• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою

В'язання гачком – один з найдавніших видів рукоділля, з освоюваних коли-небудь людиною. Коли-то його зміст полягав у суто чіткої практичності – одяг, домашній текстиль Сьогодні ж з ниток роблять і чудові іграшки, якими можуть бавитися діти, або ж вони просто собою прикрашають інтер'єр, служать талісманом. Дуже забавні саморобки в цьому стилі виходять техніками амігурумі – японського мистецтва, фокусирующегося на мініатюрних іграшки у вигляді звіряток. А якщо врахувати, що дуже скоро дзвони сповістять прихід Нового року, ми впевнені, що багатьом буде цікаво дізнатися, як за допомогою амігурумі зв'язати гачком символ 2019 року Свині? Щоб, приміром, поставити її талисманчиком на чолі новорічного столу, подарувати комусь.

Матеріали та інструменти

Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
Для свинки-амигурами нам знадобляться:
 • акрилові нитки потрібного відтінку (якщо будете робити зовсім мініатюрну, краще підійде ірис). Якщо буде дикий кабанчик, можна використовувати нитки типу «травичка», щоб у деяких місцях оформити щетину (на загривку, морді, наприклад);
 • синтепон;
 • ножиці;
 • гачок, номером менший, ніж товщина нитки;
 • намистинки для очей, велика рожева гудзик для п'ятачка (його ще можна зв'язати, вирізати з фетру і наклеїти тощо), інші елементи декору (наприклад, можна пошити окремо сарафанчик або штанці для іграшки).
 • Загальні поради

  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Техніка амігурумі в своїй основі кільцева – фігурки завжди круглі або овальні, тому в'яжуться вони від єдиного кільця (як його правильно зробити, розповімо пізніше), по колу, який розбитий на сегменти, кожний з яких застосовує в потрібних місцях традиційні методики для збільшення або зменшення петель. Місця, де це відбувається, залежать від форми іграшки. Наприклад, чіткий кулька максимальна кількість свого розширення повинен досягти рівно відстані віддалення від початку в'язання, рівному половині складеної вдвічі іграшки в останньому своєму ряду. Для овальних ж заготовок, навпаки, це відстань радіус сильно перевищує – петлі додаються набагато менш часто. Початкова кільце виконується з робочої нитки, яку двічі намотують на палець лівої руки, після чого знімають з нього, стиснувши разом, і використовують для протягування першого рядочку стовпчиків. В'язати ж, в цілому, можна як візерунками, використовуючи різні схеми щільною, неажурной в'язки, так і простими стовпчиками і накидами або без них. Початківцям рекомендуються банальні стовпчики без накидов (далі — СБН).

  Інструкція з в'язання свинки

  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Починаємо, традиційно, з колечка амігурумі, на нього оформляємо перший рядочок з шести СБН і в'яжемо вкруговую, додаючи по одній петельці рівномірно (з шести сегментів, тобто, спочатку – через кожну петельку, потім, через 2 3).
  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Всього рядочков з надбавкою у нас повинно вийде 7 штук, потім пров'язуємо 13 рядів без збільшення. Набиваємо вийшли три чверті тушки синтепоном, наступні п'ять рядів аналогічним чином зменшуємо петлі (на кожному піднімаємо і рівень набивання).
  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  На останньому, 26 ряду всі шість петельок затягуємо в одну єдину, зав'язуємо нитку і відрізаємо ниточку, ховаємо її в роботі. Вийшов овальний м'ячик.
  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Дрібні деталі починаємо з аналогічного кільця амігурумі. Для вушок до початкових шести петель у другому рядочке додаємо три петельки рівномірно і пров'язуємо так ще два рядочки (вийшли дві міні-шапочки). Готове вухо складаємо навпіл і пришиваємо до тушки в районі голови.
  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Для чотирьох ніжок робимо аналогічні заготовки, але, на відміну від вушок, їх щільно набиваємо синтепоном і тільки після цього пришиваємо. Для хвостика колечком можна зв'язати ланцюжок, взявши за першу петлю будь-яку ниточку в районі «попи», потім протягнути в вийшло тонкий шматочок зволікання, і звернувши її, як треба, гарненько заховати її кінчик в надрах останнього вузлика. Можна робити і без зволікання, але тоді потрібен другий ряд з великим числом накидов, щоб ланцюжок почала сильно крутитися.

  Декоруємо свинку-амігурумі

  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  Ми для декору використовували готові динамічні вічка (можна купити в будь-якому магазині рукоділля та хенд-мейду, зняти зі старих іграшок), а також гудзик. І те, й інше краще приклеїти гарячим клеєм з пістолета. Щоб свинка стала більш «новорічної», окремо можна зв'язати гачком або зшити з клаптиків тканини для неї спідничку у різдвяних тонах або обв'язати її мішурою в тому ж місці, що і пояс спідниці.

  В'язаний п'ятачок «Потрібна Картинка»

  Якщо не хочеться банального овалу і ґудзики спереду, можна спробувати пов'язати п'ятачок самостійно. Для цього починаємо в'язати від нього: спочатку на стандартне кільце робимо перший ряд з шести петель, рівномірно додаємо в кожному ряду по петельці, поки не вийде кружечок, рівний діаметром діаметру бажаного п'ятачка. Потім пров'язуємо без надбавок наступний ряд, чіпляючись тільки за задню ниточку попередньої ланцюжка (вийде таке реберце спереду по колу), і далі робимо кілька рядочков рівно, без накидов, на бажану довжину п'ятачка. Після цього пров'язуємо один ряд з рівномірно розподіленими накидами, але, чіпляючи вже готові базисні петлі попереднього ряду, беремо, навпаки, тільки передні їх нитки (вийде ребро з вивороту вироби – воно допоможе фігурці легше вигнутися назовні в напрямку розширення мордочки від п'ятачка). Потім пров'язуємо тушку за стандартною овальної схемою. У разі в'язаного п'ятачка, «дірочки» в ньому робимо з в'язаних ж контрастних основним кольором тіла кульок, згортаємо «бубликом» і приклеюємо такі ниточки, або ж користуємося цільними паєтками, плоскими намистинами, акуратно вирізаними шматочками пластику. Якщо в'язати свинку побільше, можна оформити на кінчиках її ніжок копитця, провязав їх коричневою або бежевою ниткою (для більшої схожості з оригіналом можна перетягнути нитками в місцях, в яких копито розділяється на частини). Що ж, хочеться вірити, що за цією схемою в'язана Свинка вийшла у вас на славу, і освоївши цю техніку, ви завжди зможете зайняти себе таким чудово заспокоює і дарує стільки позитиву справою!

  Відео  Символ 2019 року гачком: в'яжемо Свиню своїми руками за схемою
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають