• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів

Кожен з нас в душі — велика дитина. У кого-то він захований дуже глибоко, а хтось не соромиться своєї безпосередності і легкого погляду на життя і світ навколо. І якщо говорити про чоловіків, то більшість їх, на жаль чи на щастя – не нам судити, відносяться саме до першої категорії, незмінно намагаючись виглядати солідніше, ніж вони є, «справляти враження» і «викликати повагу». Не будемо зараз про комплекси і самооцінці, поговоримо про те, що час від часу свого «внутрішнього дитини» балувати вкрай необхідно. Для психологічного комфорту, підтримки вміння справлятися зі стресами і просто для того, щоб відчути себе коханою, обласканим турботою і увагою. От сьогодні якраз і згадаємо про вкрай актуальної проблеми у цій парадигмі, яка переслідує панночок, незалежно від їх віку – про те, що ж дарувати нашим чоловікам на Новий рік 2019? Універсальних рецептів тут, зі зрозумілих причин, не існує – хіба що отделываетесь від колег на роботі нічого не значать, але приємними сюрпризами. І конкретно в цьому випадку, до речі, відмінним вибором стануть якісь забавні міні-статуетки з символом року, ненав'язлива канцелярія або солодкі подарунки. Що ж стосується чоловіків, в тій чи іншій мірі претендують на звання «близьких», з ними все куди складніше і цікавіше.

Новорічні подарунки друзям сім'ї, начальникам, родичам віком або «статус», свекрів та іншим

Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
Всю цю велику і досить строкату когорту людей об'єднує одна спільна риса – їм зовсім не підходять забавні приколи, щось затишне або пов'язане з одягом, що для домашнього інтер'єру або хобі. Хоча, звичайно, можливі виключення. Наприклад, щодо свекра іноді точно знаєш, чим він захоплюється, і тоді вибрати ефектний подарунок куди простіше. В іншому ж чоловікам, з якими ви в таких «шанобливо-шапкових» відносинах дарують щось льстящее їх самолюбству, що підкреслює їх вагу. Це може бути дорогою спиртний напій в подарунковій упаковці, коробка сигар, іменний настільний письмовий прилад, міні-бар, елітна або дизайнерська канцелярія, інші аксесуари, альбоми мистецтв, рідкісні видання книг. Зараз до речі, якщо пошукати в магазинах подарунків, можна знайти дуже статусні і при цьому абсолютно адекватні за ціною комплексні набори такого роду: виглядають дуже багато, якості – захмарного, а легкий аромат ексклюзиву такий подарунок буде прямо-таки пронизувати.

Приколи – відмінний варіант подарунка чоловікам-друзям

Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
Якщо у вашій компанії з почуттям гумору все гаразд, більшість ваших друзів чоловічої статі, безумовно, будуть раді отримати від вас «під ялинку» щось забавне. Це можуть бути гуртки, підставки під чашку, якісь практичні інтер'єрні аксесуари в передпокій або ванну кімнату, виконані в абсолютно не сприйнятому без посмішки вигляді. Попільнички, канцелярія або комп'ютерні аксесуари, штучки в машину Так, все, що завгодно! Те, що сміх продовжує життя, науково не доведено. Зате те, що він продовжує обопільно приємні взаємини – факт. Причому безперечний.
Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
Хочете, щоб дорогий вашому серцю друг завжди був «в настрої» і теплою посмішкою згадував про вас? Даруйте йому щось з категорії смішного – не прогадаєте. До речі, це непоганий варіант подарунка для чоловіка, тата і брата, між іншим. Ви подумайте

Новорічні подарунки чоловікам і просто улюбленим

Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
Незалежно від наявності штампа в паспорті, самого близького на цій планеті людини, звичайно ж, з Новим роком привітати варто, причому так, щоб:
 • запам'яталося;
 • вийшов сюрприз;
 • людина по-справжньому відчув себе щасливим.
 • Щодо першого пункту, безперечно, заперечень не виникне – хіба не приємно, коли головний у твоєму житті людина дарує тобі головні ж у ній подарунки? А з приводу другого, навіть якщо збираєтеся піднести щось геть неромантичное, практичне і справді потрібне, постарайтеся хоча б максимально театралізувати процес вручення – це дарує відносин смак, дає їм необхідну струс і вбиває нудьгу. Що, безумовно, здорово і дуже корисно на будь-якому їх терміні.
  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  В ідеалі ж, треба постаратися стати для чоловіка доброю феєю, яка змахує паличкою, і реалізується якась заповітна мрія. Тому не соромтеся щільно працювати з подарунками-враженнями. Звичайно ж, не «годуватимуть» ними коханого, щоб подібне не стало звичкою і буденністю. Хоче стрибнути з парашутом? Вперед! Навчитися керувати мотоциклом? Та взагалі не проблема! Може він все життя мріяв грати на гітарі або намалювати ваш портрет, як справжній живописець? Словом, згадуйте найменші натяки, тужливі зітхання в бік чого-небудь, заздрісні погляди на друзів і знайомих, і дерзайте. До речі, для власних батьків і синів – це теж відмінний варіант подарунка. Першим чинності вантажу років і стереотипів іноді складно наважитися на втілення своєї мрії. А для других-це відмінний варіант дати зелене світло повною яскравих вражень та яскравих моментів життя.
  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  Що ж стосується матеріальних подарунків, тут кожен креативит – хто на що здатний. Хто нишком щось в'яже, а потім радує половинку пухнастою турботою, хто майструє органайзер для його хобі або інструментів, хто збиває пальці об клавіатуру і п'ятки про пороги магазинів, вишукуючи відсутній предмет в колекції Словом, тут все настільки індивідуально, наскільки індивідуальні наші чоловіки і хлопці – як не знайдеш двох однакових, так і порад для всіх універсальних не приведеш. Хіба що спробуєш звільнитися чимось загальним і безликим. Але, від цього ми, мабуть, застерігали вже досить.

  Подарунок батькові

  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  Що дарувати власним татові – питання крутіше гамлетівського. З одного боку доводиться згадувати, що вже було подаровано за всю вашу ДОВГУ історію стосунків, щоб не нарватися на дубль. З іншого оцінювати, що б порадувало людини, який колись подарував вам найважливіше – ваше життя. Особливо складно останнє, якщо покоління проживають окремо, а іноді і виглядають далеко не так часто, щоб точно знати, чим дихає цей рідна для вас людина. Тим не менш, незалежно від віку і формату спілкування, всі батьки люблять турботу і увагу, тому якщо ви подаруйте щось, на що він недавно скаржився, що воно вийшло з ладу, або ж те, про що він давно мріяв, і поділився цим з вами, ви неодмінно потрапите в «яблучко».
  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  Нехай це буде щось з області хобі, чого-то, чим він захоплюється по дому. До речі, і в'язані речі тут будуть більш ніж до речі, особливо, якщо мама тата таким не надто балує. Чоловікам у віці можна з легкістю дарувати подарунки ностальгічні і сентиментальні. Наприклад, зроблені вашими руками і оформлені у власноруч ж створені мультирамки фотоколажі з пам'ятними моментами із їх долі, або ж з вами і вашими дітьми в головних ролях. Також можна дарувати будь-які зроблені вашими руками речі в будинок або для організації татового робочого місця, місця для заняття хобі – майстерний сам, він неодмінно оцінить, яка класна у нього дочка! І, нарешті, не забувайте, що для чоловіка в будь-якому віці важливо виглядати імпозантно і справляти приємне враження на оточуючих. Тому не соромтеся дарувати батькові органайзери для засобів по догляду за собою, техніку та косметику для цієї мети.

  Новорічні подарунки синам

  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  Починаючи з того моменту, як ми почали натхненно агукати, і закінчуючи періодично вырывающимися фразами в стилі: «Ох, сина, та ти вже зовсім сивий», — всіляко намагаємося балувати синів подарунками. Те ж, що приведе в захват вашого вічного «хлопчика», зрозуміло, залежить від його віку, звичок та способу життя. І якщо в дитинстві все це, по суті, формується за вашої безпосередньої участі, і ви точно в курсі, що було написано в листі «Дідові Морозу», коли діти вилітають з гнізд, на жаль, стає набагато важче орієнтуватися в їх інтересах. Що ж дарувати в таких випадках? Ну, по-перше, можна запросити на сеанс обслуговування золотою рибкою в вашій особі, запитавши про бажання прямо. На жаль, часто не в міру самостійні чоловіки в цьому випадку відмахуються, мовляв, «у мене все є, мамо, не турбуйся». Тоді можна ненав'язливо «побомбардувати» своїм інтересом невістку, якщо, звичайно, відносини дозволяють, і онуків – раптом вони більш обізнані.
  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  Якщо ж все це не дає результату, махніть рукою і спробуйте подарувати щось, що буде абсолютно непрактичним, зате тісно пов'язаним з його хобі чи інтересами. Врешті-решт, корисно іноді перестати грати в турботливу квочку і, нарешті, продемонструвати синові, що ви приймаєте і поважаєте його спроможність і беззастережно згодні з тим, що у вашій опіці він більше не потребує. А ось в дружбі і розумінні, між іншим, дуже навіть! І це підтвердить, повірте, кожен дорослий чоловік Що ж, нехай у вашому житті з вашими чоловіками панує гармонія і розуміння, і хай кожен день, а особливо таке свято, як Новий рік, наповнений приємними сюрпризами та яскравими емоціями! Любіть один одного, піклуйтеся і поважайте, і нехай у новому році відчуття миру в душі і щастя вас не покидає!

  Відео  Подарунок чоловікові на Новий рік 2019: оригінальні ідеї для коханих і друзів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають