• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

До Нового року 2019 залишилося Лічильник зворотного відліку днів

Що ж до самого трепетно очікуваного, веселого і багатообіцяючого свята року залишилося всього нічого. А, значить, саме час запустити зворотний відлік, щоб точно знати, скільки ще часу залишилося! Щоб нічого не забути і все встигнути, адже треба встигнути так багато! Хтось вже зараз вирішив, прямо з Нового року круто змінити своє життя, позбутися чогось гальмує розвиток чи шкідливого для здоров'я і самопочуття, а то й, навпаки, – щосили покликати в наступному році в неї щось виключно приємне і корисне. Хтось просто з нетерпінням чекає такої бажаної перепочинку, необхідного відпочинку, шансу, не думаючи про час, з головою зануритися в спілкування з родиною, друзями, підкорення якихось нових горизонтів і відчуттів. А кому-то найбільше хочеться подарунків, хочеться знову, хоч ненадовго, відчути той захват і передчуття дива, які дарує чарівна новорічна атмосфера Словом, чекають все з різними цілями, але незмінно в піднесеному настрої!

Чим може допомогти зворотний відлік до Нового 2019 року?

До Нового року 2019 залишилося Лічильник зворотного відліку днів
Загальновідомо, що Новий рік – це маса приємних випереджають його турбот. Треба встигнути накупити всім подарунків, а, може, зайнятися і адресним хендмейдом, зробивши для дорогих тобі людей що-небудь своїми руками. Треба прикрасити свій власний будинок, купити або зібрати штучну ялинку, відповідним чином її нарядивши. Важливо продумати меню і вчасно купити випивку та продукти, якщо влаштовуєте вечірку вдома чи відзначаєте свято у колі домашніх. Так, навіть якщо конкретно новорічну ніч плануєте провести не вдома, після повернення в нього поглядати на порожні полиці холодильника буде якось тужливо, отже, варто передбачити і це. А вибір наряду або карнавального костюма, макіяж і манікюр, якщо мова йде про жінку, зачіска і підбір прикрас? Справ дійсно багато, адже живемо ми, на жаль, зовсім не по нептуновскому році У останні дні в році, що минає, не нагадувати собою загнаного на полюванні оленя, а бадьоро скакати в санта-клаусовской упряжці в ногу з усіма і неодмінно з гарним настроєм, варто згадати про такому чудовому слові, як «план». Якщо його заздалегідь – ще за пару місяців – скласти, грамотно розрахувати час і передбачити всі несподіванки, підготовка до Нового року-2019 пройде, як по маслу! І в цьому вам, звичайно ж, допоможе зворотний до нього відлік на цій сторінці.

Лічильник зворотного відліку

Трохи універсальних порад по тайм-менеджменту

До Нового року 2019 залишилося Лічильник зворотного відліку днів
Щоб все вийшло ідеально, не варто нехтувати порадами з боку. І одним з головних в їх числі стане стара банальна істина: не переоцінюйте себе! Як би це не розходилося з модними нині гаслами аутотренингов Повірте, якщо вам здається, що ви з легкістю встигнете купити подарунки в треті вихідні грудня, і двох днів вам на це вистачить з головою, почніть робити це ще вдруге, а то і в перший вікенд. Інакше Новий рік буде вже стукають у двері, а раптом виявиться, що та миленька кофтинка, яку ви хотіли взяти сестрі, залишилася в магазині тільки в двох розмірах — «дюймовочки» і «бронтозавра», тієї моделі планшет, що ви збиралися подарувати доньці, якщо замовити його зараз, приїде тільки через тиждень, а до мами раптом нагряне тітка з Саратова, яку теж, по-хорошому варто чимось привітати, адже в гості до них ви запрошені в післясвяткові вихідні, без варіантів Словом, таких «сюрпризів» може бути, хоч відбавляй, не кажучи про те, що готовий статися будь-який форс-мажор, що в закупівлі продуктів, що з прикрасою будинку. А якщо ще й з'ясується, що покладені саме на це плаття або на цей костюм надії не витримають значно виросла останнім часом «широти душі»? І щоб з усім цим не втратити голову, а разом з нею і відчуття свята, то саме новорічний настрій, варто заздалегідь розписати весь план, скориставшись нашим таймером зворотного відліку, і чітко його дотримуватися. І тоді Свинка неодмінно віддячить вам за розсудливість і передбачливість найвдалішим і найбільш щасливим роком вашого життя!

Відео


До Нового року 2019 залишилося Лічильник зворотного відліку днів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають