• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки

Коли на УЗД в жіночій консультації або вже багатьма місяцями пізніше, безпосередньо у пологовому залі, лікарі нам повідомляють: «Хлопчик!», — наше серце переповнює гордість і щастя, словами які, звичайно ж, не висловити. Син, спадкоємець, надія і опора, на що будуть кинуті всі сили, щоб виховати по-справжньому гідного чоловіка, щоб дати йому, як би заезженно це не звучало, ту саму «путівку в життя». Нескінченною любов'ю і ласкою, доброю освітою, вихованням, посильної матеріальної допомогою А ще те, чиїм успіхами ми зможемо милуватися і хвалитися, що ми будемо нескінченно балувати Безперечно, у тому числі балувати та подарунками, адже майбутнього чоловіка дуже важливо навчити не тільки працювати для досягнення своєї мети і рости над собою, але ще і отримувати максимум задоволення від життя. І тому кожен Новий рік в сім'ях, де підростають хлопчаки, ялинка в буквальному сенсі вагітніє цілими горами подарунків. Яких? Давайте думати разом.

Новорічні подарунки новонародженим хлопчикам

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Незважаючи на всі запевнення науковців, що спектр емоцій у дитини ще гранично бідний, а особистий «вінчестер» в голові працює, максимум, на навчання функціям виживання, і аж ніяк не на запам'ятовування якихось емоцій-подій, подарунки новонародженим, в тому числі і до Нового року 2019 дарують обов'язково. І нехай черговий розвиваючий килимок, брязкальце або набір качечок для купання дитині і так мало не щодня купують і дарують всі, кому не лінь, у новорічну ніч вони несуть в собі особливе значення – сім'я, немов, фіксує і приймає усвідомлення того факту, що ні один наступний Новий рік не буде схожий на ті, що були раніше. Що ж доречно дарувати новонародженому під Новий рік? Та, власне, будь-які іграшки за віком, прорізувачі для зубок, розвиваючі посильні допомоги, музичні іграшки і мобілі, перенесення-гойдалки, нічні лампи та інше. А ще, звичайно ж, одяг на виріст, бо саме зараз настає період невгамовного паразитування на будні растящей малюка сім'ї дитячих магазинів.

Що дарувати під Новий рік від року до трьох?

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Перші слова, перші кроки А потім і озирнутися не встигнете, як уже всі однолітки пересядуть з колясок на свої власні триколісні велосипеди, а то і осідлають «джипи», «квадроцикли», «мотоцикли» і «феррарі» на педальному або електричному ходу. У вашого ще немає такого? Хоч листи Діду Морозу він писати ще не в змозі, повірте, цей пункт б там стояв однозначно! А крім того ясельного віку хлопчикові добре дарувати найпростіші рольові набори, розвиваючі іграшки, сортери, гумові коврики-пазли, парти для творчості (шпалери вже почали страждати, зізнайтеся?), будь-які пальчикові та інші корисні штучки.
Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Книги в цьому віці теж вже стають актуальними – якщо раніше малюк туди витріщався, практично нічого не усвідомлюючи в цій мішанині кольорових плям і форм, просто балдея від голосу, що читає і знайомих інтонацій, то зараз малюк вже цілком усвідомлено не тільки роздивляється відбувається на сторінках, але й намагається все це називати, а то й самостійно розповідати (в міру сил і можливостей, звичайно ж) історію за картинками. Однак, купуючи на Новий рік книжку для хлопчика в подарунок, зараз варто зупинятися на практичних варіантах – з клейонки або тканини, на таких, які можна без докорів сумління прати і чистити.

Подарунки хлопчикам дитсадівського віку

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Ми вже завсідники найближчого дитсадка – цілком дорослі і зрілі чоловіки. Багато хто, не виключено, вже навіть з дамами серця. Що нам дарувати? Так, в принципі, все те ж, але більш складний, більш повчальне і розраховане на більш тривалу концентрацію уваги. Ті ж книжки, багатокомпонентні рольові набори, Лего з великими деталями та інші конструктори, машинки, велосипеди та інші транспортні засоби, а також іграшки-тваринки. У цьому віці з дитиною вже сміливо можна грати в ляльковий театр (подарувавши для нього у Новий рік все необхідне), обіймати його періодично електронними іграми – вони теж під ялинкою будуть виглядати, як рідні.
Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
А ще, безперечно, треба щось для серйозної підготовки до школи і більш глибокого розвитку. Для чого підійдуть різні лото, ігри з картками на відповідність, розпізнавання кольорів, форм і ліній, понять і предметів, а також рахункові й письмові набори, різноманітна розвиваюча друкована продукція. Так що, якщо щось з цього списку у вашому щоденному побуті ще не прописалося, сміливо завертайте як Новорічний подарунок, однак, ех не забувайте вже і про горезвісних «листи Діду Морозу».

«На село дідусеві» Морозу!

Ось людині, який першим придумав розповісти дітям, що вони можуть написати Дідові Морозу листа, попросити подарунок або виконання бажання і – вуаля, все станеться, — треба реально поставити пам'ятник усією планетою.
Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Адже це, по-перше, позбавило батьків від фіксації раз від разу мінливих запитів малюків (бо: «почекай, ти Діду Морозу що написав? Що хочеш робота-трансформера? З чого це тоді істерика, що під ялинкою немає Супермена?»). А, по-друге, дозволило подарувати дітям справжню казку, в якій фантастика настільки тісно сплітається з реальністю, що знаходить своє втілення в цілком відчутних эндемиках подъелочного простору. І нехай у Діда Мороза татові очі і з-під шуби зрадницьки визирають татусеві домашні тапочки, а у Снігуроньки, замість русої коси і кокошника, мамині руді локони і грайливий хутряний беретик. Яка різниця? Для дитини все одно це буде круто! Бо казка. Ось так-то

Мальчуковые подарунки для молодших школярів

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
З цією категорією під Новий рік доводиться найскладніше. Вже не дитсадок, але ще й не підлітки. То ми у Діда Мороза випрошуємо комп'ютер або приставку, то «робота-конструктора, як у Васі з 2-Б». Тут батьки розуміють, що якщо досі не відкрили очі дитині на існування діда Мороза і адекватність йому послань, зробили дуже правильно, бо розібратися в цій мішанині «хотілок» проблематично, до остраху. Що ж дарувати крім? З корисного і цікавого? По-перше, ігри для компаній – посиденьки з друзями проходять вже куди осмысленней, і дозвілля треба чимось займати. Наприклад, дартсом або твистером, настільними іграми за інтересами. Якщо дитина ходить на якийсь гурток чи захоплюється спортом, добре дарувати щось з цієї серії.
Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
А ось книги вже, як показує практика сучасності, відходять на другий план – все, що дітям треба для навчання і розвитку вони дізнаються з інтернету. Тому, щоб не дарувати домашнім полкам плюс один пилозбірник, краще закачайте йому в смартфон або планшет розвиваючих ігор, інтерактивних енциклопедій та інших корисних штучок. До речі, про гаджетах. Якщо раніше це було просто незначне підмога у розвитку і розвазі сина, то тепер без них в школі просто нікуди. І, до речі, Новий рік – саме час, щоб підсунути під ялинку жаданий новий смартфон або планшет.

Подарунки хлопчикам-підліткам на Новий рік

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Якщо ви з сином у дружніх стосунках і цей складний період протікає у вас досить мирно, із новорічним подарунком буде дуже просто: банально попросіть написати віш-ліст. Якщо ж сина скромничає, і вам запитану їм здається занадто «куцим», або ж він взагалі відмовляється, отмазываясь горезвісним «у мене все є», спробуйте подарувати якусь атрибутику з субкультури, до якої він належить. Анимешник, рокер, панк, ванилька, геймер, косплеєрів, футбольний фан, гот, майбутній байкер, фрік, хіпі або хіпстер – він у вас живе в тісному контакті з навколишнім світом, значить, щось із наведеного або будь-яким іншим захоплюється сто відсотків. Боротися з цим марно – згадайте себе молодими. А ось підтримати захоплення більш ніж коштує. Якщо ж ви йому на Новий рік подаруйте одяг, рюкзак, статуетки, комп'ютерну периферію, біжутерію, інші фішки з його світу – буде просто супер. Хлопець буде в захваті. А вам хіба треба щось інше?
Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
Крім того найчастіше саме в цьому віці вже проклюнуться якісь цікаві хобі, начебто моделювання, захоплення робототехнікою, творчості всіх видів і мастей, геймерства, а також всілякого колекціонування. Ніколи не дарували анимешнику рідкісне видання манги або арт-бук по улюбленому їм серіалу? Не бачили, як душить в обіймах за подарований ігровий код на унікального маунта або внешку броні юний геймер? Значить, ви ніколи не бачили свою дитину по-справжньому щасливим. А даремно Що ж, ростіть здоровими і щасливими, слухайте і слышьте своїх синів, і нехай у Новому 2019 році у ваших родинах тотально панує мир і гармонія!

ВідеоЩо подарувати хлопцеві на Новий рік 2019 за віком: 1-3 4-6 7-9-10 і підлітки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають