• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти

Новий рік – час подарунків. З цим ніхто не сперечається. До цього всі звикли, що їх всі чекають з нетерпінням. Але якщо рідним і близьким друзям ми приблизно уявляємо собі, що презентувати – нас або безпосередньо про щось попросили, або натякнули, або просто наші власні спостереження дозволили зробити той чи інший висновок, — то з співробітниками на роботі все куди важче Так, з цими людьми часто ми проводимо навіть більше часу, ніж з власною сім'єю. Так, всі вони чудово милі люди, відкриті і готові поспілкуватися в будь-яку вільну хвилинку. Ось тільки при найближчому розгляді виявляється, що знаємо ми їх виключно поверхово. В пам'яті спливають якісь уривки розповідей про захоплення, спосіб життя, але все одно при такому розкладі надзвичайно великий шанс подарувати людині те, що у нього вже є, то, що йому зовсім не потрібно Проблема, як говориться, у наявності, але, тим не менш, зневірятися не варто. Адже, спасибі Новому році, суть цього свята зовсім не передбачає дарування якихось глобальних і дорогих презентів. Навіть якщо це буде милий сувенір, дрібничка або солодкість – це вже буде вдалий сценарій надання знаків уваги своєму оточенню. Що ж, спробуємо взяти на озброєння декілька порад та ідей на цей рахунок, щоб зустріти Новий рік 2019 в бойовій готовності!

Стадний інстинкт

Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
Колектив – він на те і колектив, щоб робити все разом. В ногу. Хором. Строєм і з піснями. Тому, якщо у когось з активістів на нашій роботі виникає ідея, що всім треба «скинутися» однаковими сумами і закупити для всіх якісь симпатичні іграшки або статуэточки-талісманчик з символом приходить Нового 2019-го року, якусь аналогічно прикольну канцелярію для всіх або ж просто закрити питання спільним походом в бар для дружнього відзначення ось цього от всього (не плутати з організованим «владою» на фірмі корпоративом!), ми це сприймаємо «на ура». Ну, звичайно, трохи банально, одноманітно, зате нікому не образливо, що у Марійки з бухгалтерії півстола завалена подарунками, а Сергій Степанович сумно поглядає то у вікно, то на єдину подаровану йому нерівно до нього дихаючої прибиральницею кухлик Це, звичайно, сучасно, прогресивно і демократично, але, особливо у маленьких компаніях, де дійсно співробітники – це твоя друга (а для когось і перша) сім'я, абсолютно непридатне. Адже знаходяться в близьких відносинах люди підсвідомо чекають чогось більшого.

Подарунки адресні. Частина перша: «Окрема»

Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
Часто на фірмах утворюються такі дрібні анклавчики: бухгалтера кучкуються окремо, максимум, допускаючи в своє вузьке коло фахівців-економістів, водії ходять своєю юрбою, сейли визнають тільки сейлів. А до ІТ-шникам і зовсім в серверну мало хто в здоровому глузді без дуже серйозної ділової причини поткнутися боїться Всередині свого відділу ці люди постійно зайняті вирішенням якихось завдань, вони вже досконально вивчили своїх сусідів по кабінету, багато разом пережили і багато чого досягли. Отже, і з такою подією, як Новий рік 2019 колег з власного відділу привітати треба в першу чергу і гідно. Чому? А ось тут вже все залежить від прижившейся культури взаємин, мірою свободи у них, вікових категорій, «родинності», характеру та інших речей. Благо, працюючи роками «ніс до носа», у всьому цьому дуже непогано орієнтуєшся. І точно знаєш, що Вірі Павлівні треба б прикупити за акції електрогрілку для ніг – у неї стіл закритий, а вона вічно скаржиться, що мерзне. Що Артем буде радий автомобільного термосу під кави – он, недавно з плямою на сорочці прийшов: знову кави в стаканчику за кермом сьорбати намагався А так мило округлилася Дашенька з секретарів своїм вже другим за рахунком непосидою, без сумніву, піде про запас святкова «вітамінна» кошик: з фруктами, медом, цукатами і іншою красою до новорічного столу.Ну і все в такому дусі. Пишіть списків: кому – що. Розраховуйте бюджетів, і вперед – радувати тих, з ким вам проводити по 8-9 годин на добу весь наступний рік, за винятком вихідних і відпустки!

Подарунки адресні. Частина друга: «Всім сестрам по сережках»

Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
Якщо особливо теплих стосунків ні з ким не склалося – вони однаково рівні і спокійні, і, тим не менш, роботу змінювати не плануєте ще довго і підтримуєте з усіма доброзичливий тон спілкування, варто подумати над тим, щоб купити всім якісь недорогі, але приємні дрібниці, які покажуть ваше розташування до людей, однак не будуть ні до чого зобов'язувати. До даних подарунків відносяться будь-які набори солодощів (зараз дуже багато кондитерські фабрики до свята випускають такі мініатюрні симпатичні презенти), шоколадні символи наступаючого року Свині, брелоки з її зображенням або міні-статуетки – на щастя, а також невеликі плюшеві іграшки аналогічного сенсу і змісту. Можна подарувати всім за якоюсь корисною і оригінальною канцелярії, або ж ялинкову іграшку. Словом, головне, в цьому випадку дарувати приблизно однакові за вартістю і значенням речі, нікого не залишити обділеним. Так, і свій передноворічний бюджет не надто обділити такою купою подарунків

Подарунки адресні. Частина третя: «Самому-самому!»

Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
Не секрет, що друзів у житті всі ми заводимо по-різному. І в рейтингу місць, де можна міцно здружитися, робота, звичайно ж, на одній з лідируючих позицій. І якщо в компанії, де ви працюєте, у вас намалювався саме така людина, безумовно, про подарунок йому варто подумати окремо і ретельно. Тут, по суті, і поради якісь приводити нерозумно – це найкращий друг, як-ніяк, отже, ви його знаєте, як свої п'ять пальців, маєте чітке бачення того, що його порадує, а до чого він поставиться з ввічливою прохолодою. Так що, згадуйте, на що ця особа скаржилася останнім часом, якими мріями ділилася, чим хвалилася, і на підставі цієї інформації придумуйте, що їй дарувати під Новий рік.
Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
Людині з відмінним почуттям гумору можна подарувати якийсь прикол, захопленому якимось хобі –інструменти, матеріали для нього або ж навчальні курси, майстер-класи, естету – що-то для іміджу або інтер'єру, інтелектуалу – якусь розумну гру або книгу Словом, все залежить від особистості вашого друга, і, на щастя, у наш час вам досить визначитися з напрямком, а все інше за вас зроблять численні інтернет-магазини, в яких можна знайти дійсно що завгодно. Ще один відмінний варіант – сертифікат на певну суму на обслуговування в спа-салоні, покупки і т. д. І який сценарій новорічної презентації подарунків колегам в 2019 році ви б не вибрали, пам'ятайте, все повинно даріться з душею, посмішкою та найщирішими побажаннями. Адже набагато більше всякої матеріальної нісенітниці цінується сердечне розташування, турбота і увага! Не соромтеся в майбутньому році їх демонструвати всім, хто, на вашу думку, цього варті, і нехай і вас самих оточує лише така атмосфера в 2019-му!
Подарунки колегам на Новий рік 2019: недорогі варіанти
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають