• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)

Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


Дівчатка, як і дорослі жінки, хочуть виглядати на Новий рік красиво. Вони замислюються не тільки про своє вбранням, але і про зачіску. Вибір залежить від довжини волосся, бажань і вбрання.

Особливості створення зачіски на Новий 2019 рік

Процес створення новорічного образу полягає не тільки в продумуванні наряду, макіяжу, але і укладанні волосся. Дівчатка, що народилися в знак свині, виразні і мають гарні очі. Їм не рекомендується робити зачіски, які будуть залучати до себе увагу. Краще зробити просту, лаконічну, але сучасну укладання волосся.

Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


При створенні зачіски для дівчаток на новорічний ранок або новий 2019 рік необхідно враховувати деякі тонкощі:
 • Колір волосся не грає ролі в створенні образу.
 • Дівчаткам-блондинкам можна накрутити волосся, уклавши їх просто. Так як рік 2019 – символізує свиню, яка не любить ребуси, тому зачіска повинна бути простою.
 • Дівчаткам-брюнеткам краще зібрати волосся у хвіст або пучок.
 • Власницям нейтральних відтінків роблять зачіску з урахуванням довжини волосся: довгі і середні локони укладають в об'ємні завитки, а короткі – прикрашають вишуканою біжутерією.

 • Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Основною прикрасою будь-якої зачіски є аксесуари. Їх не повинно бути багато. Зачіска у дівчинки повинна бути повітряної і легкою. В якості додаткового прикраси можна скористатися гребенем, шпильками, тонким обідком, стрічкою. Ці прикраси можуть бути з бісером, камінням золотистого відтінку. Якщо потрібно зробити зачіску на швидку руку, можна залишити волосся розпущеним, прикрасивши маленької шпилькою. Інший варіант – збір пасом в пучок, високий або низький.

  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Зачіска для дівчинки вибирається з урахуванням типу особи, віку:
 • не варто робити об'ємну зачіску, так як вона додасть вік;
 • дівчаткам-підліткам збирають волосся в низький пучок;
 • якщо підборіддя «важкий», дівчинці роблять пишну зачіску або ставлять шпильку на рівні верхівки;
 • повне обличчя візуально витягують довгими локонами.
 • Зачіски для коротких і середніх волосся

  Якщо у дівчинки короткі волосся, зробити зачіску легко. Волосся можна укласти, підібравши для них ошатний обідок або заколочки. Якщо волосся середньої довжини, можна зробити завивку. Оригінально виглядають зачіски з хвостиком, закріпленим тоненькими гумками. Можна з їх допомогою розділити на голову «сектора», а потім, сплести одну косу або хвіст.

  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Волосся середньої довжини можна також залишити розпущеним, красиво прикрасивши їх шпильками з бантом з стрічок або обручем-косою. Прямі локони укладають у складний пучок, прикрасивши його також косою. Оригінально виглядають асиметричні зачіски. Вони надають елегантність. Всім звичні косички можна починати плести в різних «секторах» голови. Потім локони переплітають так, щоб вийшов шедевр.

  Зачіски на довге волосся  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Довге волосся дозволяють зробити на новий 2019 рік кілька зачісок. Волосся можна просто залишити розпущеним, що також буде виглядати красиво. Особливо, якщо волосся прикрасити стрічкою, шпильками. Ще один оригінальний варіант – створення з довгого волосся об'ємних кос. Відмінно виглядатимуть і тоненькі кіски. Для їх фіксації краще скористатися лаком, гелем. Святкової зачіскою є і рішення переплетення кос. Оригінально виглядають і джгути. Вони надають дівчатам з довгим волоссям стильність і чарівність.
  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  З урахуванням типу волосся джгути поєднують з косою чи хвостом. Відмінно виглядає і звичайний вузол. Новорічну зачіску можна прикрасити кручений косою, ошатною шпилькою. Кучеряві локони створять незвичайний ореол навколо особи. Прямі локони – оригінально виглядатимуть з різними нарядами. Фахівці радять робити дівчаткам зачіски з урахуванням їх віку. Маленьким дівчаткам краще зробити стрижку боб до плечей. Цей варіант не вимагає укладання. Але його можна доповнити шпильками, стрічками, пов'язкою. Ідеальне поєднання – волосся до плечей і мереживне плаття.
  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Якщо волосся довге, є густа чілка, безліч варіантів зачісок. На дитячий ранок оригінально укласти волосся у високий пучок. Вдома волосся можна розпустити, додавши вінок. Простий спосіб укладання – високий хвіст з красивою гумкою.
  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)


  Якщо новорічний вечір запланований в гостях, заплітають косу або декілька кіс, доповнивши їх шпилькою або стрічкою. Оригінальне рішення – довгі завиті локони. Така зачіска буде поєднуватися з будь-яким одягом. Ще одне незвичайне рішення – пов'язка на голові. При виборі зачіски варто задуматися про те, що дівчинка проведе час активно, постійно рухаючись. Тому їй краще зробити легку і не об'ємну зачіску.
  Красиві зачіски на Новий Рік 2019 для дівчаток (фото)
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають