• 22:41 – Прикмети на Новий рік 2019 
  • 18:00 – У чому і як зустрічати Новий Рік 2019 свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 

Як назвати дівчинку в 2019 році, красиві імена для дівчаток

Взагалі при виборі імені для дитини, багато майбутніх батьків часто не можуть визначитися з вибором імені для маляти, просто розбігаються очі, ніби й це ім'я непогане, і оте, а це рідкісне і цікаве ...

Насамперед мені хочеться сказати, що найголовніше - щоб ім'я подобалося майбутнім мамі і татові дитини.

А не бабусям і дідусям і не друзям і подругам, і тим більше не сусідам або астрологам - а саме Вам.

В останні роки в Україні є дві тенденції в іменах - одна це повернення до слов'янських імен.

Вони як правило, дуже красиві і мелодійні.

У 2019 році дівчинку можна назвати Мирослава, Станіслава, Бажена, Велена, Влада, Велізара, Дана, Ірина, Міла, Олеся, Яна, Ярослава. Кожне з цих слов'янських жіночих імен має хороше значення і тлумачення.

Друга тенденція - це цікаві і рідкісні жіночі імена, нехарактерні для нашої країни.

Вони незвично і екзотично звучать, також можуть на диво добре поєднуватися з по батькові.

Даніела, Віолетта, Домініка, Стелла, Джульєтта, Ізабелла, Іветта, Моніка, Майя, Северина, Хельга, Хільда.

Красивих жіночих імен сила-силенна, і тільки від Вас залежить, як будуть звертатися до малятка, а потім до дівчини.
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають