• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах

Старий Новий рік – це свято, яке відзначається в багатьох сім'ях, незважаючи на те, що офіційно він не визнаний. Він утворився через перехід на новий календар. З-за того, що сталося це не так давно, свято не має особливої популярності і яких-небудь специфічних традицій. Однак, одна особливість у нього все-таки є – це ворожіння, які проводяться в ніч з 13 на 14 січня. Багато людей намагаються дізнатися майбутнє, вдаючись до ритуалів різної складності. Згідно з повір'ям, саме в цю ніч велика ймовірність дізнатися своє майбутнє на прийдешній рік.

Як дізнатися про майбутнє?

Ворожіння по чашках

Найпопулярнішим методом такого ворожіння є ритуал з використанням чашок або склянок. Проводити його можна як з близькими, так і в самоті. Принцип дуже простий – потрібно покласти в кілька чашок або склянок різні предмети. Найчастіше використовуються: кільце, гроші, цукор, сіль, хліб, вода і цибулю. З закритими очима кожен учасник вибирає чашку й далі дивиться на її вміст. Якщо ж ворожіння на Новий рік проводиться самоті, то достатньо просто розкласти предмети по чашках і вибрати одну з них, заплющивши очі. В залежності від вмісту вибраної чашки робляться висновки щодо майбутнього людини:
 • якщо випало кільце, то в найближчому майбутньому людину чекає весілля;
 • гроші в обраній чашці обіцяють фінансове благополуччя;
 • цукор є провісником щастя;
 • сіль, навпаки, передвіщає неприємності;
 • цибулю також не є добрим знаком – він випадає до сліз;
 • вода означає, що змін в життя чекати не варто;
 • хліб обіцяє людині достаток на майбутній рік.
 • Ворожіння по замерзлій воді

  Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
  Ще один метод передбачає використання невеликої кількості води. Її потрібно налити в маленьку тару і винести на балкон. Під тару бажано покласти червону тканину або папір. Вода залишається на морозі на ніч. З ранку потрібно подивитися, в якому вигляді замерзла поверхню води в тарі. Якщо на ній багато хвиль, то варто чекати від майбутнього року як позитивних моментів, так і негативних. Одна хвиля обіцяє успіхи. Рівна поверхня говорить про спокійному і розміреному майбутньому. А ось сильні горбки – знак, що варто бути акуратним.

  Ворожіння з ланцюжком

  Дуже відомим та цікавим ритуалом є ворожіння по ланцюжку. Вважається, що аксесуари на зразок браслетів або ланцюжків вбирають в себе енергію людини. Тому результат ворожінь може бути дуже правдоподібним. Бажано, щоб аксесуар був золотим.
  Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
  Для проведення ворожіння потрібно дочекатися ночі. Краще усамітнитися у своїй кімнаті. Зніміть ланцюжок і почніть розкручувати її в руках. Вимовіть слова «ланцюг золотий, долю передбач, своїм вигином що трапиться напиши». Після цього киньте прикраса на стіл і подивіться, якою формою воно лягло:
 • Якщо ланцюжок вистилається в пряму лінію, значить все буде добре і вас чекає успіх у прийдешньому році.
 • Еліпс, утворений кинутим прикрасою, може вказувати на деякі неприємності в житті.
 • Якщо ж аксесуар складається в коло, то рік обіцяє бути зовсім невдалим – вас чекають постійні складнощі.
 • Вузол також є знаком, що обіцяє неприємності. Ними можуть бути різні захворювання або тривоги.
 • Якщо ланцюжок складається в трикутник, то чекайте нових романтичних почуттів. Те ж саме стосується випадку, коли прикраса утворює прямокутник.
 • Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
 • Якщо прикраса утворило серце, то це хороший знак для вашого особистого життя.
 • Ланцюг, складена в змію, попереджає вас про можливі зрадах з боку близьких вам людей.
 • Якщо ланцюжок склалася в бант, то скоро відбудеться весілля. Якщо ворожить самотній чоловік, то його чекає романтичне знайомство.
 • Відомі випадки, коли кинута ланцюжок утворювала собою певну букву. Прийнято вірити, що ця буква – перша буква імені судженого. Різні люди проводять цей ритуал з невеликими корективами. Так, деякі використовують срібні прикраси при ворожінні. Ключовим фактором при будь-якому подібному ворожінні є віра гадающего людини.

  Як передбачити заміжжя?

  Здебільшого ворожіннями під Різдво і на Старий Новий рік захоплені дівчини. І звичайно, часто вони гадають саме на своє особисте життя. В народі ще давно є дуже простий ритуал, який проводиться в переддень цього свята.
  Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
  Потрібно підійти до будинку чоловіка, який подобається і торкнутися лівою рукою двері або паркану. Потім треба йти додому і уважно дивитися, хто вам зустрінеться по дорозі. Якщо першій зустрічній виявиться жінка, то весілля з цією людиною чекати не варто. Якщо чоловік – то велика ймовірність вийти заміж цього року.

  Ворожіння на ім'я судженого

  Ще один дуже простий і безпечний ритуал. Якщо у жінки є кілька знайомих чоловіків, які можуть бути в майбутньому їх чоловіками, потрібно написати їх імена на різних папірцях. Коли справу буде зроблено, потрібно додати ще один папірець, але залишити його порожнім. Всі ці шматочки потрібно скласти під подушку перед настанням ночі з 13 на 14 січня.
  Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
  Лягти спати на цій подушці, а з ранку не дивлячись сунути руку під подушку і дістати першу-ліпшу папірець. Якщо на ній є ім'я, то саме з цією людиною вас чекає заміжжя. Якщо папірець порожня, то ні один з перерахованих чоловіків пропозиції вам не зробить.

  Ворожіння з дзеркалом

  Це вже набагато більш небезпечний ритуал. До нього не можна вдаватися просто так, без роздумів. Використовуючи дзеркало для ворожінь, ви можете накликати на свій будинок неприємності і відкрити хід темним силам. Тому використовуйте такий метод з обережністю і не відхиляйтеся від інструкцій. Дуже важливо проводити ритуал в повній самоті. Щільно закрийте двері в кімнату і станьте перед дзеркалом. В руках треба тримати запалену свічку. Придивіться в своє відображення. Стежачи за ним деякий час ви помітите, що світ стає більш тьмяним. У цей момент в дзеркалі може проступити образ вашого судженого. Ритуал можна закінчувати різко, щоб не накликати лиха. З'явився вам образ чи ні, ви повинні в кінці перехреститися. Здавна є традиція говорити при цьому «чур мене».
  Ворожіння на Старий Новий рік 2019: на майбутнє і звуженого, передбачення в домашніх умовах
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають