• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото

Кажуть, диявол криється в деталях. Святковий настрій, між іншим, теж. Як і секрет будь-якого дійсно класного подарунка. Спробуйте подарувати однаковий подарунок з листівкою і без неї – побачите, що мається на увазі Насправді традиція дарувати новорічні листівки – це гранично мило. Особливо, якщо вони зроблені до Нового року 2019 своїми руками. Як? А пам'ятаєте, як в дитинстві в садку мамам робили? Ось тепер ускладните в рази, додайте стилю і густо приправте креативом! А ми вам із задоволенням накидаем дійсно класних ідей і допоможемо з освоєнням деяких дуже корисних технік.

Листівки — багатошарові гармошки

Погодьтеся, коли довго щось розгортаєш, докапываешься до суті, результат завжди справляє набагато більший ефект, ніж те, що лежить на поверхні. Ось з цього філософського принципом можна і листівки креативити, при бажанні.
Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
Суть їх у тому, що вони, немов дорогоцінна упаковка будуть розгортатися, поки обдаровуваному не відкриються ваші слова привітання, і ми покажемо як її робити на простому, але дуже тематично милому прикладі «Ялинки». Отже, приготуємо:
 • папір для пастелі (бажано з блискітками, золотисту, кольору крафт-паперу або тілесну);
 • гофрокартон виробний сильно темніше паперу або чорний (можна з малюнком);
 • фарбу в балоні (щось блискуче, в тон паперу для пастелі);
 • двосторонній скотч;
 • декоративний шнур (в тонах декору);
 • лінійка;
 • інструмент для біговки або макетний килимок з тонкої металевої лінійкою потрібної довжини;
 • олівець;
 • ножиці або різак;
 • стрази;
 • клей.
 • З аркуша паперу для пастелі вирізаємо прямокутник 29х13 см і складаємо його по чотирьох лініях метеликом, розділивши на ділянки: 10см – центральний, в обидві сторони від нього – по 5см і по 45 см – це вже буде частина ялинки. Краї вирізаємо «ялинкою», як показано на схемі.
  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  Гофрокартон збризкуємо фарбою, і вирізаємо з нього по дві лівих і два правих боку ялинки (аналогічної форми і абрисів, як це було з краями заготовки з паперу для пастелі), маленький трикутничок і стилізований кулька, а ще прямокутну смугу 2х13 див. Ще з окремого аркуша паперу для пастелі вирізаємо прямокутник 9х12 див. До серединці головною заготовки по лінії згину на декоративну ялинку приклеюємо дві половинки шнура – повинні «дивитися» один на одного. Пару гофрованих дзеркальних ялинок приклеюємо до вертикалі згину зі шнуром з боку пятисантиметрового ділянки зліва і справа листівки. Решту пару – з зовнішнього боку самого краю роботи – фігурним ребром до фігурного ребру листівки.
  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  Тепер по самому краю на широкій центральній частині, вертикально розташувавши, приклеюємо зверху і знизу гофрополоску – тримач для окремого листка з поздоровленням – щоб під нього можна було підсунути наш листочок 9х12. Його в куточку декоруємо кулькою з гофрокартону і приклеюємо зверху нього зав'язані бантиком залишки шнура. Ззаду листівки, на широкій її частини приклеюємо маленьку ялинку. Після цього можна декорувати готову роботу стразами, написати теплі вітання на вставляемой частини, зав'язати зав'язки і підносити її в подарунок.

  Новорічні листівки з орігамі

  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  Щоб листівка була не просто листівкою, а ще й символічною іграшкою, її поверхня можна декорувати тематичним орігамі. Наприклад, ялинкою. Вона робиться за принципом модульного орігамі, після чого кожен ярус приклеюється на наступний, починаючи з нижнього – самого великого, і до вершини. Верхівку можна забезпечити бантиком, декоративної ґудзиком, дерев'яної вирубкою або іншими стильними дрібницями.

  Листівки з Новим роком з плоских приклеюються матеріалів

  Маючи на руках декоративний кольоровий скотч, швейну тасьму з різним малюнком, вузькі стрічки і навіть намистинки, можна робити найрізноманітніші за своїм дизайном листівки з ялинками в примитивистском стилі.
  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  Для них просто відрізаємо характерного розміру і форми, що звужуються догори, смужки, приклеюємо їх до лицьової частини листівки і декоруємо верхівку тематичної стразой або іншим відповідним прикрасою. Для другого варіанту – з намистинами або ідентичними за формою стразами (краще брати однакові, але двох кольорів) – поступаємо ще простіше: звужуються ступенями по розмітці наклеюємо їх на поверхню листівки, чергуючи тони і аналогічно прикрасивши верхівку.

  Тривимірні новорічні листівки

  Якщо плоскі або розгортаються багатошарові листівки вам здаються занадто простими, а орігамі вже не радує око своєю оригінальністю, можна згадати про дитячих 3D-книжки, на сторінках яких із щільного паперу колись перед нами розгорталися цілі сценічні картини відразу на кількох планах.
  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  І при цьому в складеному стані така книга мало чим відрізнялася від своїх товаришок на полиці. Розглянемо, як робляться листівки за таким принципом на прикладі композиції з декількох різних ялинок і сніговичка. Для неї треба взяти:
 • кольоровий картон (однотонний і кілька листів з різним малюнком);
 • двосторонній скотч;
 • ножиці (звичайні, фігурні — зигзаг);
 • фігурний дирокол (сніжинки);
 • клей.
 • З одного листа щільного картону вирізаємо з розміром листівки прямокутник і складаємо його рівно навпіл. З другого листа аналогічного картону нарізаємо смужок по кількості майбутніх фігурок шириною 15 см і різної довжини (для багатоплановість сюжету). Кожну згинаємо навпіл і загортаємо її обидва кінці так, щоб профіль вийшли схематичні «пташки». Ставимо відкриту під кутом 90 градусів листівку до нас обличчям, розгортаємо до нас прямим кутом кожну пташку, наклеюємо їх два (за бажанням можна і більше) ряду, загинами «крилець» до обох розворотів підстави, приблизно на однаковій відстані.
  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  З білого (можна фактурного) картону вирізаємо три кружечки різного розміру для сніговика і приклеюємо їх один до одного. З інших аркушів кольорового картону нарізаємо фігурними ножицями трикутники – наші ялинки і прикрашаємо їх у верхній частині сніжинками, зробленими дироколом. Готові ялинки і сніговика приклеюємо на двосторонній скотч до передньої частини «пташок», а сніговичку на шию пов'язуємо яскраво-червону стрічку. Тепер при закритті листівки, фігурки сховаються всередину завдяки согнувшимся подставочкам, зате, коли її розкриєш, вони розпрямляться і встануть в кілька рядів. Стаціонарну, а не приховану, об'ємну листівку можна зробити, наприклад, якщо на її лицьову сторону приклеїти якийсь новорічний сюжет з осьовою симетрією і по лінії цієї осі наклеїти ще кілька таких же фігурок, зігнутих навпіл. Так добре робити ті ж ялинки, кульки та інше.

  Листівки з декором з інших матеріалів

  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  Дуже стильні листівки виходять з використанням різних, небумажних, декоративних матеріалів. Наприклад, їх лицьову сторону можна прикрашати композиціями з плоских висушених кружечків апельсина, гудзиків, намистин, фетру, товстих ниток, стрічок, мережива і присобранной або викладеної складками гофрованої тканини. А також з мішковини, мотузки і тонкого джуту, висушених листків, обрізаних за розміром і приклеєних різнокольорових олівців (добре викладати горизонтальну ялинку або будиночок), страз і багато чого іншого. Такі листівки стануть не тільки унікальним, дуже стильним і бездоганно гарним доповненням до основного подарунка, але і обов'язково розважать, а також займуть цікавим творчістю вас і ваших дітей в процесі підготовки до Нового року!

  Відео  Новорічні листівки 2019 своїми руками: майстер-класи з фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають