• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками

У Новий рік святковий настрій можна створювати по-різному. В тому числі і займаючись тематичним рукоділлям, тим більше що і практичних приводів до того – хоч відбавляй! Якщо говорити про вишиття, з її допомогою можна підготувати святковий новорічний текстиль: скатертини, серветки, наволочки на подушки й настінні картини, панно. Також всякі вишиті штучки з задоволенням дарують рідним і друзям, використовують для ялинкових прикрас, декорування одягу. Від будь-якої іншої, технічно, новорічна вишивка, в принципі, нічим не відрізняється, хіба що кольори для неї, як правило, завжди беруться яскраві і насичені. Та ще особлива увага приділяється головної винуватиці торжества – символу наступаючого року за китайським гороскопом. А у нас в 2019 це, нагадаємо — Свинка. І про те, як зробити вишивки з нею, ми, до речі, вже писали! Що ж, спробуємо і сьогодні озброїтися вишивальної голкою, покликати в гості натхнення і зробити що-небудь отаке.

Новорічна вишивка бісером

Вишивка бісером – справа непроста і трудомістка, але результат, повірте, варто витрачених зусиль. За допомогою такої вишивки можна з легкістю прикрасити різдвяні шкарпетки для каміна, зробити з вишитої їм тканини кульки на ялинку та інші іграшки, оформити картини і навіть наволочки на подушки, а також масу інших декоративних елементів.
Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
Не кажучи про те, як ефектно розшивати їм одяг і аксесуари, начебто клатчів, поясів, прикрас для волосся і іншого. Хочете, щоб ваш будинок, і ви самі виглядали, немов коштовність? Тоді беріть будь-яку з цих схем і дерзайте! Для них вам знадобиться переважно непрозорий виробний бісер яскравих кольорів, які вказані у керівництві. Там же зручно позначені і прийоми вишивки, а також розташування стібків. А ось канву, якщо ви не купували готовий набір бисеровышивания, доведеться брати самим. І якщо ви в ній не розбираєтеся, порадьтеся з консультантом в магазині рукоділля, де все це придбати, яка краще підійде до того чи іншого розміру бісеру, щоб не було надто великої натягу тканини, або ж пробілом між стібками.
Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками

Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками

Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками

Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками

В іншому ж, якщо це ваша перша проба пера, радимо братися спочатку за маленькі картинки з однією лише закінченою фігуркою, наприклад, за дзвоник, кулька, сніговичка або Санту, ялинку. Розмір їх невеликий, квітів, як правило, йде трохи, і тому зробити помилку шанс невеликий.

Схеми для вишивки хрестом

Сьогодні ми вирішили не розмінюватися на окремі сюжетики в новорічну тематику і вишити все разом: і Санта-Клауса, Рудольфа, і сніговичка, і пінгвіна І навіть ялинку туди ж спробуємо пристосувати!
Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
Тим більше, що малюнок середньорозмірний і зручний як для прикраси диванних подушок, серветок, невеликих картин на стіну, так і як раппорт орнаменту для скатертини або покривала. Що ж, почнемо! Але, для початку приготуємо:
 • муліне різних кольорів (номери та відтінки показано на схемі);
 • вишивальну голку;
 • ножиці манікюрні;
 • маркер по канві;
 • канву мінімум 110х80 хрестиків;
 • п'яльця (необов'язково).
 • Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
  Вишиваємо, попередньо розкресливши канву на зручні квадратики, як показано на схемі. Намагаючись тотально опрацьовувати спочатку ділянки з однаковим кольором, де його багато, а потім дошивая поодинокі деталі. Перетяжки між рядками, як ми пам'ятаємо, робимо тільки, якщо стібки по діагоналі або максимум на відстані однієї клітини один від одного (темні нитки під світлими ділянками намагаємося не протягувати). Як ми бачимо, на схемі ялинка, приміром, промальована тонкими стібками – вона не під хрестик, її треба вишивати звичайними стібками за голку. Аналогічно вишиваються і сніжинки різних відтінків, «розкидані» по роботі. Ще одна примітна деталь – зірка на ялинці. Її робимо гладдю.

  Новорічна вишивка стрічками

  Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
  Стрічками, найчастіше вишивають квіти – аж надто красиво і жваво вони виходять! Але та новорічну тематику дана техніка, переживає настільки радісна відродження в наші дні, не обійшла своєю увагою. І сьогодні ми навчимося робити шишки, лапки смереки і декорувати їх листами гостролиста, а також декоративними ягодами (можна і вишитими – за стандартною схемою). Отже, для роботи нам будуть потрібні:
 • шовкові стрічки (коричнева, зелена 6мм, широка темно-зелена, червона широка);
 • голка для вишивання з великим вушком (квилтинговая або гобеленова);
 • тканина для основи;
 • олівець або маркер по тканині;
 • п'яльця;
 • ножиці для вишивання;
 • запальничка або свічка.
 • При вишивці стрічками важливо пам'ятати, що вузли, як і при будь-якій іншій, в'язати краще не варто – щоб на роботі не утворювалися некрасиві бугри. Використовується методика притримування кінчика на вивороті пальцем, поки він не буде зашитий іншими стежками, або в місці, яке буде вкрите стібками по обличчю, акуратно злегка приметывается ззаду звичайними нитками.
  Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
  Кінчик заправляється у вишивку або фіксується потайними стібками аналогічно. Для нашої роботи будемо використовувати перекручений стібок, вышив за схемою спочатку гілочку, потім голки на ній так, щоб деякі з них заходили на гілку, у різних напрямках, словом, щоб робота здобула обсяг і природність. Так як нам важливі саме тонкі прокладання стрічки, то краще брати саме цей тип стібка. А ось для шишечки можливі варіації: петелька з прикрепом, тесемочный стібок. Щоб її зробити, починаємо заповнювати простір переведеного на тканину малюнка, починаючи з одного стібка, поки не дійдемо до самого верху. Тепер з темно-зеленої широкої стрічки вирізаємо листочки гостролиста, злегка припаливаем їх кінчики запальничкою і прикрашаємо ними вишиту стрічками композицію, пришиваючи. Червоні ягоди або квіти пуансеттії можна вишити теж стрічками, застосовуючи для серединки китайський вузлик, а для пелюсток – тесемочный.
  Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
  Композицію добре доповнити пришитими декоративними ягодами, синтепоном в якості снігу, бісерним декором або намистинами. Якщо вам здається, що голки хвої стрічками виходять занадто грубими, можна по гілочці з стрічки вишити їх звичайної товстою шовковою ниткою. Ось такі симпатичні вышивочки в різних техніках у нас вийшли у цьому Новому році 2019! Діліться своїми враженнями, хваліться отриманим результатом і пропонуйте свої схеми, а ми неодмінно до наступного свята постараємося зробити так, щоб ними могло скористатися як можна більшу кількість рукодільниць!

  Відео  Новорічні схеми вишивки 2019: майстер-класи з фото для бісеру, хрестом і стрічками
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають