• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Що подарувати дружині на Новий Рік 2019

Що подарувати дружині на Новий Рік 2019


Дружина – хранителька домашнього вогнища. Їй завжди потрібно приділяти увагу, давати можливість відчути себе жінкою. У переддень Нового року 2019 чоловіки будуть створювати метушню в пошуках подарунків для своїх дружин.

Що зазвичай дарують коханій дружині на Новий Рік


Що подарувати дружині на Новий Рік 2019


Зазвичай дарують дружинам чоловіки комплекти постільної білизни, набори косметичних засобів, парфуми, квіти. До частих і традиційним презентів відносять дружини і рамки з сімейним фото, полички або підставки для кімнатних квітів; креативні таблички, романтичні або жартівливі інтер'єрні слова; hand-made брелоки; колаж із спільних фото, оброблений в спеціальній програмі. Ще одне просте рішення – купити брелок, чашку або інший сувенір з символікою 2019 року. У багатьох сім'ях є традиція дарувати на Новий рік та інші свята предмети, необхідні для побуту. Якщо чоловік упевнений у виборі, можна купити вазу, кава-машину, блендер, соковижималку, електром'ясорубку. Якщо дружина любить за собою доглядати і виглядати стильно, можна подарувати трендові годинник, декоративну косметику.

Оригінальний подарунок дружині


Що подарувати дружині на Новий Рік 2019


Якщо сім'я довго перебуває у шлюбі, другій половинці краще подарувати щось, зроблене своїми руками. Можна купити декоративний квітка, сучасний пристрій для створення в приміщенні оптимальних кліматичних умов для рослин, книги з садівництва. Інші оригінальні подарунки для жінок:
 • рукоділля схеми для вишивки; готові набори для вишивки хрестиком або бісером; якісну пряжу; аксесуари для облаштування робочого місця і зберігання інструментів;
 • читання: захоплюючі книги (обов'язково в улюбленому жанрі) або підписку на цікаве колекційне видання;
 • музика: гра на музичному інструменті аксесуари; сучасні пристрої, опціонально розширюють функціонал музичного інструменту;
 • професійні засоби догляду;
 • домашні улюбленці;
 • кулінарія: посуд, книги з кулінарії, набори спецій.
 • При наявності значної суми грошей дружині можна придбати автомобіль, про який вона давно мріє.

  Пам'ятний подарунок  Що подарувати дружині на Новий Рік 2019


  Пам'ятним подарунком до 2019 року буде тренажер, брендовий сумочка, прикраси з золота. Сучасним рішенням привітати дружину з Новим роком – придбання приладу для очищення шкіри обличчя VisaPure Galaxy SC5275. Фотокнига із сімейними знімками – ще одне незвичайне рішення привітати дружину з роком свині. За фото дружини можна замовити календар, після виготовлення якого купується рамка, а календар вставляється в неї. Оригінальний та іменний подарунок у вигляді картини, з імітацією ручної техніки малювання, порадує дружину. Фігурку з фото надрукують на 3D принтері, але попередньо узгоджується макет фігурки. До такого подарунку можна додати листівку і квіти.

  Смачні подарунки для дружини


  Що подарувати дружині на Новий Рік 2019


  Практично всі жінки ласуни, тому дружині можна купити великий торт. Якщо є кулінарні здібності, чоловік може спекти торт сам. Додатково рекомендується придбати подарункову упаковку, в яку складають пакетики фірмового чаю, банку натуральної кави.
  Що подарувати дружині на Новий Рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають