• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах

Практично будь-яке свято ми з вами звикли відзначати застіллями. І неважливо, чи збираються на них всією галасливою, великою сім'єю, компанією друзів, вагомою частиною трудового колективу або ж це просто романтичний вечір на двох, «міжсобойчик» тет-а-тет. Все одно це завжди весело і дуже тепло. І, що цікаво, навіть не важливо, питуща чи зібралася компанія – у нас і за келихом з мінералкою тости штовхають – головне, щоб було, що сказати. А сказати, як правило, хочеться дуже багато, особливо, якщо зібралися по такому чудовому приводу, як настання чергового року І висловити свою любов, прихильність і вдячність всім, хто зібрався за столом. І побажати всього-всього-всього. І пожартувати, щоб розрядити обстановку і розслабити присутніх. І штовхнути щось розумне, філософське, щоб підкреслити серйозність моменту Словом, залишається лише попросити слова, пардон за такий нехитрий каламбур, і почалося!

Тости для сім'ї

У сімейному колі тости звучать найрізноманітніші у новорічну ніч. Вони звертаються до всіх присутніх за столом разом і по черзі вітають всіх присутніх. Адже і батькам увагу треба приділити, і дітям, і половинці своєї ненаглядної, всім іншим, так та взагалі, так би мовити, штовхнути мова у загальному і цілому «за все хороше» І щоб вийшло у вас гарно да ладно, візьміть на озброєння декілька зібраних нами по всьому світу дійсно чудових сімейних новорічних тостів. Настає Рік Свині. А Свиня, друзі мої, — Означає зростання достатку, Зміцнення сім'ї. Отже, вип'ємо за родину! Хочеш, я тобі наллю? За сім'ю не можна не випити, Дай-ка чарочку свою! Нехай в ній панує любов І хвилює вашу кров, І нехай кров вам не зіпсують Діти, теща і свекруха. Повною чашею стане будинок, Все, що потрібно, буде в ньому, Щоб щастя було нині, А не як-небудь потім. Нехай здорові будуть всі І цвітуть у всій красі, Щоб бути по всім аспектам Лише на світлій смузі.
  • Новий рік завжди показує нам, що наше життя складається з протилежностей: ось, на вулиці холодно, сніг і темінь, а в хаті – тепло, сяють свічі і рідні обличчя. Так вип'ємо ж за те, щоб якісь негаразди не зустрічалися нам протягом наступного року, вдома нас чекав такої ж свято душі! З Новим роком!
  • Хочу побажати нам всім, щоб зустріч Нового року для нашої родини стала схожа на відправлення поїзда з вокзалу: всі прикрощі, хвороби та невдачі залишилися на пероні, а ми всі, в одному купе, кинулися назустріч своїй мрії! З Новим щастям!
  • У царя Соломона було, як відомо, багато дружин. Він був відомий мудрець і перед кожним прийняттям рішення він з ними радився. У нас одна дружина, так, і з тією ми радимося нечасто. Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми були набагато мудріше!
  • Тости для коханого, коханої

Якщо цей Новий рік ви зустрічаєте в самій повній і закінченою комплектації – удвох, або ж просто зависли з коханою людиною в компанії друзів, звичайно ж, в першу чергу варто проявити себе справжнім романтиком і підняти келих на честь своєї коханої чи коханого. І неважливо, зустрілися тільки в минулому році, або разом вже багато-багато років, ці тости ніколи не втратять своєї актуальності і важливості, як не втратить їх і ваша любов!
    Ми разом з тобою наше щастя куємо! І наші серця пломінь життя суем! Ти правий, мій коханий, дерзай і ризикуй! І разом зі мною щастя нове куй!
  • Китайці вважають, що злиття Інь і Ян – запорука життєвої гармонії. І я хочу підняти в цю новорічну ніч келих за свою Інь, яка принесла в моє життя гармонію!
  • Кажуть, любов запалює в серці людини свічку. І тільки той самий єдиний здатний роздути її вогонь до розмірів вогнища. І зараз я хочу випити за те, щоб у нас з тобою весь наступний рік вистачало сил підтримувати його полум'я!
  • Я бажаю тобі в Новому році частіше бачити в дзеркалі сльози. Сльози щастя! Я бажаю тобі в Новому році частіше стогнати. Від задоволення! Я бажаю тобі в Новому році частіше тікати. До мене! Люблю тебе, з Новим роком!
  • Тости для начальника, колег

Коли з нагоди новорічного корпоративу збирається весь ваш колектив, як правило, хтось один веде банкет, надаючи слово кожному з присутніх. Але, якщо компанія невелика і сидять всі завжди, практично, «по-сімейному», слово для тосту беруть всі, кому заманеться, в абсолютно хаотичному порядку.
    І щоб коли прийде ваша черга, не впасти в бруд обличчям і сказати дійсно звучний, оригінальний і по темі тост, який обов'язково запам'ятається оточуючим (якщо вони, звичайно, ще в змозі вас слухати), неодмінно вивчіть кілька із запропонованих нами варіантів. Тим більше що ми постаралися зібрати тут різні слова, звернені як до колективу, так і безпосередньо до начальника, а також просто красиві доречні для корпоративу новорічні тости 2019.
  • За легендою, давні боги, творячи землю, виліпили статую під назвою «Можливість». Їй надали вигляд людини, який тягнеться вгору навшпиньки, що символізує вічне прагнення до можливості. Фігури дали крила, натякаючи, що отримавши можливість, можна злетіти. Її довге волосся символізують благо — результат можливості. А синці та рани на тілі – втрати в гонитві за можливістю. Можливості – це така штука, яка, то з'являється, то зникає. Так вип'ємо ж за те, щоб у Новому році ми ніколи не втрачали своїх можливостей!
  • Колеги, підніміть келихи! Подивіться уважно, з чого складається келих? З опори і чаші. З чого всі ми складаємося? З тіла і душі – матеріальної опори і чаші духовної. Так давайте ж вип'ємо за те, щоб опори були наші міцні, а чаші не втомлювалися наповнюватися ентузіазмом!
  • Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах
    Давайте вип'ємо за блискучі успіхи, За дружний і згуртований колектив, Щоб нам не діставалося на горіхи, Через грандіозний грошиків наплив! За вихідні, мінімум лікарняних, За перспективи на майбутній рік, Нехай ново буде все і незвично, І з кожним диво нехай станеться!
  • Наше життя – новорічна гірлянда. Ледь перегоріла одна лампочка, як вона вся перестає горіти. Так і в людини: якщо вже не склалося, все шкереберть Так вип'ємо ж, друзі, за те, щоб жодна подія в гірлянді нашого життя в новому році не стало цієї перегорілої лампочкою!
    Колеги, хочу розповісти вам одну цікаву новорічну казочку Як-то раз йде Лисиця по лісу і бачить на галявині Зайця: — Заєць, а Заєць, а що ти тут робиш? — Дисертацію пишу — Яку таку дисертацію? — Називається «Поїдання Лис Зайцями в природних умовах». — Та що ти несеш! Ніколи такого не буде, щоб ти мене з'їв! — А пішли в кущі для експерименту? — А пішли. Повертається Зайчик один Тут йде по лісі Вовк: — Заєць, а Заєць, а що ти тут робиш? — Дисертацію пишу — Яку таку дисертацію? — Називається «Поїдання Волков Зайцями в природних умовах». Ну, загалом, історія повторюється. І з Ведмедем теж. А після Ведмедя виходить з-за кущів задоволений Лев, гладить Зайчика по голівці і виписує йому премію. Так от, я про що: не суть, як називається твоя робота, головне, щоб керівник завжди міг прикрити! За наших керівників!
  • Дорогі колеги! Сьогодні я хочу підняти свій келих і побажати нашим бухгалтерам, щоб у них завжди сходився дебет з кредитом. Нашим сисадмінам, щоб у них ніколи ні чого «не падало», все швидко «ставилося» і більшу частину свого робочого часу вони засипали від нудьги. Нашим сейлам, щоб їм вдалося продати все, крім Батьківщини і мами. Нашим водіям, щоб всі даішники різко стали мільйонерами і змінили громадянство, дороги були рівними, наче, попа Міс світу, а коли потрібно терміново кудись доїхати, в місті різко починали знімати «28 днів потому». І, звичайно ж, хочеться закінчити побажанням нашим керівникам: нехай в цьому році у вас буде кожен день привід і настрій платити нам премію! Зі святом!
  • Тости в колі друзів

Зустріч Нового року в дружньому колі – це завжди гамірно, весело і дуже бурхливо! Інакше які ж це друзі? П'ють, як правило, багато і випивають – часто. Отже, з нашої доброї народної традиції, тости звучать практично одним нескінченним потоком. Зазвичай багато жартують, жартують один над одним і над приводом, згадують, що класного було в минулому році та бажають чогось особливо всієї компанії в наступному Словом, повне торжество свободи і творчості. Але, якщо вам, як на зло, конкретно в цей момент в голову не приходить нічого такого вартого, щоб дійсно захотілося з цим виступити, обов'язково скористайтеся заздалегідь вивченими наступними тостами – і свято піде як по нотах!
    З Новим роком вітаю, І сьогодні вам бажаю, Щоб у нинішньому році Сльози були не в ходу, Щоб знайомі цінували І домашні любили, Частіше премії вручали, Щоб хвороби не напали. В цьому суть. А живі будемо Решта все добудемо По знайомству іль по блату, За спасибі, за зарплату. Не журіться, вище ніс! Ну, так вип'ємо, щоб збулося.
    Як-то в один будинок постукали три мандрівника. Господар запитав: — Хто там? — Любов, Багатство і Здоров'я. Пустіть під дах, мороз міцнішає — У нас в будинку тільки одне місце. Почекайте, я пораджуся з родиною, кого з вас впустити. Старенька мама попросила впустити Здоров'я, юна дочка була за Любов, а дружина наполягала на Багатство. Але, поки вони сперечалися, мандрівники пішли геть. Так вип'ємо ж за те, щоб для всіх цих трьох мандрівників у ваших оселях завжди знаходилося місце!
  • В новому році всім присутнім за столом хочеться побажати, щоб вони перетворилися в альпіністів. І вирушили підкорювати найважливіші в житті вершини. Нехай першим взятим піком буде Любов – вона наповнить життя сенсом і дасть сили для подальшого подорожі. Друга вершина буде зватися Дружбою – з неї ви побачите, що поруч вірні друзі і далі рухатися стане ще легше. Третій підкориться Покликання – за цією вершиною простягнуться рівні дороги до виконання мрії і успіху. А четвертої стане Благополуччя – бажаний підсумок і нагорода за всі зусилля. А потім буде і п'ята – остання вершина. Коли ви підніметеся, на ній буде порожньо і тихо, але з неї буде добре видно всі попередні чотири. І тоді ви зрозумієте, що ця вершина зветься Щастя Щастя в новому році!
  • Хочу побажати вам всім в новому році стати льотчиками. Щоб навіть смуга невдач для вас ставала злітній, щоб поруч завжди був надійний другий пілот, а пального завжди вистачало на дорогу додому! Від гвинта!
  • Хочу попросити у цю новорічну ніч Діда Мороза зробити нас усіх італійцями. Звичайно, ми не будемо викидати з вікна телевізор і комод, але от всі образи, заздрість і невдячність викинути зможемо з легкістю. І нехай у Новому році ми забудемо значення цих слів! Зі святом!
  • Жартівливі тости на Новий рік 2019

Ми не будемо зараз озвучувати банальні істини, що «сміх продовжує життя», що «від посмішки стане всім світліше» і т. д. І так всім зрозуміло, що Новий рік – справжній рекордсмен за жартів, веселощів і дотепності серед, мабуть, усіх свят у році. Ні, звичайно, гарною – «спевшейся» — компанії з будь-якому випадку є про що побалагурить і над чим посміятися, але іноді навіть її треба розворушити, сказавши пару гумористичних тостів, наприклад. Чим вам і пропонуємо зайнятися, скориставшись деякими зразками воістину чудових новорічних жартів-тостів, які ми частиною придумали самі, а частиною запозичили в народному фольклорі.
  • Новий рік на порозі Так давайте ж вип'ємо за те, щоб у ньому ми нічого не відкладали в довгий ящик, нас не задвигали в дальній ящик і ми не зіграли в ящик! Удачі нам у Новому році, панове!
  • (читати з кавказьким акцентом, звертаючись до чоловіка в роках, бажано неодруженому) Хачю паднять цей навагодний тост за ! Жила тобі дажить та 140 років! Щоб ти в 140 років умэр! Нет, не умэр – щоб тибе вбили! І щоб тибэ не вбили, а зарэзали! І щоб зарэзали не за так, а з рэвности! І щоб було за що рэвновать!
  • Друзі, давайте хоча б у цю новорічну ніч будемо гуманістами і вип'ємо за наших ворогів! Нехай вони будуть жити в Монте-Карло, їздити тільки на Феррарі, ходити по килимах ручної роботи, нехай їх басейни будуть викладені діамантами, а коханки будуть Міс світу останніх років! Минулого століття.
  • Ліс. Заєць сидить на пеньку і кричить на всю округу: — Я сильний! Я сильний! Повз йде Вовк, дає Зайцю запотиличник, той летить стрімголов в кущі, піднімається і каже: — Зате легкий! Так вип'ємо ж за те, щоб в Новому році нас не покидав оптимізм ні за яких подзатыльниках долі!

Тости з Новим роком Свині

Наступаючий 2019 рік, як відомо, — рік Свині. Отже, гріх у новорічну ніч не воздати честь і хвалу цього чудового тварині, тепло попрощатися з вірною Собачкою, яка протегувала нам весь минулий рік і попросити у Свинки всього-всього, на що її щедра душа багата. Наприклад, хлюпнути собі пінного шампанського і сказати ось так:
  • Друзі! Піднімемо ж келихи і давайте всі разом зараз пообіцяємо, що в новому році не будемо нікому підкладати «свиню» і свинячити. Що ніхто з нас не буде напиватися, як свиня» і «метати бісер перед свинями». З Новим, хрю, роком!
  • Піднімаючи цей келих, мені хочеться вірити, що з відходом року 2018-го наша «собаче життя» залишиться в році Собаки. А в році Свині ми будемо купатися в грошах, як свиня в багні! З Новим роком!
    Новий рік Свині настав, Кожен цю дату чекав, Всі готувалися, старалися, За столом зараз зібралися. І в урочистий момент Скажімо хрюші комплімент: Нехай буде задоволеною, ситою, Чистою, рожевої, вмитою! Хрючит нехай завжди зворушливо, Нехай живеться рясно! І фортуна завжди чекає — Щастя — пані, панове!
    Нехай буде маленька свинка На щастя і успіх щедра. Нехай принесе вона на спинці Мішок любові, удачі і добра! Що ж, сподіваємося, що з нашими тостами ваше застілля пройшло, як по нотах! Що у всіх був чудовий настрій і після цього вечора всі присутні за столом ще більше зблизилися і здружилися. Душевної вам тепла в наступному році і побільше приводів ось так здорово зустрічатися! А ми до наступного року спробуємо підкинути вам ще парочку преотличнейших тостів.

Відео

• Сьогодні
    • Популярне
    • Читають