• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

2019 рік якої тварини за слов'янським календарем

В наше життя міцно ввійшли східні символи і гороскопи, які практично витіснили споконвічно російські традиції і звичаї. Вже стало нормою асоціювати кожен рік з яким-небудь представником тваринного світу, згідно з китайським календарем. Але так було не завжди. Наші далекі предки жили за слов'янським календарем. Основою для його складання стали астрономічні об'єкти і періодично повторювані природні явища, такі як застигла річка в студні, распускающаяся листя в цветене або поспевший урожай серпне.

Життя слов'ян була заснована на гармонії з природою, а у кожного був свій тотемний покровитель в образі тварини. Тотем наділявся особливою силою і здібностями, які відбилися в оповідях, обрядах і слов'янському календарі. Під знаком якого ж тварини прийде до нас 2019 рік?2019 рік якої тварини за слов'янським календарем


Календар стародавніх слов'ян

Перш за все, календар потрібен для вимірювання часу. У стародавніх слов'ян він мав особливу інтерпретацію літочислення, допомагав визначити закономірності, упорядковував життя людей. Календар був побудований на місяцеслові і ділився на 12 періодів у зв'язку з погодними умовами і природними дарами, прийнятими для цього періоду роботами і святами. У слов'янській культурі відзначалися важливі природні прикмети, за якими судили чого ж слід очікувати. Роки об'єднувалися в 16-річні цикли. Вважалося, що кожного року є тварина-покровитель, що надає безпосередній вплив на майбутній період. Знаючи чий рік за слов'янським календарем буде наступним, наперед можна спрогнозувати майбутнє.

Кожен новий рік у стародавніх слов'ян починався 20 березня в день весняного рівнодення. Це був великий слов'янський свято – Комоєдіца, присвячений богові весни і життєвих сил Сонце-Ярилу.

Народилися в 1939,1955,1971 1987,2003 і 2019 роках, згідно слов'янським віруванням, протегує сильний і мудрий Ширяючий орел.2019 рік якої тварини за слов'янським календарем


Яка тварина буде символом

За слов'янським календарем, покровителем 2019 року стане Ширяючий орел. Сильна, смілива і благородна птиця прийде на зміну колючему Свернувшемуся їжаку, а значить, настають зміни, особливо для тих, хто народився під цим знаком.

Орел – цар птахів, неперевершений хижак, що володіє надзвичайним зором, безшумно пікіруючий і нещадно нападає на здобич. Його зовнішній вигляд справляє незабутнє враження: значні розміри, масивне тіло з розвиненою мускулатурою, довгі, широкі крила, гострі пазурі і міцний, загнутий дзьоб. Орел - солярний символ величі, хоробрості і невичерпної свободи.

Вважалося, що представник сімейства яструбині, завдяки потужним крилам, може злітати дуже високо, до самого Сонця і дивитися на нього, не осліпнувши. Тому орел часто ставав уособленням сонячного божества. Навіть назву птаха походить від старослов'янського кореня «ор», що означало – світло. Хоча потрібно враховувати, що орлу вдається досягти неймовірних висот, завдяки постійним тренуванням, силі та завзятості.2019 рік якої тварини за слов'янським календарем


Недарма слов'яни ставилися до цієї птиці з особливою повагою. До того ж ще з часів Стародавнього Риму орел використовується в геральдичній системі багатьох держав і міст. На державному гербі РФ зображено саме двоголовий орел.

Вплив Ширяючого орла на життя людини

Наші предки вірили, що тварина-тотем, стаючи супутником людини, захищає, впливає на долю і характер протягом всього життєвого шляху від народження до самої смерті.Характеристика знака

Під цим знаком народжуються талановиті люди з дуже сильним і гордовитим характером. Вони амбітні, впевнені в собі, одержимі ідеями і в що б то ні стало досягають поставлених цілей. Люди-орли – новатори та реформатори, які не боятися йти на самі, здавалося б, божевільні експерименти, хоча рішення завжди приймають обдумано. В результаті вони чітко знають, що хочуть отримати і ніколи не втрачати можливостей, які надаємо їм життя.

Такі люди вміють проявляти дипломатичну гнучкість, хоча диктатури і маніпулювання не терплять, а от самі розпоряджатися зовсім не проти. Орли природжені логіки з холодним розумом і відмінною пам'яттю. З них виходять авторитетні лідери і керівники, особливо в таких сферах як бізнес, наука, політика. Вони своїм прикладом демонтують оточуючим, що при бажанні і додатку зусиль завжди можна досягти блискучих результатів. Орли хороші і вірні друзі, а з противниками завжди «б'ються» у відкриту.2019 рік якої тварини за слов'янським календарем


Хоча орел волелюбний, сім'я завжди залишається на першому місці. Адже в природі орлині пари зберігають вірність протягом довгих років і розлучає їх тільки смерть. Вони ніколи не відмовлять у допомозі близьким. Нерідко, люди-орли мають здатність до предвиденью.

Що чекає в 2019 році

Весь рік Ширяючий орел буде правити мудро і справедливо. Його вплив сприятливо подіє на всі життєві сфери, особливо на ділові і особисті. Багато можуть відчути бажання рухатися вперед, незважаючи на перешкоди. Якщо правильно розподілити сили, то можна отримати максимальну користь, а перед самими цілеспрямованими і працьовитими обов'язково отроются багато дверей. Цей період сприятливий для створення сім'ї та здійснення найзаповітніших бажань.

Звичайно, тотем орла зможе лише протегувати – вказати шлях, підказати, чого остерігатися, дати можливість проявити себе, але як складеться 2019 рік залежить лише від нас самих.

2019 рік якої тварини за слов'янським календарем
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають