• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

У всі часи прийнято вважати, що саме Новий рік є самим веселим та сміливим святом, часом, коли навіть дорослі можуть відчути себе маленькими дітьми і постаратися втілити найщасливіші свої спогади в реальність, радуючи тим самим себе і своїх малюків. Так, так, саме діти чекають цієї чарівної і справжньою казкою, адже в це свято їх чекає маса яскравих і незабутніх зустрічей, емоцій і вражень.

Що є запорукою успішного і вдалого свята і для дітей в тому числі? Так, правильно підібрані новорічні конкурси для дітей, без яких свято просто-напросто не свято. І повірте, чим веселіше і цікавіше, смішніше будуть конкурси та ігри, тим ймовірність того, що свято вдасться, буде набагато більше.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

Сьогодні, здавалося б, не повинно виникнути абсолютно ніяких проблем з вибором новорічних конкурсів та ігор, але до їх вибору слід і варто підходити з усією відповідальністю.

Найголовнішим правилом вибором є вікові особливості.


Погодьтеся, навряд чи дітям постарше припадуть до душі конкурси та ігри для найменших дітей. Отже, на які ж конкурси варто звернути увагу в першу чергу, які обов'язково припадуть до душі вашим дітям.

Захоплюючі новорічні ігри.

Серед усього величезного і різноманітного списку, мабуть, обов'язково варто познайомитися з наступними, які привернуть увагу навіть дорослої людини.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

По-перше, хоровод. Це найпростіший і перевірений спосіб «завести» маленьку публіку - це вести хороводи. Більшість дошкільних установ використовують цей прийом на ранках, дитячих святах. Все, що потрібно зробити, це взятися за руки і спокійним впевненим кроком вести веселий хоровод навколо ялинки. Звичайно, потрібно спочатку підготуватися, підібрати репертуар з запальних пісень. Можна ускладнити завдання, наприклад, наспівуючи про ялинку, хлопнути в долоні, а на іншому слові - дружно сісти. Якщо хтось із учасників хороводу не відреагував на ключове слово, він вибуває з гри. А тому, хто залишився стійким і уважним до кінця пісні, обов'язково покладено солодкий приз. Прикрашаємо ялинку Цей відповідальний процес можна організувати у вигляді гри або конкурсу. Так, створюються дві команди. У кожної з них своя коробка з іграшками (кульки, дощик, мішура). У хід йдуть тільки безпечні і не б'ються предмети. Ялинку можна «зіграти» одному з учасників. Ось його-то і доведеться наряджати в якості новорічної красуні. Головне, яка з команд зробить це швидше і цікавіше. Оригінальність і неординарність у вирішенні такого завдання тільки вітаються.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

По-друге, цукерки. Погодьтеся, звучить дуже заманливо, привабливо і навіть смачно. Про що тут варто знати і пам'ятати? Ця гра більше підійде для дітей молодшого шкільного віку, а не для малюків, які тільки-но навчилися ходити. Справа в тому, що це розвага передбачає чітку координацію рухів і вміння контролювати свої дії. Також відзначимо, що в гру може грати всього одна дитина. Отже, спочатку повісьте на святкову ялинку парочку улюблених цукерок вашого чада - дитина не повинна бачити, де саме ви їх розташували. Зауважте очі малюкові і підведіть його до ялинки, запропонувавши за певний час відшукати на деревце цукерки. Звичайно ж, гравцеві доведеться діяти дуже акуратно, щоб не пошкодити іграшки, не завались саму ялинку або ж не впасти самому.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

По-третє, Ліпимо сніговика. Ліпити сніговика весело і захоплююче, навіть у випадках, коли мова не йде про зимові розваги на вулиці. Для цієї гри вам буде потрібен розм'якшений пластилін. Отже, за справу беруться два учасники, які сідають за столом поряд одна з одною (можна навіть обійнятися). Тепер ці гравці повинні діяти як одне ціле. Права рука одного малюка і ліва іншого нехай діють так, ніби мова йде про руках однієї людини - хлопцям доведеться таким чином зліпити з пластиліну сніговика. Завдання досить важка, але якщо малюки почнуть діяти спільно, то все неодмінно вийде!
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

По-четверте, Прятки. Мабуть, важко знайти людину, яка ніколи не чув про таку забаві. Втім, принцип цієї розваги досить простий і ховається вже в одному його назві. Отже, поки один малюк вважає, наприклад, до десяти, закривши очі або зачаївшись в одній з кімнат, інші хлопці розійдуться по дому і ховаються. Коли проходить встановлений час, дитина відправляється на пошуки своїх друзів - той, хто буде знайдений першим, вважається таким, що програв. Гру можна починати заново вже на цьому, або ж продовжити пошуки інших учасників. Та дитина, який був виявлений першим, згодом сам береться за пошуки, теж вважаючи до десяти.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

По-п'яте, Біжимо під ялинку. Дуже інтригуюче. Чому? Цей конкурс сподобається найактивнішим хлопцям. Поки визначаються учасники заходу, ведучий непомітно кладе під ялинку подарунок (іграшки, солодощі). Після цього двоє гравців виставляються на проти ялинки на однакову відстань, як при естафеті. Під веселю музику дається команда учасникам - добігти або дострибати до ялинки на одній нозі. Потрібно постаратися забрати подарунок. Хто першим це зробить, той і виграв. Рекомендуємо: Адвент-календар для дітей за 5 хвилин Новорічні вірші для дітей. Як зробити гірлянду з кольорового паперу Як зробити іграшки на ялинку з льоду Як зробити з дітьми кольорові крижані кулі Новорічна саморобка: рукавичка Як зробити годівницю для птахів взимку Новорічні загадки з відгадки для дітей 5 ідей як прикрасити квартиру до Нового року.

Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри

Завдяки цим конкурсам і ігор ваше свято буде незабутнім і обов'язково сподобається вашій дитині.
Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають