декору повинні ідеально між собою поєднуватися, гармоніювати. Відмінним компромісом, що дозволяє зробити одночасно реверанс і теплим спокійним відтінкам Землі, і тотемному тварині стане, приміром, обгортка з крафт-бамаги, декорована по центру яскравою золотою або жовтою, зеленою стрічкою з новорічними візерунками, прикрашена солодкістю або плоскою іграшкою. Ми сподіваємося, що наші поради щодо вибору та оформлення подарунка до нового року для всіх, кого вам не терпиться порадувати, були вам хоч трохи корисні, і віримо, що в майбутньому році Свиня принесе вам вподобу з надлишком!

Відео


Подарунки на Новий рік 2019 з символом Свинки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають