• 19:48 – Модні вязані шапки 2019: тенденції моди, фото новинок 
  • 19:47 – Модні кольори Осінь-2019: тенденції в одязі, фото відтінків 
  • 19:47 – Модні кольори Літо-2019: фото тенденцій сезону 
  • 19:37 – Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати 

Статуси на Новий 2019 рік Свині

Напередодні самого довгоочікуваного зимового свята, Нового року, доводиться стикатися з чималою кількістю турбот: купити подарунки, придумати меню застілля, встигнути всіх привітати і наповнити власне житло неймовірною атмосферою наближається казки. Ті, хто не уявляє свого життя без численних соціальних мереж, знають, наскільки важливою вважається ще один обов'язок - придумати і запостити цікавий новорічний статус. При цьому найлегше стягнути в мережі відповідний віршик або горезвісне висловлювання, але краще використовувати щось оригінальніше. Залишилося лише придумати відповідні статуси на Новий 2019 рік Свині.

Красиві статуси

Такі вислови найчастіше використовують дівчата, або ж ті, кому хочеться продемонструвати перед своїми інтернет-друзями хоч невелику, але все ж частку красномовства.

У 18 років майже всі дівчатка починають на Новий рік гадати. У 30 починають розуміти, що все-таки десь прогадали.

Хто не курить і не п'є, буде пам'ятати Новий рік!

Найдовша ніч настає 31 грудня, адже закінчується тільки вранці 14 січня.

Як шкода, що свято приходить саме в той момент, коли доставити ялинку проблематичніше всього.

Через 5 хвилин після настання Нового року 2019 всі оператори мобільного зв'язку дарують своїм абонентам безкоштовну акцію «мережа зайнята»!

Справжній чоловік перед новорічною ніччю починає наряджати НЕ ялинку, а власну дружину!

Тим, хто хоче напоїти Діда Мороза і спробувати забрати у нього мішок з його подарунками - навіть не намагайтеся. Я перевіряв.

Сучасні діти чекають не доброго чарівника з цілим мішком подарунків, а коли з дому нарешті підуть батьки.

Шановний Дід Мороз. Мені здається, в минулий раз я якось неправильно написала в своєму листі слово Ferrari ...

Мені б дуже сильно хотілося, щоб Дідусь Мороз приходив до мене в новорічну ніч з подарунками, а Снігуронька вже на другий день з пляшкою мінералки.

Під Новий рік збувається все, навіть те, що в звичайні дні ніколи не здійснитися!

Самим тихим днем ​​в році вважати 1 січня, так як вся країна зазвичай спить до самого вечора. Потім же починається зомбі-апокаліпсис.

Не вчіть мене! Я і так прекрасно знаю свою норму - впала, значить вистачить!

Веселі новорічні статуси

За допомогою наступних висловлювань легко підняти настрій всім читачам.

На Новий рік приходить СМС від незнайомого номера.

- Може познайомимося?

- А це хто?

- Той, кого ти чекала все життя?

- Дід Мороз, це ти?

Напередодні новорічної ночі практично у всіх виникає непереборне бажання назавтра почати нове життя. Ось тільки прокинувшись 1 січня мало кому вдається продовжити хоча б стару.

У зв'язку з невиліковною залежністю людей від Інтернету, незабаром ми буде не зустрічати Новий рік з друзями, а просто оновлювати його стару версію.

Хочеться, щоб у новорічну ніч в ваші двері постукало щастя. І дай Бог, щоб двері йому відкрили ви, а не ваші гості.

Хлопчик Вася майже повірив в існування Діда Мороза, але тут тато голосно чхнув і накладна борода відклеїлася.

Оголошення в газеті: «Ясновидюща зуміє повернути пам'ять, втрачену на Новий рік. Працює по фотографії ».

Тільки після святкового застілля ми з таким задоволення доїдаємо торішню їжу.

Дід Мороз! Я весь рік був дуже хорошим і слухняним хлопчиком. Будь ласка, подаруй мені на свято яку-небудь погану дівчинку! ..

Кілька днів готуєшся до свята, віддраювати свою квартиру до блиску, щоб всього за кілька годин їй повернули первісний вигляд.

Якщо вранці 1 січня вам здалося, що зустріч Нового року пройшла якось не дуже, обов'язково повторіть цю процедуру ще раз.

Впізнавані статуси

Вирішила грунтовно підготуватися до Нового року. Навіть ваги перевела на 5 кг назад.

Під час Нового року настільки захопилася розливанням шампанського, що зовсім забула про бажання. Ну, ви зрозуміли, що я буду займатися наступні 365 днів ?!

Чому це ви вирішили, що Новий рік мені доведеться зустрічати однієї? Зі мною буде оселедець під шубою і крабові палички з майонезом!

Ніхто не замислювався починати свій бізнес з продажу мандаринів під Новий рік? Мені здається, можна непогано так піднятися всього за кілька днів.

Мені здається, що я спакувала твій новорічний подарунок занадто рано. Хом'ячок перестав видавати хоч якісь звуки ще 3 назад.

Все встигла зробити до свята: стіл випрасувані, плаття вбрані, ялинка причесаний. Дуже вже я поспішала ...

- Дорога, який подарунок ти хочеш отримати на Новий рік?

- Хм ... Я навіть не знаю ...

- Гаразд, даю тобі рік подумати.

- Як ви плануєте зустрічати Новий рік?

- Ну, вже купили карнавальні костюми, запросили музикантів, будемо веселитися.

- Ми теж підготувалися: купили ящик горілки. Будемо імпровізувати.

Щорічно я купую собі новий гарний костюм, в якому потім прокидаюся п'яний на підлозі. Я ось думаю, може краще матрац купити?

- Ой, який у вас животик! Хлопчик чи дівчинка?

- Олів'є!

Кращі статуси

З 1 по 10 січня найважче питання звучить наступним чином: який сьогодні день тижня?

Чим дорожче зустрінеш Новий рік, тим бідніше проживеш весь січень.

- Подивіться! У мене в руках новорічний настрій!

- Жора! Це всього лише пляшка горілки!

- ЦЕ. НОВОГОДНЕЕ. НАСТРІЙ.

Перший день, як закінчилося олів'є. Настрій зникло, починається ломка. Майбутнє більше не здається таким веселим і райдужним. Початок депресії.

До Нового року залишилося 350 днів, а у мене вже ялинка в будинку вбрана варто.

Хочу, щоб в 2019 році все спотикалися, падали і плакали. Не кричіть завчасно! Спотикалися тільки про гроші, падали в обійми справжнього кохання, і плакали від невимовного щастя.

У ніч з 31 грудня ан 1 січня доля з радістю відкриває перед людиною двері в нове життя, наповнену любов'ю, достатком і щастям! У мене, блін, всього лише одне питання: де ці двері?

Я кішечка, і мені не хочеться мур-мур-мур. Я хочу перекинути ялинку, смикати кульки і жерти новорічний серпантин.

Як же мені хочеться разом з усіма проблемами залишити в старому році і весь жир.

Креативні статуси

Лише 1 січня я зрозумів, навіщо на мій сторінці пишеться: «Це Ви».

Тільки в Росії новорічне привітання президента транслюється всіма каналами, але вся країна дивиться його виключно на першому.

До Нового року залишилося 364 дні. Чекати всього нічого. Витримаємо.

Я думав, що внучка Діда Мороза - маленька дівчинка, вічно усміхнена і співають пісеньки. А на ділі ж разом зі своїм дідусем вже допиває третю пляшку ...

На Новий рік по жилах починає текти мандариновий сік.

Поки в холодильнику стоїть тазик з торішнім олів'є, Новий рік не закінчується.

Зроби дружині подарунок на 8 Березня - винеси з дому ялинку.
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають