• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів

Напередодні кожного Нового року під привітно мерехтливої вогниками гірлянди ялинкою в будь-якому будинку росте гора красивих коробочок, пакунків, пакетів В них криється те, що здатне розтопити серце навіть самого брутального людини, те, що виражає нашу любов і турботу нашим близьким, те, чого ми чекаємо, незалежно від віку. Вибір подарунків власної сім'ї – питання завжди хвилюючий і гранично важливий. І варто підійти до відповіді на нього з усією доступною креативністю та ентузіазмом. Що ж, наша редакція, звичайно ж, не могла залишитися осторонь цього аспекту святкування, і сьогодні ми спробуємо запропонувати вам кілька, на наш погляд, дуже вдалих варіантів подарунків для сім'ї на Новий рік 2019.

Грі всі віки покірні!

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
Якщо хтось вважає, що ігри – це прерогатива лише дітей, нам щиро шкода таких людей, бо вони, схоже, дуже нудно живуть. Насправді захоплено грати у що-небудь можна перебуваючи в «памперсных» літах, так і на пенсії. Все залежить від віку душі і результативності щеплення від снобізму. І якщо у вашій родині з цим все в порядку, сміливо даруєте ігри та іграшки не тільки малюкам, але і дорослим. Або ви думаєте, ваш чоловік не порадіє власним квадрокоптеру? Або мама з татом будуть проти скоротати вечір за захоплюючої настільної грою? Комп'ютерні ігри взагалі тема окрема, категорично велика і бездонна за своєю суттю. Якщо людина ними захоплюється, можете дарувати все – від раритетних віртуальних предметів (одна знайома дама досі з мрійливою поволокою в очах згадує, як їй чоловік на 25-річчя підніс лімітоване видання їздового тварини в одному проекті), до геймерской периферії та аксесуарів.

Подарунки всім і кожному

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
Звичайно, просто купити щось безлике в будинок, для інтер'єру або техніку – це не привід класти таке під ялинку, бо прямий адресат зі зрозумілих причин відсутній. Тим не менш, існує категорія речей, які хоч і даруються персонально, прямо або побічно несуть користь для всіх. Незважаючи на явну корисливість такого презенту іноді подарувати його реально здорово, бо людина, яка їм буде користуватися, чекав такого подарунка і мріяв про це дуже довго і сильно. Наприклад, це можуть бути набори формочок або техніки для приготування їжі для захоплених готуванням жінок і чоловіків, інструменти для ремонту і хобі, набори для рукоділля, творчості.

Колекціонування та хобі

Хто сказав, що всі подарунки домашнім повинні бути практичними? Якщо чоловік пристрасно чимось захоплюється, краще, ніж щось по темі його хобі або того, що він колекціонує, дійсно не знайти. Подарувавши таке, ви не тільки приміряєте на себе плащ доброго чарівника, але і проявіть свою повагу до захоплення члена вашої сім'ї, выкажете щиру підтримку і бажання допомогти з реалізацією цілей.

Не дрібні дрібниці

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
У суспільстві існують усталені стереотипи, які раз і назавжди затаврували деякі подарунки, як негідні для того, щоб радувати ними близьких людей. Але, насправді в даних питаннях варто бути набагато гнучкіша і діяти по ситуації, бо іноді сама банальна і приземлена річ може насправді виявитися саме в даний момент потрібною і бажаною. В підтвердження тому, звичайно ж, спливають подарована папі електробритва саме тієї марки, яку він віддає перевагу, так недоречно сломавшаяся прямо перед Новим роком, або набір коханою дружиною косметики, яка раптом зникла з усіх навколишніх магазинів, і замовляти її довелося мало не в іншій країні. Таких історій в кожній родині знайдеться маса, тому, перш ніж, відразу відмітати побитий і не оригінальний подарунок, задумайтеся, може ваші близькі саме в цьому якраз зараз і потребують?

Загальні подарунки

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
Іноді так буває, що для всіх сверточки з новорічними презентами вже запаковані, але залишилося відчуття, що чогось не вистачає. Того, що демонструє вашу спільність, спільний життєвий шлях, душевну близькість. Сім'ї з хорошим внутрішнім кліматом в цьому випадку не соромляться робити подарунок відразу всім своїм членам одночасно – це дуже об'єднує і надихає. І, до речі, в якості сюрпризу його готувати зовсім необов'язково – таке можна створювати своїми руками всією сім'єю або ж організувати спільний похід по магазинах, який так і називатиметься: «Балуємо себе коханих!». Мова йде про затишні пледи для спільних посиденьок осінніми та зимовими вечорами, мультирамках з фотоколлажами з пам'ятних для всієї рідні моментів, про каміні або наборі красивого посуду на кожен день – словом, будь-які речі, якими будуть користуватися все в рівній мірі і насолоджуватися ними ще дуже довго.

Подарунки-враження

Подарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
Для кожної сім'ї знайоме почуття, коли буденність, рутина засмоктують настільки, що з'являється вкрай неприємне відчуття туги, бажання щось змінити, підбадьоритися, здригнутися. У цьому випадку відмінним новорічним подарунком стане враження-сюрприз, яке можна підготувати як для окремого члену родини, так і для всієї чесної компанії. Це може бути спільна професійна фотосесія, майстер-класи з якогось хобі або керування транспортними засобами, похід в СПА, навчання грі на музичних інструментах, образотворчого мистецтва або мистецтва складання хоку. Проявіть фантазію, подумайте, що могло б захопити близьких і – вперед! Даруйте їм те, що набагато цінніше будь-якого матеріального подарунка – враження, спогади і емоції! Новорічні подарунки для сім'ї, по правді кажучи, можуть бути самими різними. І головне тут навіть не те, наскільки бажаний і доріг буде ваш презент. Скільки те, вкладіть ви все доступне душевне тепло вибір і сам процес дарування, будете щирі, сповнені любові та турботи. І якщо вам вдасться домогтися цього по максимуму, повірте, цей Новий рік 2019 на планеті нікого не буде щасливішою, ніж ваші рідні!

ВідеоПодарунок родині на Новий рік 2019: ТОП ідей недорогих і корисних презентів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають