• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла

В наш час східний гороскоп користується величезною популярністю. Він став нам звичний, і настільки вкорінився у побуті, що складно уявити собі якусь іншу характеристику кожного нового року. Це досить дивно, як вважають вітчизняні езотерики, адже з-за моди на китайські гороскопи, був зовсім забутий слов'янський календар. А він не менш точний і докладний, і несе в собі цікаві факти. Такий гороскоп, як і східний, складається з кола тотемних тварин-покровителів, чиїми властивостями і рисами наділяється відповідний рік. От тільки їх не 12 а цілих 16 тобто, один цикл триває шістнадцять років.

Особливості слов'янського календаря і гороскопу

Цікаво, що слов'янський цикл називає не тільки тварину, але й характерне для нього дію, таким чином, додаючи містицизму і значущості свого тотему. Річний коло, згідно з віруваннями наших предків, складається з наступних знаків:
Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
 • Темний Сох;
 • Жалкий Шершень;
 • Причаївся Лют;
 • Вогняна Векша;
 • Перлова Щука;
 • Бородата Жаба;
 • Дикий Вепр;
 • Білий Пугач;
 • Шиплячий Вже;
 • Скрадливий Лис;
 • Згорнувся Їжак;
 • Ширяючий Орел;
 • Прядущий Мізгірь;
 • Кричить Півень;
 • Тур Золоті Роги;
 • Вогнегривий Кінь.
 • Так як календар був складений не одне століття тому, він містить застарілі назви деяких тварин, незнайомих сучасній людині. Так Темний Цог – це лось, а лютому раніше називали вовка, який був лютим хижаком. Загадкова векша виявляється білкою, а таємничий мізгірь – це лісовий павук-хрестовик. Коли ми трохи дізналися (чи згадали) рідний для наших широт річний цикл, напрошується закономірне питання: 2019 рік якої тварини за слов'янським календарем? Вже в майбутній січень у свої права вступає Ширяючий Орел.
  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  Цей образ досить точно описує наступаючий рік: він буде відносно нескладним, і багатьох піднесе на небачені вершини. У більшості людей немов з'являться крила – у кого від сформованих романтичних відносин, у кого-то завдяки завидною успіхів у роботі. З іншого боку, орел – хижак, чиє виживання і прожиток залежить від успішного полювання. Так і нам доведеться докладати подвійні, а то і потрійні зусилля, щоб досягти і втримати удачу в руках.

  Загальна характеристика роки

  Це сприятливий час для відкриттів і самопізнання. Як орел ширяє, оглядаючи свої угіддя, так і нам слід придивлятися до оточуючих людей і подій. Багато навколо нас має першорядне значення, яке розкриється саме у 2019 році . Так непомітний колега, з яким ви вітаєтесь щоранку вже третій рік, раптово приверне вашу увагу і виявиться любов'ю всього життя. Помітивши, начебто, незначну помилку в робочих документах, ви не лише уникнете проблем, але і отримаєте заслужене просування.
  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  Проявивши цікавість в правильний момент, зможете відкрити для себе нове хобі, яке принесе і моральне, і фінансове задоволення. Тому, увага та уважність повинні стати вашими вірними супутниками. У рік Ширяючого Орла не можна сидіти склавши руки. Втрата часу на дивані біля телевізора і неробство можуть призвести до неприємних наслідків. Комусь безцільне проведення часу здасться відпочинком, однак неконтрольована лінь, навпаки, спричинить за собою апатію та проблеми зі здоров'ям. У 19-му році зробіть ставку на активний відпочинок, подорожі і спорт, які допоможуть вам відволіктися від роботи і проблем, і принесе неоціненну користь організму.

  Робота і особисте життя

  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  Заступництво Орла посприяє просуванню в області кар'єри і грошей, тому залишилися сили і час варто присвятити родині. Помітно це, чи ні, але наші рідні будуть чекати від нас допомоги та підтримки, та й нам згодиться їх увага і турбота. Постарайтеся зробити так, щоб в робочих клопотах виходило не забувати про тих, хто чекає вас вдома, і показуйте їм свою любов. Нехай це буде просто ніжна фраза, але і вона в цей період – на вагу золота.

  Гороскоп здоров'я

  Ширяючий Орел символізує здоров'я і довголіття, але він, як мешканець гірських висот, не звик до стресових ситуацій. Саме нервова напруга стане невичерпним джерелом медичних проблем.
  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  Будь-яка конфліктна ситуація буде підкошувати вас і валить з ніг сильніше, ніж будь-який інший рік. Так що, всіма силами уникнути негативу і стресу, а потрапивши в халепу, зберігайте розум і серце холодними. Якщо не виходить, не нервувати, відведіть на відновлення належну кількість часу і фінансів.

  Характеристика народжених у рік Ширяючого Орла

  Знаком Орла за слов'янським календарем відповідають 1939,1955,1971, 1987,2003 і 2019 роки. Цей тотем описує підопічних як сміливих і хоробрих людей, сповнені гордості і почуття власної гідності. Частіше ці якості допомагають їм досягати бажаного, і подобається оточуючим. З іншого боку, успішні Орли схильні перебільшувати свої сильні сторони, і перетворювати гордість в гординю і марнославство, а сміливість – нерозсудливість.
  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  Їм особливо важливо зберігати людяність, домігшись фінансового успіху і високого становища, інакше одного разу вони можуть втратити все, без можливості звернутися до когось за допомогою, адже до цього моменту поруч з ними не залишиться вірних друзів. В цілому, народжені під егідою Ширяючого Орла, люди чесні й вірні. Вони – сім'янини, яким тільки в радість віть родове гніздо і вкладати в це всі сили, гроші і час. Вони володіють магнетизмом і природною артистичністю, щиро люблять життя у всіх її проявах. Ці люди не позбавлені духу бунтарства, але зазвичай використовує його в своїх особистих цілях, ніж заради реальних революцій.

  Відео-гороскоп
  Який рік 2019 за Слов'янським календарем: якої тварини, гороскоп для Ширяючого Орла
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають