• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського

На нашому сайті ви знайдете масу ідей на предмет того, як зробити той чи інший тип хендмейд-прикраси — ми наводили масу цікавих і модних зараз рішень. Але, ось яка тема поки що незаслужено не удостоїлася уваги, так це те, як всі ідеї декору на Новий рік 2019 своїми руками між собою грамотно поєднувати. Що ж, хочемо заповнити цей пропуск і запропонувати нашим читачам кілька слушних порад про те, як перетворити їх будинок той, в якому оселиться справжня новорічна казка.

«Червоною ниткою» або як уникнути недоладності інтер'єру

Мабуть, всі ми вдосталь чули про «хрестоматійних» різдвяних інтер'єрах, якими справа хизується надходить на наші екрани західна кінопродукція.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
А ви ніколи не замислювалися, чому вони виглядають настільки стильно, якщо, коли починаєш розбирати їх, що називається, по гвинтику, виявляється, що нічого там такого особливого-то й немає? А вся справа в тому, що там кожне приміщення, а то й будинок у цілому виглядають єдиними. Уявіть собі ситуацію: багато років поспіль ви, чаруючись тією чи іншою ідеєю вироби, готували щось новеньке до свята і, зрозуміло, виставляли все це в кімнатах на загальний огляд, навряд чи замислюючись про те, як все це поєднується між собою. У результаті кімната стала схожа на салон декору до Нового року або музей який, а аж ніяк не на затишне житло. У той же час, якщо взяти на озброєння вважається незаперечним законом у тих самих, згаданих спочатку, оформлювачів знімальних інтер'єрів у фільмах, т. зв. «правило двох», відразу стає зрозуміло, що навіть абсолютно різні деталі інтер'єру об'єднати в цілісний сюжет.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Мова йде, насамперед, про колірному єдності – його набагато легше досягти, ніж періодичного повторення однакових форм або матеріалів. Візьмемо, приміром, «червоно-зелену» класику. Ні-ні, не бійтеся, ніхто не закликає робити вас всі вироби в цій гамі – зіллється одним суцільним плямою і погляду просто не буде за що зачепитися. Допоможе домогтися ефекту, наприклад, весь виконаний у зазначеній панелі текстиль (і покривала-подушки диванного куточка, і скатертину на святковому столі, серветки, штори), а також повторення цього відтінку подекуди в інших прикрасах. Ще один шикарний прийом, що дозволяє не зациклюватися на кольорі, але, тим не менш, домогтися єдності композиції спирається на метал. Ви ніколи не звертали уваги, наскільки часто в новорічному декорі використовується щось в золотому відтінку, срібному або міді, бронзі?
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Причому, що цікаво, необов'язково це дійсно металеві деталі – це можуть бути просто у відповідному відтінку стрічки, якісь дерев'яні або скляні речі, нанесені фарбою візерунки. Так от, якщо хочете отримати бездоганно стильний інтер'єр, ніколи в одній кімнаті не змішуйте два «металу». Або всі в золоті – або все в сріблі і т. д., і ніяких компромісів. До речі, ще трохи про квіти в цілому. Пам'ятайте правило? В туалеті, як і в макіяжі, роблять акцент на чомусь одному – або на гору, або на дні. Інакше виходить Ну, загалом, що виходить, то виходить. З інтер'єром та ж штука – чим «блідіший» і спокійніше ремонт в приміщенні, тим яскравіше можна і потрібно давати декор. І, навпаки, на яскраво червоних стінах яскраві ж прикраси ще кількох кольорів «виймати» очі і просити їх залишити в баночці десь за порогом

Геть нудьгу!

Виправляючи помилки недосвідчених дизайнерів, часто доводиться стикатися з ситуацією, коли складається абсолютно хибне поняття про стилі, як неодмінної повторенні абсолютно однакових по відтінку і формі, максимум відрізняються фактурою і блиском ялинкових куль.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Це, до речі, стосується і всіх інших елементів декору приміщення – не тільки новорічної ялинки. Адже виходять абсолютно «пластикові», нудні і одноманітні інтер'єри. Єдине, з чим це правило дійсно працює в рамках однієї кімнати – це свічки. Так, дійсно, вони можуть бути прикрашені по-різному, але базовий колір повинен бути єдиним. Навіть якщо виставляється їх безліч, і кожна зроблена в техніці декупажу, стиль картинок, їх колірна гамма повинні належати одному сімейству. Тобто сусідство свічки, приміром, з ніжними акварельними малюнками і обробленої кави, спеціями і цитрусової сушкою – неприпустимо. Зате щодо іграшок і кульок, намагайтеся, щоб нічого не попадалося однакового. Навіть якщо використовуєте парні кулі або іграшки, на них має бути зображено різний, хоч і в однаковій техніці, гаммі, стилі тощо – все, про що говорили вище. Але, при цьому не можна вибиватися і з загальної стилістики.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Так, якщо у нас кімната в еко, ретро-кулі з газетним декупажем в ній недоречні, а ніжність шеббі буде явно конфліктувати зі скупий лаконічністю прикрас в техно. Підсумовуючи, все має бути різним, щоб привертати увагу, спонукати розглядати і милуватися, але грати одну і ту ж мелодію в оркестрі, природно, під вашим управлінням! Ми ж не в Аргентині, в кінці-то - решт?

Казка про жадібного дівчинці

Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Її героїнею, на жаль, частенько стає кожна з нас, намагаючись вмістити на ввірених нам квадратних метрах і ще ось ту симпатичненькую композицію І он ту свічечку І ще пару ялинок Ось тут, і знову тут. Нічого не поробиш – творча натура не може втриматися від того, щоб не спробувати якусь нову техніку до свята, втілити прийшла в голову ідею або переосмислити чуже рішення. Це нормально, але з наслідком усього жити доводиться не тільки нашим антресолям, скриньок під ліжками і шаф на балконах – це ж усе ще і шкода щороку не витягти і не виставити. Зрозуміло, забуваючи про обох верхніх пунктах, на яких ми вже зупинялися – проблеми з дисонансами панелі і всюдисущими «повторюшками».
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
Абсолютно неприпустимо в одній кімнаті використовувати більше двох настільних вінків. Хіба що вони стоять на одному столі в ряд, вони – однакові, максимум, розрізняючись якимось дрібним декором або свічками, фігурками в центрі. Не треба на кожну стіну вішати величезний вінок – краще використовуйте окрему гірлянду, підвісну композицію з іграшок. Просто ілюмінацію, в кінці кінців. Не виходить «розіпхати по кімнатах всі плоди свого креативу? Відберіть те, що любимо найбільше, а іншим порадуйте в якості подарунків рідню і знайомих, а то і виставте на продаж, віддайте в благодійні організації для прикраси соціально нужденних місць.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
І не варто намагатися заповнити кожен сантиметр простору, особливо, якщо у вас стелі не по 4 метри, і кімнати – не кожна по 30+ квадратів. Повірте, якщо залишити навколо прикраси трохи «повітря», воно заграє зовсім по-іншому, не зіллється з іншими. Інша справа, якщо ви з декількох споріднених за стилем і матеріалів виробів формуєте загальну композицію. Для прикладу можна навести дуже вдале, канонічне, можна сказати, поєднання великого ялинового вінка в центрі стіни (перил сходів) і ялинової ж гірлянди, расходящейся від нього в обидва боки хвилями. Складно знайти приміщення, якому не піде така прикраса, а варіюючи відтінок підвішених до цього іграшок, стрічок, квітів і іншого декору, поєднуючи його з іншим оздобленням, можна хоч кожен рік підбирати нові незаяложені образи для приміщення.
Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
До речі, ловіть ще один лайфхак, який допоможе і всі шановані техніки хендмейду уважити, і кілька ідей, реалізувати і ви не повірите, навіть виставити все це поруч – ось прямо один до одного боком! Як? Вивчимо на прикладі декоративних міні-ялинок.Зробимо їх з наступних матеріалів:
 • пробок,
 • шишок,
 • дроту, дрібних кульок або грудочок сезаля,
 • і т. д. А тепер все це взяли і пофарбували тотально, наприклад, золото, причому вибрали різної висоти і товщини кожну! Розставили поряд один до одного, щоб не були однакові, відійшли в сторону і насолоджуємося ефектом Пробувати можна з будь-якої не антропоморфної атрибутикою (натовп сніговиків з різних матеріалів явно навряд чи буде виглядати. А ось дзвіночки, «стадо» оленів, великі ялинкові кулі — ці можна, між іншим, і підвісити, або насипати у вазу, на підставку, а також інше прокотить за милу душу, повірте!).

  Локація вирішує всі

  Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
  Скільки будинків – стільки планувань. Розмірів та співвідношення довжин стін кімнат, особливостей розташування вікон і дверей. Давайте залишимо в спокої щасливих володарів безкрайніх апартаментів, і звернемо свій погляд на тих, у кого пінгвін в четвертому холодильнику восьмий кухні не живе – на володарів цілком стандартних дво-трикімнатних з не завжди комфортною плануванням. У цих випадках вітальня рідко перевищує 25 метрів, отже, ставити ялинку в центрі приміщення зможуть собі дозволити лише безстрашні і люблячі хороводи більше життя. Пам'ятаєте анекдот про «ялинка велика, а дітей мало»? То-то ж. Отже, її треба кудись встановлювати ближче до стіни. Питання, до якої? Переконаним прихильникам вирубки лісів нічого не залишається в цьому сенсі, як вибирати місце для ялини подалі від батарей, камінів, а також традиційних «стежок прямування» домашніх. Інакше вже через пару днів ризикуєте отримати скелет з фільму про постапокалипсисе.
  Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
  «Искусственницам» пощастило більше – цих панянок можна і до каміна присунути (не надто близько!) для стильній фотосесії, і біля вікна вона, якщо що, розміститься, нікому не заважаючи. При цьому, звичайно ж, варто уникати конкретно кутів, хоч це і найбільш стійке, безпечне для ялини місце. Вас не влаштує, що рівно половину її ніхто не побачить? Що ж стосується решти прикрас, досить слідувати правилу: один предмет меблів – один декор. Композиція – на камінну полицю, якщо книжкові висять низько – на них якусь ароматну дрібниця або солодкі штучки, максимально ефектно задекорувати вікно, повісити щось в дверному отворі і на люстру, а також равномерненько чимось прикрасити шафи, якщо є. Ну, і святковий стіл, звичайно ж – від його розмірів і форми залежить, буде там красуватися єдиний центральний вінок Адвента, інша композиція (обов'язково зі свічками) або ж кілька – за описаною вище схемою. В іншому настрої домагаються гірляндами на стінах (головне – не переборщити!), святковим текстилем, не забуваючи про чохлах для стільців, диванних подушках тощо.
  Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
  По інших кімнатах у будинку – аналогічно. Спираючись на сам стиль інтер'єру і наявні під рукою красиві штучки для його вдосконалення. Як бачите, домогтися ефектного, але в той же час органічного і стильного новорічного інтер'єру не так і складно, варто лише пам'ятати про «РОЗУМ» — помірності, різноманітності та єдності. І тоді ви і ваша сім'я зустрінете цей Новий рік саме так, як мріяли про це!

  Відео  Декор до Нового року 2019 своїми руками: прикрашаємо квартиру, кімнату, пляшки шампанського
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають