• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята

Що ж, не за горами довгоочікуване веселий і воістину чарівне свято – Новий рік! Отже, саме час подумати, як і де його зустріти. Для когось це важливо з точки зору забобонів: адже як зустрінеш Новий рік, так, як відомо, його і проведеш. До того ж з цим пов'язана така купа традицій, повір'їв, ворожінь, що просто голова йде обертом. І навіть якщо не вдаватися в езотеричні тонкощі, кожен з нас розуміє, що прихід чергового року до нас на поріг – це своєрідна віха, це ще одна зарубка на шляху нашого життя. Коли варто зупинитися, оцінити, що вже пройдено і помріяти про те, що буде Всі ми весь рік наполегливо і важко працюємо, з головою занурюємося в рутинний прагматизм, тому зовсім не дивно, що конкретно в новорічну ніч і наступні за нею канікули ми з повним правом розраховуємо на те, що маємо всі підстави повеселитися на славу. І кілька ідей на тему того, як це можна зробити, хочеться ризикнути винести на суд наших читачів. Либонь, когось якась з них і надихне на щось надзвичайне!

«Куди піти, куди податися?»

Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
Думається, не варто зайвий раз нагадувати, що астрологічним покровителем настає 2019 року буде Свинка. Це тварина на подив демократично і свободолюбиво (все-таки друга її іпостась – це дикий Кабан) – одно прихильно ставиться і до мандрівникам, і до домосідів, висуваючи лише одна умова: святкувати треба так, щоб довгі роки після згадувати про це з мрійливо подернувшимися поволокою очі і блукає по губах посмішкою Отже, забитися на якийсь пляжний курорт і цілодобово тихо балдеть на шезлонгу від шелеста набігаючих хвиль не вийде – Свиня від вас відвернеться, і удачі в цьому році чекати не буде марно. Як не вийде і сховатися з коханим сериальчиком і кухликом глінтвейну, немов равлик, у своєму рідному домі. Так що навіть запеклим інтровертам варто пересилити себе і наважитися на щось запаморочливе.
Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
Як це зробити? Так, насправді, були б ми, а привід, як відомо Киньте все, хапайте друзів або родину в оберемок і дуйте кудись за кордон – обов'язково у великий і галасливий місто. Можна з екскурсіями, яскравими новорічними вечірками в клубах, ресторанах і пабах (повірте, будь-туристичний центр для цього надасть абсолютно несподіваний вибір), або з гульбой з шампанським та феєрверками прямо на головних площах міст. Зробіть щось для вас нетипове і сумасбродное. Найміть незадовго до бою курантів відкритий кабріолет і прокотитеся по вуличках, цокаючись з місцевими та вітаючи їх мовою. Влаштуйте дайвінг-вечірку з такими ж любителями рибок і черепах, якщо вас занесло в теплі краї.
Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
Зафрахтуйте з компанією яхту, переодягніться піратами і шуруйте «захоплювати» ларьки на пристані або кидайтеся на «абордаж» зустрічних яхт. Коротше, головне, не соромтеся, не тушуйтесь і не будьте нудними. Це – ніч креативу! І це – ваша ніч! Немає грошей на поїздку за кордон? Рухайте по містах батьківщини приблизно з тією ж метою і настроєм на епатаж. Немає можливості подорожувати в принципі? Не варто засмучуватися, якщо у вас все гідно з фантазією і внутрішньою свободою, ви і в рідних пенатах вмудритеся так погуляти, що станете заздрити своїм предкам, які колись жили без Youtube І не важливо, скільки вам за паспортом: двадцять чи п'ятдесят. Пам'ятайте, чудити можуть і пенсіонери. Хіба що повільніше

«Свято до нас приходить»

Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
З цим легендарним новорічних слоганом одного знаменитого на весь світ бренду хочеться в корені не погодитися: якщо сидіти і чекати, поки свято до нас сам прийде, чи можна так нічого і не дочекатися. Треба брати бика за роги і придумувати щось самому. Безперечно, якщо кожен займеться організацією власної вечірки, є серйозні побоювання, що святкуватимуть в гордій самоті. Крім того, не у всіх до цього є дійсно гідні таланти. Тим не менш, навіть якщо масовик-витівник з вас «так собі», завжди можна приєднатися до чийогось торжества і стати зіркою. Яскраві, затмевающие все навколо карнавальні або вишукані вечірні наряди, відкрите різноманітним подвигів настрій і прагнення взяти від цього свята все, що він готовий вам запропонувати. І навіть більше! Ось саме такий настрій і вітає наша Свинка. І, повірте, вона, як ніхто інший, знає толк в житті!
Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
В цю ніч варто забути про скромності і стриманості в одязі і поведінці, зробити вигляд, що слова «здорове харчування» і «дієта» вам не знайомі. Балуйте себе коханого, радуйте і потурайте всім своїм слабкостям, адже ви цього варті! А фортуна посміхається вона лише тим, хто цінує себе. Здоровий егоїзм, прагнення запросити усіх бажаючих на свій свято життя, крапелька марнославства, напір і відпущена на волю стихій фантазія – ось саме ті складові формули щастя, які варто практикувати і в свято, і всі наступні 365 днів!

Vice versa

Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
Але навіть, якщо нічого путнього на думку в плані святкування не приходить, а можливостей не так вже й багато, на жаль, спробуйте перевернути все з ніг на голову – буде не просто весело. Незабутньо! По-перше, подібна струс дуже корисна для психіки. По-друге, вона часто дозволяє поглянути на себе і своє життя з боку, багато чого переоцінити й переробити і в собі, і в поточному стані речей. Що також, як ми розуміємо, часто буває не зайвим. Що мається на увазі? Наприклад, зазвичай ви – досвідчений домосід. Спробуйте саме в Новорічну ніч напроситися до когось у гості чи плюньте на все, попрацюйте відповідним чином над зовнішністю і рваните в клуб. Або ж ви – зразкова дружина і мама чудових малюків, перетворює кожне сімейне торжество в кіношний еталон, як в одній недавній американської комедії.
Де весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
Так забудьте про це, візьміть чоловіка і дітей в оберемок і рваните кудись відпочивати в абсолютно нетипове для себе місце, або хоча б просто зніміть котедж за містом з обслуговуванням, і просто ненадовго забудьте про пильнування біля плити і турботі про близьких! Боїтеся висоти? Стрибніть з парашутом або, як мінімум, організуйте вечірку по зустрічі Нового року на даху якоїсь висотки. Ніколи серйозно не займалися плаванням? Описані вище дайверські вечірки вам в допомогу! Словом, спробуйте щось змінити – а раптом це нове сподобається настільки, що стане сенсом вашого життя надовго? Адже саме в новорічну ніч з'являється унікальний шанс прощення всіх сумасбродств і ризикованих підприємств, всіх дурощів і проб себе в іншому амплуа!

ВідеоДе весело зустріти Новий 2019 рік Свині: ТОП ідей для незабутнього свята
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають