• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Подарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти

У Новий рік подарунки прийнято дарувати всім, з ким зустрічатимеш, дружиш чи перебуваєш у родинних стосунках, і вже тим більше тим, з ким щорічно проводиш часу, мабуть, не менше, ніж з власною сім'єю – колегам по роботі. Але, якщо з подарунками їм проблем, як правило, ніяких не виникає: хто і банальної премією задовольняється, хто — дрібними сувенірами на корпоративах або презентованої до свята дрібної, але, втім, цілком корисною поліграфією у вигляді настільних і настінних календарів, щоденників, канцелярії та іншого. А то й «джентльменським набором» з пляшки «Радянського» і коробки «Вечірнього Києва». Проте в нашій країні існує ще одна дуже добра і вже усталена традиція вручати подарунки ще і членам їх сімей. І про те, що можна подарувати дітям співробітників на Новий рік 2019 ми і поговоримо сьогодні.

Як працює фірмовий «Дідусь Мороз»?

Подарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти
Безумовно, діти будуть вважати, що це їх татові чи мамі, заглянув на вогник в компанію, в якій вони працюють, Дід Мороз передав для їх донечки чи синочка довгоочікуваний новорічний презент. На практиці ж, у дорослих, безумовно, всю містику моменту забезпечує відділ кадрів, адміністрація та бухгалтерія. Як правило, хтось з активістів всіх цих підрозділів бере на себе завдання придумати, що саме дарувати, обговорює це з керівництвом і колективом, а також організовує закупівлю та роздачу подарунків. І тут все залежить, звичайно ж, від масштабу підприємства – у кого-то цим без відриву від виробництва та одна людина спокійно може зайнятися, а хтось підписує на цей захід мало не цілі відділи Вручення відповідальною особою або керівництвом при цьому може відбуватися буденно – просто в один з останніх робочих днів у цьому році, а може відбуватися і на новорічному корпоративі спільно з подарунками дорослим. Або ж, великі підприємства часто для дітей співробітників організовують ялинки, закуповують оптом квитки в театри і концертні майданчики міста в період зимових канікул, і вже там, до або після подання всіх обдаровують. Небагато наважуються на масштабні святкування, куди запрошуються працівники з сім'ями, і тоді подарунки всім даруються безпосередньо на цьому заході.

«Смачні» подарунки

Подарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти
Традиційний «цукерковий» подарунок став чимось самим собою зрозумілим вже давно. В основному з легкої руки Фонду соцстрахування, який компенсує і дозволяє без фінансових втрат для підприємства списувати коробки з солодким для дітей. Безумовно, в цю категорію вписуються або тільки дозволені і схвалені «понад» готові подарунки від певної кондитерської марки, або презенти з верхнім обмеженням за сумою. Ряд компаній посучасніше і покреативней замовляють такі коробки самостійно, нерідко і з новорічною, і з корпоративної своєю символікою, доповнюють їх іграшками, наборами для творчості, а також іншими товарами, вже згаданими квитками на виставу і т. п. Якщо ж діток небагато, співробітники можуть підключити фантазію і з закуплених фірмою цукерок зібрати новорічні мініатюрні ялинки, сани та іншу святкову атрибутику, красиво все це декорувавши деталями з кольорового паперу, стрічками, мішурою і іграшками.

Трохи непоганих ідей

Подарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти
Один з нудних, банальних і сприймаються як належне, варіантів солодких новорічних наборів добре доповнювати подарунками, які дитині принесуть користь або ж просто залишать про себе добру пам'ять – це відмінний спосіб продемонструвати своє тепле ставлення до співробітників, турботу про всіх аспектах їхнього життя, а не тільки про її професійної складової. В цьому ракурсі останнім часом все частіше дарують хлопчикам набори Лего, якийсь дрібний спортивний інвентар, начебто м'ячів, скакалок і іншого, ляльки — дівчаткам, якісь настільні ігри для всієї родини, набори для малювання та творчості, книги, красиву канцелярію начебто альбомів, щоденників або блокнотів. Правда, з такими матеріальними подарунками дуже часто можна потрапити в халепу, адже вони ж не закуповуються адресно – всім беруть одночасно і однакове. Відповідно, шанс не вгадати з віком та інтересами, надзвичайно великий. В якості дуже непоганий альтернативи цьому деякі фірми не так давно стали практикувати подарунки-сертифікати, за якими дитина з батьками, приміром, може відправитися на певну різдвяний ярмарок вибрати самостійно все, що він хоче.
Подарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти
Поширені і сертифікати на майстер-класи (безперечно, не надто дорогі, часто – колективні, відразу для декількох діток), курси та розваги, які зараз в достатку можна знайти на безлічі сайтів, що спеціалізуються на нематеріальних подарунки-враження. Ще один варіант – передплачені картки в парки атракціонів, на ігрові автомати, квитки на катки, в боулінг або більярд. Також дітей можна записати групами в квест-кімнати або відправити їх з батьками на цікаві безкоштовні для них екскурсії. Ну, і, звичайно ж, самим хорошим подарунком для будь-яких діток під Новий рік будуть їх задоволені умовами праці, своєю посадою і обов'язками, а також грошовою винагородою за це батьки. Адже ніякі, навіть самі дорогі подарунки не зможуть замінити застряглу в офісі 31 грудня маму або виправити настрій татові, чия остання зарплата не змогла дозволити йому придбати своїм дітям те, що хотілося Словом, процвітання вам і вашим співробітникам, а також чіткого розуміння, що головна цінність будь-якого бізнесу – це люди. З Новим вас 2019 роком, і нехай він пройде для всіх під знаком взаєморозуміння, поваги і достатку!

ВідеоПодарунки дітям співробітників на Новий рік 2019: кращі варіанти
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають