• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині

У 2019 році згідно з китайським календарем світом буде правити Жовта Земляна Свиня – тотем, який відрізняється дружелюбністю, активністю, комунікабельністю і простотою, люблячий комфортне життя і веселощі. 5 лютого 2019 року Свиня замінить на посаді Собаку. В цей день почнеться досить цікавий період нашого життя — в рік Свині люди часто вирішуються на укладення шлюбу , відчувають припливи натхнення і бажання подорожувати, заводити нові знайомства, а іноді і кардинально міняти свою долю.
Стихією Свині, як зрозуміло з назви, буде Земля, а це значить, що основними фарбами нового року будуть теплі і м'які тони – коричневий, жовтий, золотий і охряный. Китайці вважають Жовті і Земляні року особливо сприятливими, адже колористичні домінанти таких періодів асоціюються у них із гарним врожаєм, плодовитістю і матеріальним благополуччям.
Звичайно, цікаво дізнатися про кольорах року докладніше. Зазвичай ми намагаємося задобрити тотем року і підібрати вбрання та декор для новорічного вечері, виконані в конкретних тонах. Проте варто пам'ятати, що колір – це дуже сильний інструмент, який впливає на наш настрій і психологічний настрій. Вони можуть активізувати в нас як хороші, так і погані риси, і навіть вплинути на роботу внутрішніх органів! Що ж, давайте розберемося, якими характеристиками володіють головні кольори 2019 року — року Жовтої Свині.

Колір 2019 року – жовтий


Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині
Жовтий — колір творчості, позитивно впливає на мозкову активність
У давні часи одяг цього кольору носили лише найбагатші люди, а правителі імперій декорували свої покої тканинами, пофарбованими в сонячний відтінок. Практично у усіх народів світу жовтий – це радісний колір, який асоціюється з блиском золота, Сонцем, теплом і легкістю. Це колір краси і сили, а також головний колер творчого початку – багато художники, поети, музиканти та письменники називали його як свого улюбленого кольору.
Вважається, що відтінки жовтого здатні активізувати емоційну складову особистості, приводячи людей в радісний і збуджений стан, в якому хочеться творити. Звичайно, у цього кольору є і друга сторона. Багато народності присвоїли йому аж ніяк не позитивне значення: жовтий став символом скорботи у народів Середньої Азії, зради — у давніх слов'ян, ревнощів — у тибетських жителів. Щоб дізнатися про його властивості як можна більше, давайте розглянемо характеристики даного кольору з точки зору різних наук і підходів.

 • Психологія. Психологи кажуть, що якщо ви любите жовтий, то вам напевно притаманні такі риси як хитромудрість, цікавість, оригінальність, впевненість, справедливість і оптимізм. Такий колір допомагає знайти внутрішню силу невпевненим особистостям, а також активно впливає на мозок, коли потрібно запам'ятати багато інформації. На важливі заходи можна одягнути жовту блузку, а готуватися до іспитів краще в кімнаті, стіни якої пофарбовані в сонячний відтінок. Втім, людей з сильним характером жовтий може перетворити в самовпевнених нахаб, які всім нав'язують свою думку. Більше того — цей колір дратує, збуджує і навіть дратує, якщо оточує нас занадто довго. Не варто фарбувати стіни таким відтінком, якщо кімната призначається для маленької дитини – діти рано чи пізно стають примхливими внаслідок перевантаження нервової системи.

 • Хромотерапія. Вчення, присвячене цілющим властивостям палітри, стверджує, що жовтий сприяє інтелектуальної активності, покращує роботу мозку і нормалізує функції лімфатичної системи. Також він хороший для людей, у яких є проблеми з печінкою, жовчним міхуром, шлунком або підшлунковою залозою. А споглядання жовтої посуду і шпалер допоможе знизити надмірну кислотність і активізувати засвоєння організмом мінеральних речовин!

 • Фізіологія. Якщо ви будете їсти продукти жовтого кольору, то вам не загрожують неврози, депресії і поганий настрій. Відчувши перші симптоми, одразу ж придбайте банани, з'їжте диню або насолодіться соковитим ананасом! Хочете прискорити обмін речовин? Їжте з посуду жовтого відтінку, а в кухні розмістіть жовтий декор.


 • До речі, якщо колір жовтка для вас занадто яскравий і активний, можна використовувати інші тони – прохолодний лимонний або тон рідкого меду, які також подобаються Свині.

  Колір стихії 2019 року – коричневий


  Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині
  Коричневий колір символізує непорушність, затишок і родючість
  Цей колір відразу викликає думки про землі, огрядних нивах, родючість, врожай і силі. Він здавна вважається кольором, що відповідає за надійність і стабільність, порядок і передбачуваність, стабільність і здоровий глузд, непорушність і надійність. Стародавнім грекам ми зобов'язані тим, що цей колір почали асоціювати з Герой – богинею Олімпійського пантеону, яка панувала над смертю, воскресінням і родючістю. Любили коричневий тон і в Єгипті – жителі цієї країни вважали, що він є кольором життя і відродження.
  Втім, у інших народів були свої уявлення про коричневому тоні. Наприклад, в розумінні наших предків-християн він був негативним кольором, що означає занепад і відмова від радощів; послідовники ісламу наділяли його здатністю сіяти розбрат, а в Римі він вважався настільки нудним, що коричневі одягу носили виключно раби. Якщо дозволити представникам різних навчань охарактеризувати цей колір, можна дізнатися наступне:

 • Психологія. Вважається, що особи, які в більшості випадків носять коричневу одяг, міцно стоять на ногах. Вони прості, але в цьому і полягає їх сила, так як в будь-якій ситуації вони не втрачають вміння концентруватися на проблемі, не розпорошувати сили на дрібниці, завжди несуть відповідальність за свої слова і справи. Не дивно, що цей колір переважає в костюмах бізнесменів старого покоління. Таких людей не можна назвати любителями гострих відчуттів або заборонених задоволень. Вони воліють зрозумілі речі, надійні машини і якісний одяг без вишукувань і декору. Складно знайти більш відданих друзів і надійних подружжя, готових здійснювати подвиги заради близьких і рідних. Втім, є у них і негативні якості – схильність до меланхолії, скритність і нетовариськість. Ще одна характеристика коричневого кольору, яку радять використовувати психологи – його здатність створювати відчуття затишку та повної безпеки. Саме тому шпалери кольору кави у вітальні надають їй додатковий комфорт. Втім, якщо оточити себе тільки коричневими речами, то можна відчути постійну нудьгу, втратити віру в себе і розчаруватися в житті.

 • Фен-шуй. Старовинне китайське вчення говорить, що колір Землі потрібно використовувати в секторах, розташованих у східній частині квартири. Саме там коричневий колір активізує сили, що позитивно впливають на здоров'я і атмосферу в сім'ї, активізує грошові потоки і не дає розгорітися сварок.

 • Фізіологія. Лікарі мають всі підстави вважати, що коричневий колір позитивно впливає на опорно-руховий апарат людини. Їжте з коричневої тарілки і фарбуйте стіни кухні в шоколадний тон, якщо ви хочете позбутися від проблем з кишечником, так як цей колір надає м'який стимулюючий вплив на видільну систему.


 • Кольори-дополнители 2019 року


  Якщо вас не влаштовує жовтий або коричневий тон, можна скористатися іншими квітами, які також любить Свиня!


  Оранжевий


  Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині
  Помаранчевий колір продовжує молодість і наповнює життєвими силами
  Колір, який нагадує нам про променях західного сонця в ясний літній вечір. Саме такий м'який відтінок помаранчевого і варто вибирати в 2019 році. Цей колір наповнює теплом і повідомляє додаткову енергію. Він такий же м'який, як сонячно-жовтий, але при цьому активний, як червоний колір — хоча, на відміну від червоного, абсолютно позбавлений агресивної складової. Можна сказати, що в кольоровому спектрі помаранчевий займає особливе положення на відміну від багатьох інших відтінків він зовсім не має холодного подтона.
  Помаранчева одяг забезпечить вам радісний настрій навіть тоді, коли навколо все виглядає сірим, похмурим і дощовим. У слов'ян помаранчевий тон відповідав за почуття любові, у греків – за натхнення, а в римлян – за божественне начало. До речі, вуалі наречених на давньогрецьких весіллях були не білі, а помаранчеві, так як саме цей аксесуар забезпечував нового союзу благословення богів. Ну а на Сході вважається, що такий тон здатний продовжувати молодість, підкреслювати красу і забезпечувати відмінним здоров'ям.
  За словами психологів, якщо ви любите цей колір, то напевно володієте величезними запасами енергії і приголомшливими творчими здібностями, вмієте натхненно творити, радіти життю і оптимістично дивитися на світ. Однак перебір з даними кольором робить людей дуже легковажними і розкутими, негативно впливаючи на рівень їх самомилування і хвастощів.
  Для фізіологів головною характеристикою помаранчевого є його здатність покращувати стан селезінки, активізувати тонкий кишечник, позитивно впливати на роботу дихальної системи і зміцнювати судини. Використовуйте помаранчевий колір, якщо у вас знижений апетит, погіршена лібідо або проблеми з кровообігом. Крім іншого, це ще й колір-антидепресант, так що абрикосові стіни кімнати допоможуть позбутися від нудьги, вивільнити негатив і придумати методи вирішення проблем, які здаються нерозв'язними.

  Золотий


  Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині
  Золото — колір багатства та мудрості, глибоко шановний майстрами фен-шуй
  Перша асоціація з цим відтінком — звичайно ж, золото, розкіш і багатство. Однак золотий колір не так простий, як здається. Китайці вважають його ще й відтінком мудрості, таланту і досвіду. У жителів давньоєгипетського царства він був кольором бога Сонця, в Індонезії вважався символом істини, знань і освіти, а елліни ототожнювали його з безсмертям і мудрістю богів. Якщо звернутися за роз'ясненнями до психології, то можна дізнатися, що особистості, які носять золоті вбрання, володіють сильним характером.
  Вони рішучі і безстрашні, не звертають уваги на громадську думку і рідко сумнівається у своїй правоті. Такої людини можна сміливо назвати екстравагантною і эпатирующим, а перебір з золотим кольором може призвести до проявів гордині і відчуття того, що можна здійснювати будь-які вчинки абсолютно безкарно. Фізіологічна сила золотого кольору проявляється в тому, що він здатний м'яко стимулювати функції сечовипускання, активізувати мозкову діяльність і підвищувати загальний тонус організму.
  У вченні фен-шуй золотий колір має важливий вплив на позитивний настрій і оптимізм, тому він обов'язково повинен бути присутнім у частинах квартири, розташованих з західної сторони. Золоті прикраси і деталі інтер'єру концентрують у будинку потоки енергії Ци, а якщо такої енергії багато, то до вас обов'язково прийде багатство. Втім, тут важливо не переборщити – не потрібно терміново фарбувати стіни відтінок розплавленого золота. Для початку достатньо купити і поставити на поличку золотисту вазочку або фігурку.
  Колір нового року 2019: жовтий, коричневий, оранжевий і золотий в рік Земляної Свині
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають