• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Запорукою барвистих і незабутніх новорічних свят є непередавана атмосфера щастя. Домогтися її появи - справа нескладна: розвісити кругом гірлянди, прикрасити ялинку, купити подарунки для рідних і улюблених людей і багато чого іншого. Але як зробити, щоб новорічний дух відвідав не тільки всі будинки і вулиці, а й став довгоочікуваним гостем в школах? Привнести святкові нотки в оформлення освітніх установ допомагають ті ж атрибути, що і вдома, тільки для класних кімнат можна ще створити унікальний і барвистий плакат. Хочете дізнатися, як зробити такий елемент своїми руками? Тоді поїхали!
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Основні відомості

Спочатку шкільним постером або стінгазетою іменувався спеціальний вид народної творчості. Такі завдання поручилися людям, які мають хорошими художніми задатками. У нинішній же час втілити будь-креативне рішення в реальність набагато простіше. Все що потрібно від «творця» - проявити креативність, включити власну фантазію і приділити подібного завданням деякий час.

Найкраще буде сприйматися однолітками стінгазета на Новий рік 2019 школу, зроблена власними руками. Змайструвати її не так вже й важко, якщо правильно поєднати в одному проекті кілька творчих технік. Для цього можна скористатися наступними елементами:

вирізками з журналів;
написаними гарним почерком написами;
аплікаціями з надрукованих картинок;
фотографіями;
різним декором.


Щоб надати готовій роботі об'ємності, використовується мішура, серпантин, деталі, створені в техніці квілінг та інше.
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Новорічна свинка

Так як символом наступаючого 2019 року є Земляна Свиня, чому б не задіяти її зображення під час складання шкільної стінгазети. Так як зазначене тварина вважається невиправним оптимістом, які віддають перевагу жити у вигаданому світі фантазій, використовуємо ці факти для створюваного шедевра.

Дітки будуть в захваті, якщо на стінгазеті з'явиться зображення Свинки Пепи і її барвистого сімейства. Відповідні малюнки відомого персонажа можна без зусиль відшукати на широких просторах всесвітньої павутини.

Крім самої свинки, доречно додати на плакат і інших представників новорічного торжества - Діда Мороза, Снігуроньку, Святого Миколая. А щоб зробити картину більш веселою, доведеться лише надати персонажам мультяшний і пустотливий вигляд.

Відмінне рішення - фото класу, якщо мова йде про стінгазеті, «що випускається» від імені певного шкільної ланки. Цікаво використовувати цілий фотоколаж, підписавши кожне зображення веселої фразою.

Як намалювати стінгазету, щоб вона була цікавою?

Більшість дітей бояться братися за таку відповідальну завдання, так як просто не впевнені в своїх творчих уміннях. Насправді, в цьому немає нічого складного.

Основа стінгазети - ватман формату А1, А2 або А3. Точні параметри полотна залежать виключно від вільної зони місця, якого воно буде кріпитися, і обсягу інформації.

Вся робота умовно поділяється на кілька етапів.
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Загальна концепція роботи. Для початку доведеться потрудитися над начерком майбутнього творіння. В ідеалі його слід виконати на окремому листку, і тільки потім, після втілення задумки, перенести все на ватман. Намітьте простим олівцем, де будуть знаходитися елементи, і тільки потім починайте малювати. В ідеалі основна інформація повинна розташовуватися по центру плаката.

Акценти. Важливо визначити, що буде виступати основною ланкою стінгазети - аплікація, привітання, фотографії або ж новорічні малюнки. Щоб ці елементи стали більш помітні, можна виробити місце, де вони будуть розміщуватися у вигляді сніжинок або хмарки.
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Підготовка. Прийшла пора прикріпити до стінгазеті заготовки малюнків. При бажанні, потрібні картинки можна знайти в інтернеті і роздрукувати на принтері. До речі, при такому способі немає потреби морочитися над пошуком різнокольорових зображень - завжди можна зупинитися на чорно-білому варіанті, а після розміщення на ватмані розфарбувати малюнок самостійно.

Розфарбовування. Для детального оформлення всіх елементів придатні фарби, кольорові олівці або фломастери. Невелике уточнення: новорічний плакат з поздоровленнями повинен обов'язково бути яскравим і барвистим, тому не варто боятися використовувати під час його оформлення всі відтінки веселки.

Інформативність. Звичайно ж, готова стінгазета виконує якусь декоративну функцію, але не варто забувати, що спочатку плакат несе в собі конкретну інформативну завдання. Основний напис повинна бути помітною, а тому її слід виконати більшими літерами.

Щоб готовий постер виглядав ще цікавіше, робіть його наступними елементами:

фактами про символ наступаючого 2019 року;
жартівливими побажаннями;
кумедними прогнозами;
описами традицій зустрічі свята у різних народів.


Сама по собі робота над створенням подібного плаката дуже цікава, а тому буде незайвим долучити до неї дітей або близьких людей. Є можливість дізнатися про приховані таланти учасників процесу і насолодитися захоплюючим заняттям.

Приклад стінгазети

Тим, кому важко задіяти власну фантазію для подібної роботи, можна скористатися чудовою ідеєю - оформити святкову плакат з окремих фрагментів, зібравши тим самим досить непогане вітальне полотно.
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони

Для початку доведеться відшукати в мережі потрібні графічно елементи і роздрукувати їх. Додайте всі деталі за наміченим планом, складаючи тим самим нехитру картину. Далі доведеться перевернути загальний фрагмент тильною стороною і склеїти між собою всі його деталі. Допоможе в цій справі звичайний скотч або канцелярський клей. Щоб готове творіння було більш стійким і не загорталося, прикріпити до вивороту картонну підкладку того ж розміру, що і сам постер. Залишиться тільки розфарбувати готове творіння бажаними кольорами і доповнити його вітальними слоганами, яскравими новорічними персонажами та іншою атрибутикою наближається дива.

Для створення об'ємного плаката знадобляться ялинки, Дід Мороз зі Снігуронькою, сніжинки та інші персонажі. Фіксуємо вироби на постері з допомогою клею або степлера і обводимо контури яскравим кольором.


Готова робота стане не тільки оригінальною прикрасою класного кабінету напередодні свята, що наближається, але і виявиться незабутнім подарунком на Новий рік. Для тих, хто сумнівається у власних силах, можна скористатися готовими ідеями минулих років, створюючи на їх основі свій творчий шедевр.
Стінгазета на Новий рік 2019 в школу своїми руками, шаблони
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають