• 23:55 – Новорічні сукні 2019 - модні тенденції, тренди, забарвлення і фасони 
 • 23:42 – Новорічний дизайн нігтів 2019 - модні тенденції, кольори, новинки, ідеї 
 • 22:12 – Модні зачіски на Новий рік 2019 (фото) 
 • 22:00 – Плаття на новорічний корпоратив 2019 – ідеї, кольори, туфлі, прикраси, макіяж 

Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото

Квілінг – абсолютно чудова річ, як не крути. Адепти цього самого «кучерявого» хобі на землі ніколи не сидять, склавши руки, адже будь непередбачливо залишений поруч з ними клаптик паперу – вже привід для того, щоб зробити якусь приємність. І, звичайно ж, перед кожними новорічними святами їх таланту і художнього смаку відкривається нескінченна безліч варіантів свого застосування, адже прикрас з цієї нагоди, як відомо, багато не буває. І чим різноманітніше і оригінальнішим вони будуть, тим краще Тим більше що і для подарунків квіллінг-вироби на Новий рік 2019 своїми руками підходять відмінно, та й взагалі – це дуже спокійне, творче і веселе заняття для всієї родини. Яке, між іншим, найбільше обожнюють, звичайно ж, діти. І сьогодні ми спробуємо зробити декілька тематичних прикрас у ряді поширених і простих технік. А почнемо ми, мабуть, з самого затребуваного – сніжинок.

Сніжинки у квиллинге

Швидкої цю саморобку назвати, безперечно, складно. Однак, виходить виріб настільки красивим, оригінальним і ажурним, що спробувавши зробити його раз, ви більше ніяких інших сніжинок у своєму будинку не прийнятне.
Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
Отже, запасаємося:
 • папір для квілінгу;
 • інструментом для намотування;
 • клеєм з пензликом.
 • Для початку намотуємо на інструмент, як на котушку, смужку паперу. Тепер обережно знімаємо її, трохи стискаємо пальцями, щоб тримала форму, і закріплюємо кінчик клеєм. Тепер стискаємо спіраль, защипывая її пальцями з одного боку – вийде каплевидна фігурка. Можна підготувати різноманітні такі «крапельки», варіюючи діаметр котушок, ступінь «розбещеності», підправляючи внутрішні витки інструментом, щоб вони розташовувалися симетрично або живописно. Краплі можна урізноманітнити стандартними тугими кільцями і ромбиками. Для складання будемо використовувати клей, і спочатку на плоскій поверхні столу в центр водрузим круглу заготовку. До неї вершинами, чергуючи великі і менші ромбики, як показано на картинці, приклеюємо їх, і доповнюємо композицію краплями і кружечками, аналогічно скріплюючи всі клеєм. Після висихання до сніжинці можна підв'язати стрічку і використовувати її в декорі вікон, люстр та інших речей у будинку.

  Об'ємна ялинка в техніці квіллінг

  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  Робити ялинку-підвіску або картиною, погодьтеся, нудно. Хіба що для новорічної листівки зійде. Ми ж спробуємо попрацювати над об'ємної красунею, яка буде дуже стильно виглядати в числі ваших інших виробів. Для неї нам знадобиться:
 • клей ПВА;
 • папір для квілінгу зеленого, білого та коричневого кольору (остання – ширше);
 • інструмент для закручування;
 • лінійка з колами різного розміру;
 • ножиці;
 • товстий маркер;
 • зубочистка;
 • пінцет.
 • Спочатку на товстий маркер намотати окремо дві коричневі смужки і склеим їх кінчик. За допомогою інструменту наворачиваем зелений моток, вставляємо його в лінійку з гуртком 16 см і даємо там розпуститися. Тепер зубочисткою подцепляем центр нашого гуртка, ледве зводимо до краю і обережно витягуємо його, не даючи більше розійтися. Кінчик теж скріплюємо клеєм. Стискаємо пальцями для краплі.
  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  Таких крапель готуємо 10 шт. для нижнього ряду. Беремо такої ж ширини білу смужку, і обклеюємо нею по колу кожну заготовку в два шари. На коричневе кільце по бортику з нахилом вниз (як у ялинки гілки дивляться) приклеюємо кільця. Тепер готуємо ще 9 крапель діаметра 15 см, на попередній ярус наклеюємо друге коричневе кільце і його таким же чином обклеюємо по колу краплями. Для третього ряду нам знадобиться 7 крапель з кіл по 14 см, четвертого – 6шт., п'ятого – 5шт., шостого – 4шт. — все по 13 див. Дірку верхівки можна заповнити перевернутої ще однією крапелькою, або ж приклеїти в центр велику намистину. До речі, і для прикраси вироби можна використовувати такі ж однакові або різнокольорові намистини.

  Янголята – іграшки на ялинку в техніці квіллінг

  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  Зробити таких янголят досить просто. Для них нам знадобляться наступні заготовки:
 • три великі краплі;
 • дві – середнього розміру;
 • дві – дрібні;
 • один середнього розміру ромб;
 • один великий кружечок;
 • два маленьких кружечка.
 • Склеюємо стороною, яка ближче до гострої частини, всі великі краплі. Між крайніми і центральної вклиниваем за «подолу спідниці» дві маленькі крапельки. До вершини спідниці приклеюємо ромбик, а до його центральної частини, з обох сторін – по середньої краплі (формуючи, робимо невеликий вигин вершини в одну зі сторін – вийдуть «підняті ручки»). До верхівки ромба приклеюємо великий кружечок, а по боках його – два маленьких трохи витягнутому кінчику (це буде зачіска). Готову іграшку треба прикріпити до нитки і прикрасити золотими легкими намистинами.

  Ажурний кулька для ялинки

  Таку кульку можна використовувати як підвісну іграшку для ялинки або як абажур для міні-нічником, а також як складову гірлянди – виглядає дуже по-новорічному, а робиться відносно просто. Хоч і нешвидко
  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  Для початку треба підготувати півсферу потрібного розміру (хоча можна збирати і на великому ялинковому кулі, тільки обов'язково слід прокреслити на ньому маркером лінію екватора, щоб при збірці за неї не заходити). Основою в нашому випадку служать девятиконечные ромашки, але ви можете взяти будь-яку іншу симетричну фігуру. Першими катаються два гуртка – серединка квіточки. Потім двічі за дев'ять ромбів, після чого приклеюються по колу до кожному кружечку, при цьому треба збирати квітка вже на кулі-підставці, щоб почав дотримуватися невеликий нахил пелюсток. Тепер обидва квітки приміряються до поверхні – якщо місця між ними на одну детальку, крутяться відповідні кульки і заповнюються прогалини (тільки до однієї сторони їх клеїмо!). Якщо місця багато – заповнюємо їх краплями і кружечками так, щоб вийти на один суцільний ряд кружечків. Коли все це зроблено, знімаємо квіллінг з підстави і склеюємо між собою дві половинки.
  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  Тепер до нього можна підв'язати або приклеїти стрічку і підвішувати на ялинку. Для абажура ж не доклеиваем деталі так, утворюючи дірку, щоб фігуру можна було вільно надіти зверху на каганець. До речі відображення на стелі і стінах при цьому виходить чарівне! Ось такі чудові вироби з квілінгу на Новий рік 2019 вийшли у нас сьогодні. Хоча насправді ідей для цієї прекрасної і багатопланової техніки можна понапридумувати неймовірно багато. І ми щиро бажаємо, щоб вам вдалося перепробувати їх якщо й не всі, то вже всі сподобалися, точно!

  Відео  Новорічний квілінг 2019: цікаві вироби своїми руками з фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають