• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками

Для дітей Новий рік – абсолютно чарівна пора. Час подарунків, ароматів ялинки і смачної випічки будинку, блискучих ялинкових іграшок і завжди усміхнених батьків. З ними можна ходити на «ялинку» і на каток, дивитися вдома досхочу мультики, грати в ігри і, звичайно ж, займатися всякої цікавої всячиною. І дуже здорово, якщо батькам не чужа творча жилка, рукоділля і хенд-мейд, виробництво різноманітних виробів, адже коли ви до цього долучаєте ще й дітей, для їх розвитку і вашого з ними зближення подібне надзвичайно корисно. Працьовитість і вміння бачити прихований художній потенціал в буденному, вміле поводження з різними техніками творіння прекрасного, просто прагнення наповнювати навколишній тебе світ оригінальними і естетично приємними речами – ось те, заради чого варто обов'язково залучати діток до виробам. І особливо в такий час, як Новий рік! Адже стільки тем та ідей навколо нього обертається.

Які вироби робити з дітьми?

Однозначні поради – вибирати те чи інше, — давати дуже складно: все залежить від віку і навичок малюка. Але, як правило, навіть якщо він самостійно не в змозі поки щось доробити до кінця, осилити всі операції: там притримати, тут намазати клеєм, тут надрізати ножицями, подати матеріали – все це можна і потрібно доручати дитині.
Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
І для початку, для зручності, спробуємо розбити можливі варіанти на класи, щоб було легше визначитися з тим, що підійде конкретно вам. Отже, вироби бувають:
 • аплікаціями (з паперу або підручних матеріалів);
 • витинанками (так-так горезвісні сніжинки і не тільки);
 • ліплення (глина, тісто, пластилін);
 • складанням іграшок.
 • З віком, як правило, ліплення – це перший і банальний вид творчої активності після малювання, доступний з самого раннього віку. Якщо дитині вже можна довіряти ножиці (все одно віддавайте перевагу з загнутими кінчиками!), пробуйте витинанки та аплікації. І, нарешті, вершина – збирання іграшок. Нею, між іншим, захоплюються діти від трьох і до ста трьох!

  Аплікації на новорічну тему

  Просто вирізати щось з паперу і клеїти на картон, як у садку, погодьтеся нудно. Використовувати різні дрібниці, які під рукою, об'ємні речі – це здорово, вчить шукати аналогії і взагалі дуже добре розвиває.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Так, якщо зібралися робити сніговичка, попросіть малюка знайти в будинку щось, що нагадує кулі, з яких він складається. У 80% з 100 діти приносять ватні диски! Ось і нехай наклеїть їх на основу, а потім надішліть його шукати те, що схоже на ручки. Якщо користуєтесь для підмітання класичним віником – гарантовано відщепить щось від нього. Чи притягне з кухні зубочистки. Як шарфика наклейте будь нравящуюся йому смужку тканини, паперу, а капелюшок виріжте самі, але нехай наклеїть самостійно. І самостійно ж намалює гудзички, оченята, ротик і носик. Як варіант, з ватяних дисків можна зібрати засніжений ліс, ціле місто, поєднавши їх і паперову або фетровий аплікацію.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Можна зробити і ялинку, попросивши малюка нарізати подобаються йому кольорів смужки паперу для ялинки, а самим поки підготувати картонний шаблон. Тепер дитина має «одягнути» ялинку – наклеїти на неї смужки так, щоб вони обов'язково виходили обома краями за шаблон (ще й моторику потренуєте!), можна запропонувати чергувати зелені і кольорові деталі, щоб ялинка вийшла «вбрані». Потім обрізаєте при дитині за межі шаблону смуги і вуаля! Ваша ялинка готова. Таким чином, можна працювати не тільки з папером, але і чергувати її з тканиною, мереживом. Можна клеїти на ялинку стрази, ґудзики – ще один відмінний варіант для дрібної моторики! Аналогічно створюються рукавиці, ялинкові кульки, зірочки та інша новорічна атрибутика.

  Витинанки для дітей

  Зі зрозумілих причин, ті високохудожні візерунки, які ви самі будете ліпити для прикраси своїх вікон, дітям не по силам. Їм треба щось простіше, але, тим не менш, добре знайомить з мистецтвом витинанки.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Нехай це будуть елементарні симетричні сніжинки, для яких папір не треба складати дуже часто, всього лише з кількома защипами ножицями, дірочками і прорізами, однак, малюк зможе дивитися крізь них на світ, і для нього це буде дуже цікаво. З віком складність пропонованих для витинанок візерунків повинна, звичайно ж, зростати. Дуже корисно робити і комплексні роботи, поєднуючи аплікацію і витинанку, малюнок, наприклад. Так, можна зробити кілька сніжинок, а потім попросити малюка намалювати деревце, і нехай він прикрасить його сніжинками.

  Ліплення

  Ліпити, по суті, можна з чого завгодно: приготувати кілька підфарбованих різними барвниками грудок листкового тіста, запропонувати дитині пластилін, старші дітки із задоволенням освоять і дрібну роботу з пластикою.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Для початку добре, наприклад, зробити один з новорічних символів – свічку. Для цього попросіть дитину наліпити різнокольорових млинців, а потім побудувати з них башту, потім зім'яти («як хусточку з кишеньки») червону і жовту гофробумагу і прикрасити цим вогником верхівку. З зелених млинчиків різного розміру можна попросити зібрати ялинку – потренуєтесь ранжувати предмети за розміром. З скатанных кульок – сніговика. Старших хлопців добре залучати до пластилінової аплікації – плоскою формуванні фігурок. Наприклад, на аркуші картону викласти і придавити млинець – голову Діда Мороза, потім розкласти шматки білого пластиліну і розчесати їх гладилкою з зубчиками хвилеподібно – вийде борода. Додати шапку, очі і ніс з кульок ибудет готовий образ.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Дуже корисно робити і з солоного тіста вироби з додаванням різних декоративних елементів. Тільки пам'ятайте: чим молодші діти, тим більшим повинен бути декор. Нехай малюки озброяться вирубками і самі виріжуть сподобалися їм фігурки з розкатаного вами тесту, а потім самі ж намалюють на них візерунки зубочистками, виделкою, вдавлять гудзики, намистини, стрази, щось ще. Якщо зробити дірочку, все це висушити і протягнути в дірочку стрічку, потім дитина самостійно зможе своє творіння почепити на ялинку. Повірте, гордості буде поза всяких меж!

  Посильні для дітей новорічні іграшки

  Крім згаданих штучок з солоного тіста, дітей 5-6 років можна залучати до пошиття іграшок з фетру, виготовлення м'яких іграшок. Гарні також об'ємні сніжинки. Наприклад, з паличок для морозива або лічильних. Для початку нехай склеять, поєднавши центрами, кілька паличок разом.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  Потім, намажуть поверхню клеєм і обсыплют блискітками, або ж розфарбують так, як їм подобається. До готової сніжинці вони можуть приклеїти якусь маленьку іграшку, наклейку, ґудзик, шматочок штучної ялинової лапки з шишечкою або просто зав'яжуть бантик – і вийде дуже красива, посильна для виконання сніжинка. Ще можна зробити іграшку-сніговичка (не для ялинки, звичайно, просто об'ємну, щоб ставити на стіл, тумбу, полку). Для цього нехай знайдуть свій старий носочок з дірочкою, відріжуть його трохи нижче закінчення лінії п'яти (проведіть для них рису, щоб не помилилися), потім допоможіть їм, загорнувши і зашивши отриману дірочку. Тепер нехай малюки самі насиплют всередину рис, поки «мішечок» не наповниться, і зав'яже ниточкою гумку носка. Після цього потрібно ще раз перев'язати носочок, щоб виділити голівку. З зрізаного залишку робимо шапочку: загортаємо отворотиком її краєчок і нехай сам дитина одягне її на сніговичка.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  І, нарешті, всі разом весело шукаємо матеріали для гудзиків, вічко, носика і шарфика, робимо яскравий помончик для шапочки. Ще можна зробити стоячі ялинки. Наприклад, заготовки конуса – нехай малюк допомагає вам його скручувати і проклеювати, а потім «наряджає» її, припустимо, різного відтінку зеленого і білими кружечками. Або ж просто під вашим керівництвом складає детальки для ялинки з кольорового паперу (трикутнички, базові фігури для модульного орігамі), а потім створює з них об'ємну іграшку. І, нарешті, зовсім невичерпне поле для дитячої творчості – дари лісів і полів. Вам знадобиться мішок шишок, жолуді, горіхи.
  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  З арахісу, наприклад, якщо його розфарбувати і додати характерні того або іншого образу риси, можна робити іграшки — мордочки оленів Санти, самого Санту, Свинку – символ Нового року, та будь-яких інших тварин, людей. З шишок, кори і пучків льону, гілочок, помпонів, старих щіток, збирати пташок, білочок та іншу живність. Для скріплення можна для м'яких матеріалів начебто жолудів, каштанів використовувати зубочистки, спичинки, а для твердих нам стане в нагоді, звичайно ж, клей. Що ж, веселого вам і вашим дітям творчості в переддень Нового року, і нехай віднесені вашими синочками і дочками в садок вироби викличуть там справжній захват у всіх присутніх. Або ж стануть яскравою прикрасою вашого будинку! До речі, обов'язково збережіть приклади виробів на майбутнє – потім будете розглядати з дітьми-підлітками і розчулюватися, якими ж вони були лапочка!

  Відео  Дитячі новорічні вироби 2019 в дитячий садок своми руками
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають