• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби

Якщо бісероплетіння або вишивка бісером ще не входить в список ваших улюблених хобі, саме час його ними доповнити напередодні цього Нового року. Адже те, що можна зробити за допомогою цього багатогранного матеріалу, здатне здивувати навіть досвідчених у святковому дизайні людей. Бісером можна прикрашати як іграшки для ялинки, так і елементи, що окремо стоять композицій, робити підвіски і збирати з них навіть цілі гірлянди, вишивати їм комплексні панно, домашній святковий текстиль та багато іншого Щоб торкнутися всіх тим, обсягу однієї статті, звичайно ж, не вистачить. Тому сьогодні ми зупинимося лише на фігурках-мініатюрах – ялинкових та декоративних інтер'єрних – виконаних у техніці бісероплетіння та вишивки бісером. І нехай наші майстер-класи з новорічним іграшкам 2019 з бісеру своїми руками допоможуть вам перетворити ваш власний будинок в по-справжньому казкове місце!

Ялинкові кулі, декоровані бісером

Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
Почнемо, мабуть, з самого елементарного – з банального приклеювання дрібного бісеру до іграшок, що, незважаючи на простоту реалізації, виглядає дуже навіть красиво та оригінально. Для цього нам знадобиться:
 • прості кульки (скло або пластик – без різниці);
 • товста шовкова поделочная нитка (можна брати тонкий плетений шнур, тасьма – на ваш вибір);
 • бісер аналогічного нитки відтінку;
 • клей (з скла або пластику, залежно від матеріалу кулі);
 • шматок широкою атласною стрічки в тій же гамі;
 • голка,
 • ножиці.
 • Для початку знімемо з кульки верхушечку і почистимо його ацетоном від малюнка і раніше нанесених декоративних елементів (якщо вони є). Потім широку атласну стрічку приклеюємо поздовжньою віссю до екватора так, щоб вона покрила всю середню частину кульки.
  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Щоб вона лягла рівніше, через кожну пару сантиметрів робимо з обох країв надрізи і приклеюємо отримані куточки внахлест один на одного. Тепер беремо шовковий шнур і, промазуючи клеєм поверхню кульки, наворачиваем її спіраллю, починаючи від кордону стрічки (трохи зайшовши – щоб заховати кінці) і до верхівки/центру низу. Кінчики гарненько закріплюємо клеєм, і якщо вийшло неакуратно внизу – не турбуйтеся. Це місце можна задекорувати кількома бисеринами, однієї великої бусиною в тон, красивою гудзиком і т. д. Тепер поступово промазывавая клеєм середній ділянку (весь відразу не покривайте – робота тонка, довга, може встигнути висохнути), голочкою подцепляем бісеринки і садимо їх прямо в клей. Бісеріни варто розташовувати максимально близько один до одного, але, навіть якщо вийшли просвіти – це не страшно. Не дарма ж ми під низ підклали стрічку? Коли весь простір буде заповнений, даємо кульці висохнути, і одягаємо на нього верхівку. Таким чином, можна формувати і декілька декоративних смуг з бісеру на іграшці, «малювати» їм зигзаги, інші геометричні фігури.

  Сніжинки з намистин і бісеру

  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Найпростіше, але шалено красиве прикраса, яку можна використовувати як в декорі ялинки, так і на вікнах, як підвісок до дверних отворів, люстр, карнизів. З них навіть можна зібрати цілу гірлянду і пустити її по стінці або під стелею. Варіантів таких сніжинок існує маса: в них можна чергувати елементи з довгих вирубок і круглого класичного бісеру, вставляти стеклярус або намистини в роботу, інші декоративні елементи. Для початку візьмемо наступне:
 • бісер двох видів (білий непрозорий, круглий – 3-4мм, і дрібний прозорий);
 • дріт для бісеру (срібло колір, №3) – більше метра довжиною;
 • ножиці.
 • Спочатку на дротик нанизуємо одну прозору і три білі, потім протилежний тому, на який нанизувалися, кінець дроту протягуємо з боку прозорою (її не чіпаючи) через білі. Після стягування, маленький кінчик дроту варто залишити приблизно 8-10-сантиметровий.
  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  На великій кінець тепер надіваються знову три білі і одна прозора, і притягуємо їх до отриманого раніше хвостика. Тепер знову довгий кінець протягуємо через білі, пропустивши прозору, всі стягаємо. На маленький кінчик дроту надягаємо також 3+1 і протягуємо через них аналогічним чином. На довгий кінець нанизуємо дві білі і підтягуємо їх до роботи, просовуємо в них (від отриманого трилистничка у напрямку донизу) маленьку дріт, і на довгу знову одягаємо три білі і одну прозору. Довгий кінець протягуємо через білі, пропустивши прозору, після чого все добре затягуємо. Повторюємо операцію, поступово вимальовуючи «гілочки» сніжинки. Для краси можна поступово снизать кількість бісеринок на «гілочках», поки не залишиться там всього одна. Отриману заготівлю треба продублювати ще п'ять разів, плетучи вже не з кінчика, а від серединки сніжинки.
  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Для цього на довгий кінець дроту нанизуємо одну прозору і три білі і ще одну прозору (з них дві білі підуть на ніжку, а одна – на одну з гілочок). Пропустивши крайню бісеринку, протягуємо через одну білу, стягаємо до основи. Тепер на довгий кінець нанизуємо дві білі для ніжки і дві – для гілочки і ще одну прозору, всі стягаємо. Дріт протягуємо через дві білі, пропустивши прозору. Надягаємо 2+3 білі і одну прозору, дріт простягаємо, пропустивши прозору через три намистини, стягаємо. Надягаємо три білі і одну прозору, пропустивши останню, протягуємо через три білі – кінчик «гілочки».
  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Таким чином у нас готова половинка. Щоб пройти від кінчика до серединки вироби, надягаємо знову 3 білі і одну прозору, дріт просовуємо через білі, пропустивши прозору, стягаємо, потім просовуємо дріт через дві намистини основи «гілочки». Так само формуємо ще два яруси навпаки відгалуження з двома білими і з одного. Повторюємо всі операції для решти «гілочок». Довгий кінчик дроту і малесенький кінець від самої першої деталі перекручуємо між собою, а потім для фортеці пару раз обмотуємо роботу, проколюючи дірочку самого центру і завертаючи навколо підстави однієї з ніжок, після чого обрізаємо дріт.

  Ялинкові іграшки, вишиті бісером

  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Вишиті бісером іграшки можуть бути плоскими (задню сторону тоді добре оформити фетром по контуру або зробити дзеркальний малюнок бісером ж) – підвісками, а можна їх окремо спочатку вишивати за схемою на канві, а потім вже готову роботу приклеювати до елочному кульці (якщо тканинний – можна і пришити), сапожку, колокольчику, словом, будь игрушечке. Насправді схем таких існує безліч – при бажанні можна навіть креслення для вишивок хрестиком переосмислити з допомогою бісеру. І щоб підготувати базову заготовку для подібного прикраси новорічної іграшки, зберемо:
 • голку для вишивання бісером;
 • нитки для вишивання бісером;
 • лічильну канву потрібного розміру;
 • маркер для розмітки по канві;
 • ножиці;
 • бісер всіх кольорів, використаних на схемі;
 • нитка муліне для тонких контурів і обрамлення (в нашому випадку чорна);
 • вишивальну голку;
 • підстава;
 • клей.
 • Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Для початку розмітив канву рахунковими квадратами, щоб зручніше було відраховувати стібки з бісеринками за схемою. Починаємо поступово заповнювати малюнок, укладаючи бісеріни так, як показано на кресленні. Коли робота буде завершена, беремо голку з чорним муліне і стібками «за голку» покриваємо всю роботу по контуру, а також опрацьовуємо тонкі лінії. Готову роботу по контуру обріза обкидываем нитками петельним швом і обрізаємо канву. Як варіант, ще до початку вишивки бісером, приблизно накидаємо маркером контури малюнка і прострочуємо зигзагом на машинці або оверлком (дрібний стібок). Остаточно обрізаємо роботу, при бажанні можна обробити край бісером, тасьмою або декоративним шнуром, після чого вийшло плоске прикраса наклеюємо на підставу або пришиваємо до нього.

  Бонус: Миле порося з бісеру

  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  Це порося робиться досить просто, він маленького розміру, тому зручний як в якості прикраси, іграшки, так і як дрібний подарунок-сувенір, талісманчик на Новий 2019 рік. Якщо прикріпити до нього карабінчик, вийде брелок або підвіска до рюкзака, гаманця, ключниці. Плести треба чітко за схемою, і для її реалізації потрібні:
 • волосінь №3 – 12 м + 01 м + 4х02м;
 • крупна намистина 12 см (або шматочок синтепону) для набивання тулуба;
 • бісер (2мм) рожевий – 147шт, червоний – 1шт, сірий – 2шт, бордовий – 31шт.
 • Окремо за схемою збираються тулуб (на самій довгій волосіні), п'ятачок, вушка і оченята на ньому выплетаются по ходу, і чотири ноги – кожна на 02 м дроту, а також хвостик – на 01 м. До затягування останнього кола всередину треба вставити велику намистину (можна поекспериментувати з синтепоном, але тоді треба дуже акуратно з затягуванням, щоб не сталося перекосів). Деталі хвостика і ніжок кріпляться кінцями своїх дротів до основної роботи в потрібних місцях.Ось такі симпатичні новорічні іграшки з бісеру вийшли у нас сьогодні, і ми сподіваємося, що ваша творчість було успішним, модельки вам сподобалися, і тепер вони з успіхом прикрасять вашу ялинку і решті будинок!

  Відео  Новорічні іграшки 2019 з бісеру своїми руками (фото): ялинкові прикраси та інші вироби
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають