• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости

Майже все населення нашої країни щороку з нетерпінням чекає кінця грудня. Новий рік люблять зустрічати не тільки діти, але і дорослі, тільки стиль свята може сильно відрізнятися. Особливо це помітно у сім'ях без дітей вже солідних людей. Все виглядає досить банально — ідеально прикрашена штучна ялинка, приголомшливо накритий стіл, шикарно одягнені дами, напутня промова президента і величезна кількість нудьги. У молоді і просто веселих людей свято проходить зовсім за іншим сценарієм. Такі люди часто влаштовують різні розіграші, перетворюючи новорічне застілля в справжнє свято. Так пора дізнатися, які приколи на Новий рік 2019 можна влаштувати в різних компаніях.

Розіграші та приколиПриколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости
Жартівливі розіграші для деяких компаній є обов'язковим критерієм хорошого відпочинку. Зазвичай в таких компанія є нормою «зачіпати» один одного, постійно веселитися і придумувати щось нове. Саме для них в обов'язковому порядку потрібні розіграші на Новий рік, хоча ніхто не забороняє і іншим спробувати весело провести свято в незвичайній для себе манері.

Мовець сніговикЦей розіграш заснований на несподіванки, хоча жарт діє лише один раз. Мова йде про костюм сніговика в натуральну величину і терплячому людині. Потрібно надіти костюм, стати біля дверей і, прикинувшись просто фігурою, несподівано просто привітати людей. При наявності приватного будинку можна навіть підготуватися заздалегідь — костюм розташувати на чомусь сталий перед входом, причому це потрібно зробити вже на початку грудня. Тоді гості, що входять у Новий рік додому, точно не будуть чекати підступу від цієї фігури.


Можна створити варіацію цієї забави, встановивши усередині фігури телефон із записом голосу в якості дзвінка. Після цього залишається лише періодично дзвонити на нього, спостерігаючи за реакцією гостей. Для довготривалої забави потрібно записати кілька варіаціях мови і, створивши групи в мобільному, дзвонити з різних сім-карт, отримуючи в потрібний час відтворення різних записів. До речі, такий варіант підійде і для ялинки, де мобільник може бути захований за іграшками або мішурою.

Нескінченний подарунокТакий презент підходить для реально нетерплячих людей, одночасно схильного до авантюризму. Поєднання цих якостей зробить розіграш справді цікавим видовищем. Причому він може бути виконаний як для однієї людини, так і для компанії. Його основа проста — велика коробка, оформлена під подарунок, стоїть на високій тумбі. Коробка «умовно важка», тому перенести її на більш низьку поверхню не виходить.

Фішка в тому, що коробка з тумбою складають єдине ціле. У коробці і тумбі лежать кульки поролону/синтепону і їх треба звідти викласти, щоб безпечно дістати дуже крихку і неймовірно дорогу/стильну/ексклюзивну річ. У випадку з компанією людей за умовами розіграшу речей у коробці кілька.

Важливо правильно і щільно набити тумбу синтепоновыми кульками, створивши тиск у самого дна коробки, сказавши людям, що потрібно надірвати плівку, витягуючи подарунок, попередньо звільнивши його від першого шару м'якою захисту. Плівка порветься, а синтепон знизу з тумби видавить в коробку, змушуючи знову його «вивантажувати» назовні. Подарунок можна не класти, а просто вручити пізніше, потрібно лише заздалегідь морально підготуватися до подальшої прибирання синтепону, хоча в новорічну ніч він буде виглядати актуально на підлозі.

Привітання від президентаЦе рідкісний і складний, але дуже незвичайний пранк. Для його проведення потрібно вміння користуватися ПК на рівні впевненого користувача, а також висока швидкість реакції і час для тривалої підготовки. Суть приколу полягає в реальному дзвінку від уявного президента.

Підготовка трудомістка, але розіграш того варто. Вона полягає в пошуку різних відео роликів, записи промов президента і тому подібного з подальшим нарізанням фраз та окремих слів. Найскладніше знайти правильне звернення для початку розмови. Після цього потрібно подзвонити другу і, швидко орієнтуючись в звукових файлах з промовою президента, привітати його з Новим роком, побажати успіхів та «сказати» все, що прийде в голову.

Жартівливі тости і поздоровленняПриколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости
Без виголошення промов не проходить жодне свято в компанії. Новий рік не є винятком. Саме цей компонент свята простіше перетворити в жартівливу складову, не маючи досвіду. В останньому випадку доведеться готуватися заздалегідь, вишукуючи основу, хоча творчі люди можуть впоратися з цим самостійно.

Поздоровлення і тости в прозіПід жартівливі тости або вітальні промови можна адаптувати раніше популярну застільну гру «у мене в коротеньких штанцях». Зміст забави полягає в розподілі початку тексту і його завершення. Під початком варто розуміти фрази «У цей Новий рік», «я Хочу всім побажати», «Давайте піднімемо келихи» тощо. Важливо тільки заздалегідь домовитися про початок, т. к. попередньо підготовлені варіанти відповідей будуть розраховані на 1 варіант вступної фрази.

При бажанні можна підготувати і кілька варіантів готових відповідей, домовившись з гостями про те, що всі тости або поздоровлення потрібно починати з «кодових» фраз. Після цього залишається тільки своєчасно подавати коробочку з листочками, на яких написані варіанти продовження.

Приклади поєднань:


 • У цей Новий рік — не потрібен віскі, п'ємо компот!

 • Я Хочу всім побажати — сильно багато не бухати!

 • Давайте піднімемо келихи — щоб від «шампуню» гойдало! • Варіанти можуть бути і неримованих формі. Важливо, щоб їх було якомога більше, тому до таких тостів і привітань необхідно готуватися завчасно. Також цілком актуально розміщення в коробочках з відповідями стриманих або буденних побажань, розбавляючих низку запальних поєднань.

  Віршована форма тостів і поздоровлень  Така форма вітальних промов вже міцно увійшла в свідомість. Деяким здається, що тільки так можуть виглядати тости і поздоровлення. Важливо не забувати, що їх треба готувати заздалегідь, а в жартівливому варіанті ще й приділяти увагу оцінці гумористичної складової.

  Забавні ворожіння  Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости
  Можна на святі влаштує і сеанс пророкування долі. Деякі звертаються до реальних ворожок і ясновидців, інші ж самі перетворюються в «голос майбутнього». Також можна просто подарувати якийсь смішний презент з упором на долю або пророцтво. Серед цих способів є сотні варіацій виконання, причому навіть наведені тут цілком можуть бути модернізовані за своїм розсудом.

  Гюльчатай  Цей варіант приколу на Новий рік 2019 схожий вже на набридлу циганку в ролі ворожки. Різниця полягає тільки в тому, що в цьому варіанті роль провісниці виконує «східна жінка». Дама закрита з ніг до голови, видно лише очі. Вона мовчазна, а ворожить деякими картами з уже написаним пророкуванням.

  Власне забава може полягати в 2 речі: самому ворожінні і провісниці. Картки можуть мати якісь смішні прогнози на майбутнє або очевидні речі в дусі хворої голови на 1 січня. Текст і картки з передбаченням готуються заздалегідь. У другому випадку роль ворожки виконує хлопець, маючи майстерно нафарбовані очі, оскільки тільки їх і видно з під наряду. У такому разі можна на самих картках разом з передбаченням писати «Гюльчатай, відкрий личко» і просити прочитати це вголос. Якщо хлопець в костюмі артистичний, то може злегка бути кокетливою, манірним, що після того, як він відкриє особа, призведе до вибуху сміху.

  Шкідливий печиво  Цей варіант ворожіння передбачає попереднє випікання печива. Такий вид прогнозів цілком традиційний, але все можна змінити, заклавши інший сенс в папірці, що знаходяться в печиво. При запіканні в печиво укладається передбачення, тільки потрібно вибрати свої написи.


  Важливо! Для компаній з маленькими дітьми цей варіант ворожіння не самий оптимальний. Висока ймовірність того, що діти все ж спробують з'їсти печиво прямо з папером.


  У всьому іншому зберігається воля «провісника». Саме він обирає і форму печива, і розмір папірці, і написаний на ній текст. Печиво готується із звичайного пісочного тіста, а тексти пророкувань варто вибирати самостійно. Зазвичай вони представляють собою прості побажання або ворожіння добрі, але у випадку з шкідливими печивом можна написати на папірець все, що завгодно. Важливо лише зберегти гумористичну складову.

  Правила будь приколів на свято  Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости
  Щоб кумедні розіграші та жарти іншого характеру не призвели до неприємних наслідків, потрібно в обов'язковому порядку враховувати ряд особливостей організації веселих заходів. Це не просто порожні слова, які можна залишити без уваги, потрібно бути пильним до процесу організації приколів на Новий рік, щоб не зіпсувати свято собі та іншим присутнім.

  Облік компанії  Перше, що потрібно знати майбутньому жартівнику, так це приблизний склад компанії і ставлення цих людей до розіграшів та усіляким «дурачествам». Навряд чи люди передпенсійного віку оцінять сучасні пранки на комп'ютерну тему, як і для молоді буде неактуально намагатися знайти смішні моменти в чорно-білому кіно. Приклади наведені умовно, просто щоб сформувалося напрямок думки.

  Також варто уникати безглуздих ситуацій в плані використання неактуальних приколів в конкретних компаніях. Різні жарти і розіграші про музикантів будуть до місця в компанії рокерів, молодіжної групи і т. п. При це навряд чи приколи такого роду можна застосувати в компанії класичних піаністів або осіб, що грають в академічному оркестрі.

  Поради  Найбільш важливою рекомендацією є відмова від приколів на Новий рік 2019 якщо є сумніви в їх актуальності на святі в конкретній компанії. Наявність у компанії вразливих людей або осіб, які мають погане почуття гумору, однозначно призведе до недопониманиям.


  Важливо не забувати, що «злі» приколи, спрямовані тільки проти однієї людини, теж не приведуть ні до чого хорошого. Коли вся компанії сміється лише над одним постійно разыгрываемым людиною, то рано чи пізно ситуація стане конфліктної або просто неприємною.


  Наведені варіанти ворожінь лише мала дещиця існуючих. Найбільш важливо розуміти саму ідею і володіти фантазією. При повній відсутності в характері креативної складової можна скористатися тією ж спеціалізованої туалетним папером. Вона вже випускається з передбаченнями і продається в магазинах приколів.

  Втім, приколи на Новий рік 2019 можуть організувати й інші люди з збирається на свято компанії, тому потрібно хоч трохи привносити в майбутню забаву. При цьому не варто повністю покладатися на інших, вони теж можуть вирішити, що і без них розваг буде достатньо. У підсумку ніяких розіграшів і жартів не буде. Тому краще приготувати різних приколів побільше, бо сміху навіть у новорічну ніч багато не буває.

  Приколи на Новий рік у відео  Приколи на Новий рік 2019 — розіграші, передбачення і тости
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають