• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Статуси про Новий рік 2019: прикольні, смішні і нові цитати зі змістом

Розумні люди ще задовго до Нового року починають писати списки: що встигнути зробити, що купити, чим зайнятися? Адже стільки всього хочеться встигнути, настільки цікаве і багатолике це час Звичайно ж, налаштуватися на таку шалену активність непросто, адже вона вимагає відповідного настрою, яке, як відомо, якщо ми самі собі не влаштуємо, нам ніхто не влаштує Чи влаштує? А ну-ка, що там народ за новорічні статуси собі вибрав? А, може, й самим взяти бика за те, що він до нас в даний момент повернувся? Хоча, який там бик – Свинка ж на порозі Статуси про Новий рік – це вже мало не окремий розділ мистецтва. Хто гострить відчайдушно, хто раптом виявляється рідкісним романтиком, хто вдаряється в філософію – кордон як-ніяк і взагалі все таке Словом, поле для творчості розгортається неабияка. Так, і взагалі справа щось серйозне – буквально в парі слів передати, як ти радий свята, натякнути на те, що для тебе в ньому головне і підкреслити щось важливе про себе по темі Як це зробити, якщо ви, на жаль, не Спіноза і не Марк Твен? І навіть не Райан Рейнольдс? А ви читайте далі – дізнаєтеся!

Прикольні статуси на НГ 2019

Світом править сміх. А зовсім не гроші і навіть не краса. Адже навіть якщо і перше, і друге нас покидають, право від душі над чимось посміятися у нас не забере ніхто і ніколи. Бридко хихикати, іржати до упаду, багатозначно сміятися В житті посмішці і гумору місце є завжди. І вже тим більше реєстрація в соціальних мережах і месенджерах – це чудовий привід продемонструвати світові вашу затяту прихильність цієї позиції. А чи будете ви від душі блазнювати, нацепляя таку непробивну захисну маску, і ховаючи за нею свою вразливу душу, або ж просто ви по натурі легкий і схильний до чого ставитися несерйозно людина – справа ваша. Головне, не забувайте частіше міняти платівку, а то наб'єте оскому навіть самим відданим шанувальникам вашої творчості! До речі, в якості безкоштовних прикладів дотепних статусів, або ж просто фраз, здатних подарувати вам натхнення, щоб придумати щось своє, ось – ловіть кілька шикарних висловів:
  • Прощай, дитинство! Мене вже цікавить не так Дід Мороз, як Снігуронька
  • Головна прикмета Нового року: «Чим багатшим буде новорічний стіл, тим більше позичати грошей до січневої зарплати».
  • Новий рік набагато крутіше дівчата – йде без скандалів і подарунки не забирає.
  • Під Новий Рік я викину весь непотріб, І витру пил скрізь, де наслідили. Лише в моїй голові суцільний бедлам, Там таргани ялинку нарядили
  • У Новий рік віриш всьому: і в Діда Мороза, і в те, що обіцяє президент
  • Нехай в цьому році переможе справедливість! У Діда Мороза бажання будуть збуватися так само вибірково, як і мої!
  • Маленьким я вірив у Діда Мороза з подарунками. Тепер – у шефа з премією!
  • Хочу роботу, як у Діда Мороза: доба через 364!
  • Вранці 1 січня під ялинкою можна знайти все найкраще: подарунки, друзів, мінералку
  • У найталановитіших новий рік починається 2 а то й третього січня. А у найдосвідченіших – 10-го!
  • Здрастуй Дідусь Мороз! Тут така справа Загалом, я приніс мішок, Треба заховати тіло
  • Попрошу-ка я в цей Новий рік у Діда Мороза список дівчаток, які себе погано вели, і допоможу йому особисто їх покараю!
  • Тільки 1 січня з 00:00 і до упору ексклюзивна новорічна акція від усіх операторів мобільного зв'язку: «Мережа зайнята»!
  • Давайте починати вже планувати, де будемо проводити ніч з 31 грудня по 10 січня!
  • Просіть у Діда Мороза тільки дійсно потрібні речі! Наприклад, мішок мінералки. Еспумізан, Мезим і Аспірин
  • Дорогий Дід Мороз нехай в наступному році мене всі обожнюють, моє життя буде безтурботним, я буду спати досхочу і отримувати все, що завгодно, коли ні попрошу. Коротше, зроби мене котом, а?
  • Наближається Новий рік. Пора вже попрощатися зі старими помилками І почати планувати нові!
  • Новорічні статуси зі змістом

Якщо залишити несерьерзность за порогом, Новий рік – це завжди віха. Цілий черговий рік залишився позаду, щось змінилося, щось залишилося непорушним. Якісь мрії збулися, які давно поросли мохом Словом, цей свято для дуже багатьох людей є вдалим приводом підбити якісь підсумки, оцінити своє минуле і гарненько задуматися про майбутнє. І якщо ви до такої когорти як раз себе і зараховуєте, візьміть на озброєння наступні недурні вислови:
  • Кожен рік моє «лист Діду Морозу» стає все коротшим. Адже те, чого дійсно хочеться, за гроші не купиш
  • Остання стадія просвітленої свідомості: катаюся з крижаної гірки днем. При всіх. НЕ соромлячись
  • Просіть у Бога не для себе — для близької людини. Наприклад, про те, як ваша дружина приміряє діамантове кольє на борту вашої яхти на тлі вашого особняка в Майамі!
  • Постарайтеся хоча б у наступному році не стати для когось подарунком, а самим отримати в подарунок того, кого хочеться.
  • У новорічну ніч усі, куплене у старому році, автоматично стає старим. Але, не ми!
  • Кожен рік думаєш, що цей Новий рік відзначиш якось по-особливому. Але все закінчується завжди однаково — банальної п'янкою
  • Новорічний настрій, це коли даруєш сусіда дриль!
  • Якщо вдалося спробувати в новорічну ніч торт, поганий у вас вийшов свято
  • Старий рік завжди гірше нового. Але, не завжди для тебе.
  • Кілька десятків нових років роблять з людини старого.
  • Бажайте один одному: «Щасливого Нового року!». Не дозволяйте досвіду перемагати надію!
  • Ми святкуємо не Новий рік, а День незалежності тіла від здорового глузду.
  • З віком Новий рік настає все частіше і частіше
  • У Новий рік альтернатив всього дві: або провести свято без користі, або з великою шкодою.
  • Немає повісті сумнішої на світі, ніж Новий рік і думки про дієту
  • Романтичні статуси

Іноді здається, що навіть трухлявий пень в лісі готовий розчулюватися падаючим сніжинкам, а вже від того, щоб не завантажити собі якусь мрійливу картиночку з потопає у вогнях містом чи затишно потрескивающим вуглинками каміном, суцільно в шкарпетках з подарунками і в різдвяному декорі, ошатною ялинкою, мабуть, ніхто не втримався! І хто сказав, що це погано? Наше життя далеко не так легка і безхмарна, як може здатися з боку. Так чому б не культивувати в собі те, що допомагає долати будь-які труднощі, робить і себе, і оточуючих щасливішими – романтику? Якщо саме її, як ви відчуваєте, що вам і вашим фоловерам якраз і не вистачає, не полінуйтеся, скопіюйте собі ось це статус:
  • Нехай у новому році неодмінно буде кому чистити вам мандаринки!
  • У Новий рік я знову стаю дитиною: ловлю губами сніжинки, обіймаю кожну зустрічну ялинку, забуваю надіти рукавиці, коли граю в сніжки, і не боюся того, що захворію!
  • Досі, забігаючи до мамі на Новий рік, знаходжу під ялинкою ласощі «від зайчика». Спасибі, матусю, я так тебе люблю!
  • Новий рік запускає машину часу, яка переносить кожного в його дитинство
  • Якщо у Новий рік всі одночасно сильно-сильно побажають дива, воно обов'язково станеться!
  • Терміново! Дайте хтось мандаринку! Хочу понюхати Новий рік
  • Хочу знову стати маленькою Щоб тато посадив мене в санки, мама поклала дитину ковдрою, сунула в руки пакет з мандаринами і ми поїхали додому, до ялинки
  • Найкраща прикмета в новорічну ніч: останні секунди року, що минає, поцілувати коханого!
  • Статуси у віршах, привітання

Новий рік, Дід Мороз, табуретка, вірші, подарунок Приблизно такий логічний ряд у дуже багатьох наших з вами співвітчизників засів у пам'яті. Причому міцно. Ні, ну насправді, що може точніше і яскравіше передати почуття, ніж римовані рядки? Де можна висловитися максимально красиво і ефектно, і ніхто не сприйме це як щось неприродне? Іноді дійсно здається, що всю палітру почуттів, яка оволодіває людиною напередодні Нового року, здатні передати лише вірші. І якщо ви з нами згодні, прийміть в дарунок кілька незвичних віршованих статусів про це свято: Ні золота, ні королівської влади, Ні тих чудес, що вигадав народ, А просто людського щастя Бажаю вам, друзі, під Новий Рік! *** Є свято особливий і древній, Де бенкет на широких столах, Де їли — лісові дерева — Ростуть на паркетних підлогах. В ці прекрасні хвилини, Де святкова ніч, і боргу. І світ різнобарв'ям оповитий, Бажаємо любові і добра!
    *** Новий Рік — крадеться тихо В голові плутанина То старий То новий Лише б тільки НЕ ХРІНОВИЙ. *** В Новий рік за вікном Тихо падає сніг, Нехай за Вашим столом, Буде радість і сміх, Нехай завидний успіх Чекає Вас у справі будь-якому І увійде без перешкод Щастя у світлий ваш будинок.
    *** Новий рік веде з собою Кабана! Змін великих чекає вся країна, Змін глобальних, в кращу сторону, Щоб життя не було сіркою і скучною! Щоб все навколо кольоровими фарбами переливалося, Щоб завершити розпочаті справи вдавалося, Щоб радість життя була щоденною, Щоб ця радість була непомірною! *** Піднімемо келихи за рік, що минає! Адже завтра він буде всього лише вчорашнім. І році прийшов скажімо «Привіт!» А після подивимося, що скаже у відповідь.
    *** Хай рік, який минає проблеми прихопить, Нам їх вже по вінця, відчепися вже, годі, Ми з Новим Роком будемо один одного вітати, І в новий шлях з надією на краще вступати, Нехай заспокояться бунтівні, скорботні душі, Кораблики з плавання пристануть до потрібної суші, Щоб всім комфортно жити стало настільки, Що через рік одне бажання було — повторити! *** Обійнято таємницею це торжество. Увійшов з дитинства це свято в душу. Сильніше життєвих негараздів чари – Його ні побут, ні досвід не зруйнує. Як діти, чекаємо ми кожен Новий рік. І таємно віримо в Діда Мороза. Нехай буде так: хоровод сніжинок, Закрутить і виконає наші мрії!

В двох словах про головне: короткі статуси про Новий рік 2019

Спасибі, Антону Павловичу, що навчив нас простій істині: «Стислість – сестра таланту». І нехай лапідарністю сучасні засіли в соцмережах і блогах графомани явно не страждають, до ідеалу, як радить класик, все ж треба прагнути. Навіть якщо він – «теща гонорару». А втім, давайте хоч у свято не про меркантильному
  • Найсмачніша водопровідна вода – 1 січня
  • Новий рік пройшов, а голова – ні.
  • Панове, за вами майбутнє. Відійдіть.
  • Не гладьте порожню одяг!
  • Мазохісти не розчаровуються.
  • Старий Новий рік – контрольний в печінку.
  • Не чекайте чудес! Чудите!
  • І найголовніше, пам'ятайте, будьте собою і не намагайтеся вразити тих, хто цього не варто. З Новим роком!

Відео

• Сьогодні
    • Популярне
    • Читають