• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Анекдоти про Новий рік 2019 — привід для святкового сміху

У новорічну ніч в пошані не тільки тости, вірші і всілякі привітання. Багато співають пісні, згадують забавні сюжети з кінофільмів, розповідають смішні випадки з життя. Анекдоти про Новий рік 2019 допоможуть завзято розбавити потік історій бурхливими вибухами сміху. Потрібно лише заздалегідь почитати анекдоти, посміятися над ними, а потім в потрібне момент розповісти їх на новорічній вечірці.

Про алкоголь, здоров'я і їду на Новий рік

Асоціація російського охорони здоров'я рекомендує громадянам з середини грудня ввести в раціон від 1 до 3 ложок майонезу на добу. Дана міра покликана допомогти уникнути майонезного шоку печінки у населення на Новий рік.

Прокидаюся після свята і кажу дружині:

— Слухай, а твоя ідея не пити багато на Новий рік виявилася слушною. Відмінно посиділи, без проблем і нагулялися від душі. Навіть до друзів сходили і кіно подивилися. Зараз ось ще й Різдво відзначимо.

— Так, любий, добре відзначили, тільки з Різдвом накладка вийшла. Просто сьогодні вже 11 число.

Криза вносить свої корективи у проведення свята. Мене тут діти запитали, чи буде у нас святковий стіл на Новий рік. Довелося відповісти правду:

— Так, дітки, стіл-то, звичайно, буде. Правда, тільки стіл. Їжі не буде

Розмова в шашличній:

— Добрий день, скажіть, у вас є страви з свинини?

— Дарахой, я ті мамою клянусь, що ось цей баран при житті був повною свинею.

Молодий хлопець з творчої інтелігентної родини отримав запрошення на вечірку від одногрупника і каже йому:

— Спасибі, мені цікаво твою пропозицію. Тільки я не знаю, що таке вечірка.

— Ну, як би тобі простіше пояснити загалом, це ранок. Відмінність тільки одне — на ранку ти граєш зайчика-попрыгайчика, а на вечірці — п'яну свиню.

Слюсар Вася після алкогольної зашиття так і не зміг зрозуміти, чому його друзі не хочуть відзначати у нього вдома Новий рік!

Багатьох приколює американський свято «Хелловін». Це день мертвих, відзначаються 31 жовтня. Тоді за американським містам і селищам ходять мертвяки, зомбі і всякі упирі. Мало хто знає, що є і російський аналог цього свята. Він відзначається 1 січня, коли половина дорослого населення, воскресає у вигляді зомбі і йде лякати продавців алкогольних магазинах.
Кажуть, що Новий рік треба обов'язково зустрічати з тим, кого дуже сильно любиш. Це означає, що разом пройде весь рік. Ось, нафіг, усіх мужиків! Буду зустрічати свято з величезною тарілкою салату!

Вранці 1 січня батько з останніх сил говорить:

— Синок, у мене немає сил, я вмираю! Принеси мені склянку води.

— Тату! Хороший нити! Всі сьогодні з ранку вмирають, сам піди й попий.

У житті кожної людини важливо взаєморозуміння. Так от нехай кожна дружина чітко розуміє, що на 1 січня чоловікові обов'язково потрібен огірковий розсіл, ну або хоча б на кефірчик крайній випадок.

Про подарунки, ялинку і свинок

— З самого дитинства не можу зрозуміти, що ж такого дає ялинка, прикрашена до Нового року. Вона ж тільки місце займає!

— Так в цьому весь прикол! Вона дає неймовірне відчуття простору, реально збільшуючи площу квартири, після того, як її викинеш у березні.

Один хлопець настільки погано вів себе у році, що Дідусь Мороз замість подарунка оформив на його ім'я кредит в покарання.

Ведуча «Спокійної ночі, малята» запитує:

— Степашка, може бути ти бачив Хрюшу? Я ніяк не можу його знайти.

— Так його немає, він сьогодні не прийде. У нього свинка!

— Ох, бідолаха! Втомився, напевно, мучиться лежить.

— Та ні, не втомився ще. Він же з нею всього кілька днів тому познайомився.

— Дідусь Мороз! Я тебе дуже прошу, але тільки будь уважніше! Подаруй мені в цьому році товстенну пачку грошей і струнку фігурку. Ну, дуже треба! Тільки, будь ласка, знову не переплутай, як це було в минулому році.

Два одного через відсутність вибору змушені зупинитися на нічліг в не самої пристойному готелі. Один хлопець питає портьє:

— Ну і скільки варто провести ніч в цьому свинарнику?

Незворушний портьє відповідає:

— Для однієї свині всього 500 рублів за ніч. А якщо вже 2 кабана в одній кімнаті, то 1000.

Свинки вирішили пообідати. Одна їсть, немов герцогиня — ніж, виделка, серветка. Решта швидко сьорбають з корита, пачкаясь і прихрюкивая. Тут одна з свинок витягує п'ятачок з корита і запитує:

— Мила, я щось не зрозумію Ти так стараєшся? Невже ти думаєш, що з нас зроблять жирну ковбасу, а з тебе ніжне тістечко?

Хотілося б знати, хто ж подарував Дідусеві Морозу такий офігенний подарунок!!! От би мені такий графік роботи — 1 доба через 364 дні!

Новий рік для більшості сімейних чоловіків — двоякий, навіть лицемірний свято. З одного боку треба з усіх сил намагатися переконати дітей, що ти є щедрим на подарунки Дідом Морозом. З іншого ж боку потрібно при цьому переконати дружину, що ти явно не Дід Мороз, любиш спеку і ненавидиш шуби.

У минулому році вирішила на віск від свічки поворожити. Накапала в воду, витягла фігурку, розглянула. Ух,ти! На солідне чоловіче достоїнство схоже. Думала мужика нормального знайду Вийшла фігня, просто весь рік був хріновий!

Напередодні Нового року свиня побачила у дворі мангал. Тепер у мене є унікальна тварина — вона і мишей ловить, і на чужих гавкає!

Свиня — корисне для людини тварина під всіх сферах! Подивіться самі: ми їмо м'ясо, шкуру використовуємо для виготовлення шкіри, а щетину для виробництва різних щіток. Ми навіть саме слово стали використовувати для образ!

Про безпеку і дитинство, про чоловіків і жінок

Гей, ти! Та ти, сміливий чувак! Запам'ятай, можеш навіть записати! Перш ніж стрибати у великий замет ластівкою, переконайся, що під ним немає лавки!
Дорогі жінки! У цей Новий рік хочу привітати вас з урочистим закриттям сезону. Салат-тур «Схудни до Нового року» офіційно оголошується закритим! Їжте на здоров'я, милі дами. До сезону «Струнка фігурка до 8 березня» ще далеко!

Кохана! Якщо ти даси згоду на заміжжя зі мною, то я буду робити все можливе, щоб добре прогодувати свою свиню!

— Милий, ти, мабуть, хотів сказати про сім'ю?

— Ну, як знати як знати

Ви хвилюєтеся за дітей, що йдуть у новорічну ніч в гості, переживаєте про їх безпеки? Вихід знайдений! Якщо ви хочете, щоб діти відзначали свято вдома, то збирайтеся і самі валіть до друзів зустрічати Новий рік.

Дідусь Мороз, пам'ятаєш моє бажання на минулий Новий рік? Ну, я тоді ще хлопця попросила. Так ось дідусь, забери краще цю свиню назад, а мені так по дрібниці — там цукерки, мандаринки і я буду задоволена.

Я в дитинстві серйозно думав, що мій тато дуже сильно боїться Діда Мороза! Не-е, ну а че повинен думати дитина, якщо в той момент коли приходить дідусь, тато завжди ховається, та так, що фіг знайдеш?

Хлопець хоче запросити до себе дівчину на Новий рік. Запитує:

— Дітки, а що ти робиш на Новий рік?

— Як що? Салати!

Чоловіки! Запам'ятайте — Відморожена Баба не є дружиною Діда Мороза. Це просто тітка, нахабно отобравшая у вас останній подарунковий набір, призначений для жінок. Тепер треба стояти і голову ламати, не знаючи, що ще можна подарувати. Ну, от, реально відморожена!

— Міша-а-а-а! З Но-про-ови-и-им го-о-д-о-ом!

— Е-е-е! Толян, ти шо дебіл? Швидко відійди від барлогу!

Снігуроньку підрізав шикарний Мерседес, спровокувавши аварію. З мерса виходять 3 крутих лоба і глузливо кажуть:

— Ну і ти устряла дитинко! Зараз ми тобі влаштуємо Новий рік!

Снегурка просить дозволу подзвонити Діду Морозу. Мужики посміялися, дозволили, кажучи, що навряд чи Дідусь зможе світом вирішити їх проблему. Тут під'їжджає кілька джипів. Мужиків з мерса по самі плечі утрамбовують сніг.

— Е-е! А це хто такі? Повинен був приїхати Дід Мороз!

— Ну, хлопців, не зміг він, зайнятий зараз. Ось прислав замість себе відморозків!

— Дитинко! Я буду для тебе найщедрішим Дідом Морозом! Що подарувати тобі, мила?

— Ой, любий, який ти славний! Я навіть розгубилася, прям не знаю, треба подумати.

— Не питання, любов моя, даю тобі ще один рік на роздуми!

Про друзів і родичів, колег, сусідів і політику

Оголошення на офісному стенді:

— Шановні колеги! У новорічну вітальну е-мейл розсилання від нашого керівництва закралася прикра помилка. Привітальна фраза листа «З Новим роком, свині!» повинна читатися без використання коми.

— Як це Нового року не буде?

— Ось так і не буде. Все залишиться по-старому!

— А-а-а, добре хоч гірше не стане.

— Так, і не сподівайтеся!

В одвічному протистоянні свекрухи з невісткою остання може поставити жирну крапку. Свекровка вирішила влаштувати передноворічну ревізію, ходить, перевіряє чистоту квартири. Проводячи пальцями у важкодоступному місці, виявляє пил.

— Я ж казала тобі, що ти погана господиня. Ось як це називається?

— Як називається? Так просто свиня скрізь бруд знайде.

Як цікаво влаштована природа! Маленьке козеня виросте і стане цапом, крихта мавпочка буде великий мавпою, новонароджене порося коли-небудь перетвориться на свиню, а вісля в осла. Чому ж іноді маленька дитина виростає і не стає людиною, як йому належить, а перетворюється на одного з перелічених тварин?

Перший робочий день у січні вимагає інтелектуальних зусиль і спостережливості. Адже реально складно відразу відрізнити розтовстіли колег від просто опухлих!

— Щороку думаю, що ж таке можна на ялинку цікавого повісити. Щоб за всіма прикметами підходило, щоб принесло період достатку, радості та процвітання. Ти не знаєш, що повісити?

— Знаю! Ти прем'єра і президента на ялинці повісь!

Жителі країн усього світу в середині січня з нетерпінням переглядають новинні портали в Росії. Всім тупо цікаво, чи вистачило у російських сил відзначити з таким же розмахом і Старий Новий рік.

Новий рік останнім часом така загадкова штука для росіян! У одних перший день Нового року починається 5 числа, а в інших тільки 8. Я, взагалі, першу декаду місяця по ходу у інопланетян провів — ні чорта не пам'ятаю!

Коли мені не з ким не на що зустріти Новий рік, то я згадую студентські традиції. Одягаю костюм Діда Мороза, хочу по квартирах, не тільки безкоштовно їм, п'ю і весело проводжу час, так ще і дарую людям свято!

Вміння смішно імпровізувати, дотепно відповідаючи на ходу, дано не всім. Можна спробувати розвинути таку якість, але це тривалий і не завжди результативний процес. Якщо ж під час розповідати анекдоти про Новий рік 2019 то можна уславитися дотепною людиною в будь-якій компанії. Потрібно лише запам'ятати самі смішні з них. Тому перед Новим роком варто потренувати пам'ять, вона розвивається швидше, ніж імпровізаційне вміння жартувати. Дотепного всім Нового року!
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають