• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
 • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
 • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
 • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Ворожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів

Новий рік є найбільш загадковим і найбільш довгоочікуваним святом, яке таїть в собі безліч сюрпризів для дорослих і дітей. Задовго до настання новорічної ночі хазяєчки продумують святкове меню, а чоловіки готують подарунки для близьких та рідних. Атмосфера чарівництва вже панує в повітрі і не випадково, саме цей період вважається найбільш підходящим для проведення магічних ритуалів. Ворожіння на Новий рік 2019 можуть передбачити долю і подарувати масу приємних емоцій від очікування і участі в створенні дива. Можна наворожить багатство і сімейне щастя, удачу в бізнесі і просто приємно провести час.

Новорічні гадання — один з найдавніших обрядів, що супроводжують торжество. Ворожили і передбачали майбутнє ще в часи язичників. Ворожили на врожай і погоду, на вдале заміжжя і сімейне благополуччя. З часом ці магічні дійства стали менш значущими і з обов'язкових обрядів перетворилися в один із способів розваги. Найчастіше ворожили молоді незаміжні дівчата, які бажали більше дізнатися про свого судженого і майбутньої сім'ї.

Сучасні обряди ворожіння — чудова можливість ще раз зануритися в світ чарівництва і казки, а також порадувати себе і своїх близьких оригінальними прогнозами на майбутній рік. Вони відкриють перед вами всі самі найбільші таємниці майбутнього і, може бути, допоможуть уникнути будь-які неприємності та негаразди. У ніч, коли закачується старий, і починається новий рік, саме час дізнатися про всі доленосні події на найближчий час.

Історія ворожінь і ставлення релігійВорожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів


В давнину використовували для ворожіння впливу на забобонних людей. До пророкувань жерців та ворожбитів ставилися досить серйозно, і при кожному правителю були представники цієї особливої, магічний «касти». Вони складали гороскопи і спеціальні таблиці, в яких вказувалися різні рекомендації. Ворожили на здоров'я і долю, фінанси і сімейне благополуччя.

З часом, коли почалося поширення християнства, ставлення до ворожіння змінилося. Передбачення різного роду стали вважати проявом дружби з нечистою силою, і віщуни зазнали засудження і гонінню не тільки з боку церкви, але й світської влади.

Однак ворожіння залишилися частиною народного життя і, навіть під страхом покарання, багато продовжували проводити ці магічні обряди. Кількість способів прогнозів дуже багато, і у кожного народу є свої особливі варіанти пророцтв. З часом вони втратили свою актуальність і стали сприйматися як світська забава і розваги. У наші дні ці оригінальні обряди найчастіше проводяться в жартівливій формі. Незважаючи на це, багато хто продовжує вірити в пророцтва і ставляться до них досить серйозно.

Особлива увага приділяється новорічних ворожінь, які несуть в собі таємний, магічний сенс. Ставлення до такого роду розваг у кожного своє: хтось сприймає їх як попередження і рекомендації, а хтось розглядає їх як легке жартівливе розвага. Незалежно від того, який зміст вкладається в цю містичну процедуру, люди продовжують нею цікавитися. Саме тому ці стародавні обряди продовжують жити, і напередодні нового року багато готуються до їх проведення в саму чарівну і казкову ніч.

Християнська церква, як і інші релігії, негативно ставиться до будь-яких ворожінь. Всі вони вважають передбачення та обряди за визначенням майбутнього проявом спілкування з «темними духами». Незважаючи на це, в народних традиціях існує особливий час, коли дозволено (не заборонено) гадати.

Найбільш підходящим часом є різдвяні святки (з 25 грудня по 17 січня). Проте слід врахувати, що в неділю — самий релігійний день від проведення подібних обрядів бажано опинитися, і провести їх напередодні або пізніше.

Так як 2019 рік буде проходити під знаком Жовтого Земляного Свині — тварини миролюбного і сімейного, всі гадання бажано проводити в тихій і домашньої обстановці. Свиня любить розваги і буде прихильною, якщо провести обряди 1 січня, 13 числа, і в самий містичний день тижня — в п'ятницю.

Передбачення на майбутнєВорожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів


Дізнатися про те, що чекає вас попереду, можна різними способами: по картах і кави, на воді і по воску. Найпопулярніші гадання, які можна провести у новорічну ніч, використовуючи прості і звичні предмети:


 • Воскові фігурки, вилиті на холодної воді, зможуть розповісти вам про що. Розтопіть свічку, налийте в склянку або блюдце води, і акуратно накапати в неї розплавленим воском. Трактування дуже проста і зрозуміла: розгляньте уважно ті фігурки, які вийшли. Кожна з них може стати певним символом: серце віщує любов, а колечко до швидкої весіллі, кішка означає ворога, а собака одного. За бажанням можна загадати і інші символи, які будуть мати значення тільки для вас — проявіть фантазію.

 • З допомогою свічки і аркуша паперу також можна дізнатися про майбутнє. Зімніть аркуш паперу, покладіть його на тарілку і підпаліть з допомогою свічки. Папір повинна згоріти дотла. Акуратно, щоб попіл не втратив форму, піднесіть його до стіни, і по тіні і за обрисами від палаючої свічки, подивіться на те, що може статися з вами в майбутньому. Це ворожіння безпосередньо пов'язано з вашою фантазією і уявою.

 • Ворожіння на яблуках сподобається всім, хто любить фрукти. Кожен сидить за столом повинен вибрати вподобане яблуко і розрізати його посередині. Від кількості кісточок, які опинилися на місці розрізу, залежить те, що буде чекати вас попереду. Одна кісточка обіцяє успіх у справах і радісна подія, дві — любов, а три — поповнення в родині. Іноді три кісточки говорять про швидке переїзді чи зміні роботи. Чотири кісточки — кар'єрне зростання, п'ять — фінансову стабільність і прибуток. Якщо кісточок шість, бажаного можна досягти лише наполегливою працею, а сім і більше — клопіт. • Любовні ворожіння  Ворожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів


  Цей вид ворожінь підходить всім молодим жінкам і дівчатам, які хочуть дізнатися про свого судженого і зміни в долі. Існує декілька простих способів дізнатися про те, що чекає вас попереду:


 • Найпростіший спосіб дізнатися ім'я судженого — це вигадати його. Наріжте невеликі папірці — так як це новорічна ніч, можна використовувати яскраві сніжинки або кольорові серветки. Напишіть на кожному клаптику паперу чоловіче ім'я і складіть їх в глиняний горщик. Щоб дізнатися ім'я майбутнього нареченого або чоловіка досить вийняти один з листків навмання. • Ім'я майбутнього нареченого або нареченої можна дізнатися і більш простим і веселим. Вийдіть ввечері на вулицю і спитайте всіх зустрінутих чоловіків або жінок їх імена. Яке ім'я буде названо першим, так і зватимуть вашу другу половинку.

 • Найпопулярніший і найбільш дієвий спосіб дізнатися про майбутню кохання — чисте дзеркало і склянку води. Налийте в чашку або склянку проточну воду і поставте її перед дзеркалом. Уважно подивіться в дзеркало через склянку і, можливо, що ви побачите в ній віддзеркалення свого судженого. Бажано гадати після 12 годин ночі і при світлі двох запалених свічок, які ставляться по обидва боки склянки. • Виконання бажань  Ворожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів


  У кожної людини є потаємне бажання і, незалежно від віку, всі хочуть його виконання. Новий 2019 рік — найкращий час, коли слід не просто загадати, але і допомогти виповниться самої заповітної мрії. На бажання можна не тільки поворожити і дізнатися про їх долю, але і спробувати вплинути на те, щоб вони обов'язково збулися. Найпопулярніші передбачення і способи ворожінь, які припадуть до душі всім мрійникам:


 • Найпростіший спосіб підійде абсолютно всім. Збираючись спати, сядьте перед дзеркалом і запаліть свічки. Розплавленим воском накапати на поверхню дзеркала, напишіть своє бажання сірником, злегка натискаючи на поверхню воску. Коли віск добре застигне, покладіть під подушку дзеркало і ще раз подумайте про свою мрію — вона обов'язково здійсниться найближчим часом, особливо якщо вранці на воску залишиться написане вами. Якщо напис стерлася, повторіть бажання на наступну ніч.

 • Погадати разом з дітьми можна з допомогою круп, які завжди є на кухні в кожної господині. Насипте різні крупи в плоскі тарілки або блюдця і розставте їх на столі. Загадайте бажання і намочіть руки так, щоб вони були злегка вологими. Праву руку акуратно покладіть на тарілку зверху зерен і притисніть її так, щоб кілька зерен прилипло. За їх кількістю стане ясно, виповниться бажання чи ні: якщо число парне — так, якщо непарна — треба трохи почекати. Так як новий рік — веселе свято, і небажано його затьмарювати тим, що бажання може не збутися, можна придумати варіанти, щоб вплинути на цей процес. Прикладайте руки кілька разів і вважайте зерна разом. Подыграйте собі, адже — це ваше бажання, і воно по-справжньому тільки в ваших руках!

 • Якщо бажання пов'язане з фінансами, візьміть велику купюру і опівночі викиньте її у вікно. Після 12-го удару курантів вийдіть на вулицю і пошукайте ваші гроші. Якщо знайшли —фінансова криза вам не загрожує, якщо немає — вони повернуться сторицею. • Існує безліч способів дізнатися майбутнє і свою долю. Ви завжди можете придумати свої власні варіанти обряду. Символи, які відкриють вам таємницю, можна знайти скрізь: гадайте по картинках або що написано в книзі, по погоді і навіть за того, хто першим прийде до вас у гості. Трактування також можна придумати самостійно і не забувайте, що новорічні свята — час чудес, коли навіть неймовірне бажання обов'язково збудеться!

  Відео про ворожіння на Новий рік  Ворожіння на Новий рік 2019: способи і варіанти магічних обрядів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають