• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото

Розкіш дозволити собі не любити фотографуватися можуть лише затяті інтроверти і принципово не реєструються в соцмережах люди. Всі інші повсюдно проявляють цю нешкідливу іпостась нарцисизму, прагнучи зберегти себе в різному цікавому, пам'ятному з якоїсь позиції антуражі. Ми робимо фото, коли їдемо в іншу країну у відпустку і зустрічаємося з друзями в рідному місті, коли великою родиною справляем якісь свята і залишаємо пам'ять про, в тій чи іншій мірі, важливі події в нашому житті. Словом, фотографуватися для нас з вами – це як дихати. Звично і природно. Так чому ми повинні обділяти увагою такий яскравий і виразно розташовує до того, щоб залишитися в особистому фотоальбомі, свято, як Новий рік? Насправді новорічна фотосесія – це надзвичайно цікава і багатогранна річ. Знімки можуть бути найрізноманітнішими по техніці, сюжету і композиції. І щоб вони вийшли відмінно, варто взяти на озброєння декілька корисних рекомендацій, а також познайомитися з рядом оригінальних ідей конкретно для 2019 року.

Профі і аматори

Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
Почнемо з того, що фотографуватися можна як у професіоналів в студії, так і, попросивши про це когось із своєї компанії на новорічній вечірці в клубі або у когось вдома. В першому випадку практично з будь-якого можна зробити красиву модель, не допустити поширених помилок композиції, спрямованості освітлення, потрапляння в кадр зайвих речей і персон, розмиття фону і відсутність фокусу, витримки, словом, отримати фото, яке буде гідне того, щоб його укласти в рамочку і повісити згодом на стінку. З іншого боку, багатьом подобається саме природна недбалість знімків, відсутність їх награності. І знову-таки дуже часто багато моментів відзняти можна виключно, що називається, «в полях». Який варіант ви виберете – справа суто особиста. Хоча в ідеалі, звичайно, спробувати і так і так. Що нас чекає у фотостудії? Складно знайти людину, яка не знайомий сьогодні зі студійною зйомкою, тим не менш, конкретно в Новий рік туди вибиралися далеко не всі. По-перше, треба записатися заздалегідь. Сильно заздалегідь. Особливо, якщо студія – відома, а фотограф – справжній чарівник. Але, повірте, воно того варто.
Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
Немає ніяких причин побоюватися, що в щільний передноворічний графік доведеться з працею втискати цей візит. Як правило, коридор для спецсессий виставляють широкий – трохи не на пару місяців, так що все зростеться обов'язково. По-друге, з приводу вбрання: можна не тільки зі своїми, але і користуватися великим реквізитом студій. І останнє, повірте, просто безцінне, якщо хочеться якихось тематичних знімків, карнавальних костюмів і тому подібних незвичних ідей. Фотостудії простіше в процесі обробки фото просто накладають бажаний фон і об'єкти антуражу. Що, звичайно ж, часто виглядає абсолютно неприродно і негарно. Поважаючі себе студії завжди обладнані реквізитом – в приміщеннях, де проводять зйомку можна знайти чи не справжні каміни, шикарну різнопланову меблі, ялинки, стильні новорічні композиції та інші тематичні речі. У більшості випадків клієнти замовляють і авторську ретуш, іноді просять знімки і в спецобработке. Наприклад, хочуть модну зараз сепію, гламурні або ретро-знімки, пін-ап або поп-арт, пиктореализм (з'єднання фотореалістичності і живопису) та інше. Пробуйте, не бійтеся, інакше низка присутніх за роки ваших новорічних фото буде відштовхувати своєю нудною однотипністю.

Кілька ідей для новорічній фотосесії 2019

Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
Як відомо, наступаючий рік – рік Свині. Одягатися в костюм, звичайно, можна і цілком, але, як правило, такий варіант надихає лише діток. Зате смішний п'ятачок і вушка-обруч, особливо, якщо фотографується компанія молоді – це реально весело! Всі регочуть приміряючи це і строячи пики, а кмітливий майстер знай клацає об'єктивом Такі фотографії будуть невимушеними, покажуть ваш легкий норов, гарне почуття гумору і вміння розслаблятися, дружелюбність. Коротше – справжня знахідка для стіни, як не крути. До речі, вдала ідея для сімейного фото, особливо з маленькими дітьми. Не хочеться «дитячого саду», але «свиню», все ж хочеться? Купіть класну іграшкову (до речі, може бути і в студії) і сфоткайтесь з нею. Ще крутіше – з цієї. Ні, звичайно ж, не із звичайної сільської хавроньей в загончике – з милим маленьким поросям або домашніми карликовими свинками (ви не повірите, але теж може бути у фотостудії). А взагалі з іграшками і тваринами в новий рік фотографії виходять особливо милими і щирими, тому більшість фотографів, не соромлячись, в ці дні укладають співпраця з розплідниками або разводчиками і беруть для зйомок цуценят, кошенят та іншу живність.
Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
Ялинка – це, звичайно, так, але якось банально, погодьтеся. Спробуйте випхати її на розмитий задній фон, а у фокус взяти процес розпакування подарунків під нею. Можете просто згребти в оберемок яскраві коробочки і згортки і зобразити максимальний градус захвату. Як альтернатива: візьміть в руки ялинкову гірлянду, бажано якоїсь цікавої форми і з ніжністю її простягайте в об'єктив. Або обмотайте довгу навколо шиї начебто шарфика, візьміть в кожну руку по подарунку і зобразіть єгипетську статую – і смішно, і по темі. Аналогічно – з бенгальськими вогнями. Букетик з них можна протягувати у напрямку до фотографу в долонях. Якщо робити все це в милих рукавицях, під падаючим снігом на вулиці з вогнями новорічної ілюмінації на задньому тлі – вийде неймовірно красиво! Для сімейної фотографії треба обов'язково вибрати антураж, костюми і реквізит, що створюють атмосферу затишку, кохання і бурхливі милоты. Надіньте гарні піжамки всією сім'єю, купіть товсті однакові шкарпетки і розваліться в обнімку на ліжку так, щоб шкарпетки всіх були у фокусі. Бонусом, в кадрі можуть засвітитися коробочки з подарунками, ялинкові іграшки.
Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
Любовну романтику ідеально знімати на даху на пленері, вибравши мальовничий вигляд з безліччю палаючих в навколишніх вікнах вогнів, або ж за містом (в міському парку) прямо зарившись в лапи пухнастої ялинки або граючи зі снігом. Якщо на ялинці при цьому буде висіти одна єдина іграшка – ідеально! Суперськи виглядають і фото в жанрі бекстейдж – навмисно недбалі, немов, зняті мимохідь в процесі і русі. Наприклад, фіксують, як ви робите з сім'єю новорічні вироби, запаковываете подарунки, готуєте новорічну випічку. Не соромтеся робити це на тлі шикарно прикрашеного вами будинку (якщо робите у студії – там теж буде такий антураж). Головне, уникайте штампів і награності. Чим більше на ваших новорічних знімках буде невимушеності, тим краще. А передавати вони можуть як мрійливо романтичний настрій, так і нестримні веселощі – тут вже дивіться самі, що більше до душі.

Відео


Ідеї для сімейної новорічній фотосесії 2019 в студії з дитиною: кращі ідеї з фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають