• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
  • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
  • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
  • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята

Отже, 31 грудня вже не за горами, отже, всіх новоспечених і бувалих батьків світу надзвичайно займає одне найважливіше питання: що подарувати дитині на Новий 2019 рік? Абсолютно заслужено і виправдано це свято вважається дитячим, він безмежно обожнюємо всій дітворою – з «нульового» віку і до повноліття. Хоча, що вже там душею кривити Всі ми: і в чотири, і в сорок чотири – формені діти. Чекаємо Нового року, ялинку і подарунків з нев'янучим азартом. А все тому, що кожній людині властиво вірити в диво, прагнути до нього з усім доступним серцю запалом. І, звичайно ж, новорічні подарунки – невід'ємна частина таких ось чудес Що ж, спробуємо полегшити завдання вибору і пошуку нашим втомленим від передноворічних клопотів читачам-батькам, порадивши кілька непоганих ідей для подарунків їх діткам.

З чого почати?

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Якщо ваш заєць за місяць-другий до новорічної ночі який вже рік старанно строчить листи Дідусеві Морозу, вам, звичайно ж, невимовно пощастило – там буде весь набір «хотілок», просто йдучи за списком якого знімаєш справжню гору з плечей. Безперечно, якщо там немає космічної нісенітниці або непідйомних для бюджету моментів. Хоча, навіть якщо вони присутні, як правило, купивши якийсь адекватний замінник або просто взявши за основу люб'язно подкинутую чадом тематику, не потрапиш в халепу. До речі, якщо донька чи синочок ще листа не навчені, можна придумати для них альтернативу: запис голосового листи Діду Морозу на диктофон з подальшою «відправленням» адресату, надиктовка старшим братам, сестрам або довіреній особі з батьків, дідусів-бабусь і т. п. Словом, беріть орієнтир на те, що хоче сама дитина і не прогадаєте. Залиште «потрібні» і «корисні» подарунки на день народження та інші важливі події в році. Сьогодні нехай балом править диво і чари виконання бажань. Адже в цьому і сенс Нового року, чи не правда?

Подарунки для найменших

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Те, що дитина ледь-ледь навчилася говорити і з поняттями «Дід Мороз», «подарунки» ще не знайома, не привід позбавляти її радощів. Навпаки, чим раніше ви почнете пестувати ореол загадковості і казковості навколо Нового року, тим більше шансів, що ваші діти виростуть з вірою у все світле і гарне, у них складуться дуже корисні для психіки і самоідентифікації традиції і так далі – розумні батьки і самі всі це чудово розуміють. Ось тільки що покласти під ялинку такого нетями? Що ж, про повноцінних рольових іграшках поки мови не ведеться, як і про складні радіокерованих варіантах, механічних чудеса.
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Отже, ваші стопи в магазині іграшок варто спрямувати в бік полиць з яскравими м'якими кубиками або конструкторами для цього рівня розвитку, навчальними килимками, музичними іграшками, наборами для малювання (з особливим захопленням, з особистого досвіду, сприймаються пальчикові або ладошковые варіанти), що відповідають віку хороші книги і нетравматичними ляльки або невеликі м'які іграшки. Звичайно, якщо чогось з перерахованого вище в дитячій і так в достатку, шукайте альтернативи теж ж сенсу і буде вам щастя. Зрозуміло, у вигляді захопленого писку продовження вашого роду, обіймають за шию маленьких ручок і тому подібних бонусів. до змістом ?

Від 3-х і до школи

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Самий, мабуть, благодатний період для вибору новорічного подарунка. Набори для маленьких принцес», власні міні-кухні з усім фаршем, коляски і ліжечка для «дочок» ваших дочок, самі «дочки», матеріали для будь-якої творчості, посильні настільні ігри, пазли, костюми з усіма аксесуарами улюблених персонажів, набори інструментів, машинки, інше рольове розмаїття, а також все велике – від санок і велосипедів до літніх будиночків і спортивного інвентарю. До речі, з приводу великих подарунків: спробуйте відійти від класики і зробити вихід на прогулянку вашої дитини незабутнім для нього самого – подаруйте йому керовану величезну машину (по своєму принципом — той самий велосипед, але який ефект!).
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Словом, спирайтеся на згадані «листи», на інтереси і захоплення вашого малюка і під ялинкою виявиться в підсумку суцільний захват. У цьому віці, до речі, вже можна дарувати дітям та їх перші гаджети – безумовно, під зав'язку напхані розвиваючими іграми та улюбленими мультиками. При вмілій організації дитячого часу і повноцінної завантаженості іншої активністю вони не тільки не в шкоду – дуже навіть корисними в процесі виховання і навчання. В останні роки підготовки до школи, до речі, дітвора шалено радіє всієї пов'язаної з цим атрибутикою. Одна знайома дівчинка, наприклад, мало не до третього класу відмовлялася робити уроки не за партою, подарованої їй ще в чотири роки. Класні в цьому сенсі також грифельні для маркерів або самостирающиеся дошки.

Младшеклассникам

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
М'які іграшки, ляльки та набори для рольових ігор все рідше з'являються «на гора» з надр шафи з іграшками, поступаючись своє звання межі дитячих мрій цікавим настільним іграм, книжками, в тому числі і барвистим енциклопедій, мікроскопів та інших приладів, спеціальних наборів для дослідження природи, науковим міні-лабораторій з різними експериментами. Часто саме в цьому віці починає проявлятися любов до колекціонування, естетичним ігор. Так що, готуйтеся діставати синові рідкісних солдатиків певної епохи і родів військ, серії машинок, а дівчаткам – колекційних порцелянових ляльок, залізниці тощо. До речі, все це можна цікаво оформити, перетворивши на справжню виставку в кімнаті дитини. Наприклад, для ляльок зробити або купити величезний будиночок з повною внутрішньою мініатюрної обстановкою, організувати обставлені фортифікаціями, предметами ландшафту і всім іншим поля битв і т. д. загалом, є де розвернутися, були б гроші і бажання.
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
У цьому віці вже з легкістю можна починати дарувати моторизовані іграшки: від маленьких квадрокоптеров прийдуть в захват і хлопці і дівчата, радіокеровані вертольоти та іншу військову техніку, машинки, катери – все це теж дуже круті і довгоочікувані подарунки під ялинку. Якщо дитина захоплюється музикою, саме час доглянути електрогітару або синтезатор, барабанну установку. Дівчаток можна порадувати мініатюрними швейними машинками (не садиковской бутафорією, а цілком функціональними варіантами!), в'язальними або ж наборами перукаря, візажиста з манекенами. Обидві статі будуть захоплені власним ляльковим театром. А набори для творчості можуть бути вже цілком дорослими, орієнтованими на вже сформовані певні уподобання дітей.

Що подарувати 10-13 річним?

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Предподростковый період – це час остаточного прощання з дитинством. Так що придивіться до більш серйозних гаджетів на зразок власного планшетного комп'ютера, якщо у дитини ще немає, а також всіляких до нього аксесуарів. Юні модниці прихильно поставляться до наборів косметики, сумочок, духам. Варто врахувати, що саме в цей час у багатьох проявляється потяг до серйозного творчості, хенд-мейду й прочим захопленням, так що можна сміливо дарувати панночкам набори бісероплетіння, розпису по дереву та інших матеріалів, вітражної техніки тощо. Хлопчикам ж сподобаються власні, вже не іграшкові, набори інструментів, для особливо просунутих можна запропонувати набори для випалювання по дереву і шкірі (користуватися, звичайно ж, тільки під наглядом батьків!), все для моделювання.
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Пазли, книжки – все це також актуально. Але, варто пам'ятати, що в цьому віці нематеріальні подарунки дітьми вже починають сприйматися не просто як чергове розвага, спільна вилазка всім сімейством. Тому можна сміливо дарувати ваучери на якісь жадані курси або майстер-класи. Наприклад, кондитерів, живопису різних жанрів, скульптури, ліплення, уроки гри на якомусь музичному інструменті, вокалу з записом власного шлягера і т. д.

Новорічні подарунки підліткам

Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Ці товариші листи Діду Морозу вже не пишуть. На прямі запитання батьків найчастіше відмахуються, або ж замовляють новий телефон. По суті, найбільш проблематична категорія для дарування подарунків на Новий рік, але тільки не для того, хто добре знає свого вже майже дорослої дитини. Найлегше татам і мамам, які добре розбираються в захоплення своїх дітей, субкультури, до якої вони належать. Одяг, рюкзаки, аксесуари та прикраси в струмені не тільки будуть радувати підлітків, але і продемонструє їм, що батьки до їх культури ставляться серйозно. Спробуйте знайти для запеклих анімешників арт-фігурки улюблених ними героїв, кигурами або колекційне видання шанованої ними манги. Подаруйте рокерові класичну косуху з кілограмом навешенного на ній металобрухту, футболку і сумку з обкладинкою альбому їхньої улюбленої групи і станете батьком року.
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
Поінформованість тут – запорука успіху. Але, дуже важливо не переоцінити свою ерудованість у даному питанні – якщо не впевнені, краще безпосередньо спитайте поради у дитини або ж просто підіть купувати це разом з ним. Все одно ризик розвіяти казку про принесених Дідусем Морозом подарунки дорівнює нулю – вони давно вже всі і так знають Ще одним непоганим демократичним варіантом може стати інтер'єрний подарунок в кімнату – хоч в дусі того ж захоплення, хоч просто такий, яким хлопець або дівчина давно мріяв прикрасити своє житло. Будуть у фаворі і ваучери на майстер-класи, уроки чого-небудь, квитки на концерт улюбленої групи, до цього Нового року можна приурочити і перший в житті дитини похід в спа-салон, уроки візажу або перукарського мистецтва не для професії – просто для себе.
Подарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
І, звичайно ж, як завжди популярні всілякі спорт-подарунки – нові велосипеди, різний інвентар і навіть власні тренажери, адже в цьому віці хлопці вже серйозно починають стежити за своєю зовнішністю. Що ж, очевидно, що рецепт гарного новорічного подарунка для будь-якого віку вашої дитини, як завжди, гранично простий: чуйно прислухатися до бажань самої дитини, добре орієнтуватися в його захоплення і прагненнях і, безперечно, підійти до цієї справи з усією батьківською любов'ю і турботою. І тоді найдорожчі в цьому світі захоплені очі осяють ваше перший ранок Нового року обов'язково! Зі святом, і здійснення всіх найзаповітніших бажань і вам, і вашим дітям!

ВідеоПодарунки дитині на Новий рік 2019: ТОП ідеї для свята
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають