• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
 • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
 • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
 • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Сценарій на Новий 2019 рік Свині

Новий 2019 рік Жовтогї Земляної Свині наближається з кожним днем, а це значить, що вже зараз можна і потрібно продумувати план його проведення. Щоб свято залишило у компанії родичів, друзів або колег по роботі виключно позитивні емоції і надовго збереглося в пам'яті, слід провести його за заздалегідь складеним сценарієм. Наявність сюжету, залученість в дію всіх зацікавлених персон, захоплюючі конкурси з заохочувальними призами – так адже це навіть звучить інтригуюче! Які ж ідеї дійсно можна взяти на озброєння?

Сценарій на Новий 2019 рік Свині


Корпоративне торжество

Тут головними особами виступають Ведучий (Ст.), Дід Мороз (Д. М.) і Свиня! При цьому буде краще, якщо вони будуть розігрувати виставу перед порівняно великою компанією (від 5-7 осіб і більше). Для втілення цього сценарію в життя знадобиться заздалегідь закупити:

 • символічні презенти для переможців;
 • велику свиню-скарбничку.

Ведучий: Доброго вечора вам, шановні гості! Сьогодні я пропоную відзначити настання Нового року в цьому згуртованому, дружньому, практично сімейному колі Однак перед цим давайте простимся з роком минулим і згадаємо найкращі моменти, які сталися з кожним з нас за останні 365 днів.

Після того, як бажаючі розкажуть дорогі їх серцю історії, заключне слово можна буде передати керівнику. Виявиться дуже до речі, якщо за кілька днів до заходу ведучий попросить його згадати хоча б по одній заслузі кожного з працівників. Це згуртує колектив ще більше і встановить в залі теплу приятельскую атмосферу.

Ст.: А тепер давайте подумаємо: без кого це свято – не свято-то зовсім? Хто ніяк не піде на пенсію? Правильно, Дід Мороз! Так давайте попросимо його з'явитися. (Після зазиваючи в кімнату входить один із службовців, переодягнений у головного Дідуся цього вечора).

Дід Мороз: Ха-ха-ха, хо-хо-хо! Здрастуй, чесна публіка. А от все-таки ви не дочекаєтеся, все-таки ви не досягнете, щоб я так на пенсію, та на печечку відпочивати. Я собі такий стаж вироблю, що буде моя пенсія в биткоинах обчислюватися, о, як! Так, до речі, не один я сьогодні до вас прийшов, а з товаришем (Приміщення буквально ввалюється інший співробітник – вже в образі незграбною Свині).

Свиня: Хрю-хрю! Самого «хрюшечного» вам вечора, пані та панове. Я сьогодні прийшла до вас не просто так – вже дуже мені хочеться почути якомога більше «свинячих» історій. Ну, кажіть: хто в цьому році вів себе прямо-таки по-свинськи?

Далі слід конкурс, де присутні згадують самі смішні, незручні і навіть ганебні історії, що відбулися з ними за останній рік. Уважна Свиня повинна коментувати почуте, тому на цю роль краще підібрати справжнього улюбленця колективу з гарним почуттям гумору і вмінням повністю розслабитись.Сценарій на Новий 2019 рік Свині


С.: Що ж мені вам сказати – так ви просто самі справжні свині, і до вас мені ще як до Місяця! Ну, нічого, хрю, тоді пропоную перевірити вашу фантазію і вміння хай ненадовго, але все ж таки стає маленькими свинками. Вам знадобиться за 10 секунд загадати бажання на наступний рік, однак з кожним колом кількість секунд зменшуватиметься на 1. Той, хто залишиться останнім, виграє від мене приз. Мабуть, почну (приймається швидко-швидко тараторити): дуже хочу, щоб в новому році-у-мене-було вдосталь-вдосталь-грязьових-ванн!

Д. М. (по завершенні попереднього конкурсу): Все це, звичайно, добре, подруга, але дозволь-но й мені свої завдання гостям дати.

С.: Що ж, валяй, Дід (понизивши голос) Хрю, а я піду поки, насвинячусь

Д. М.: Давайте виявимо, хто тут самий кмітливий і мудрий. Я буду говорити початок прислів'я, а ви – її закінчення. Хто більше прописних істин доповнить, той і отримає від мене подарунок.

 1. Дружба – дружбою (а служба – службою).
 2. Якби знав, де впадеш (так соломки б підстелив).
 3. Щоб пізнати людину, треба (з ним пуд солі з'їсти).
 4. Паші не ліниво (поживеш щасливо).
 5. Не пишайся званням (а пишайся знанням).
 6. У страху очі – що миски (а не бачать ні крихти).

Д. М.: Оце молодці! Оце порадували старого! Але пора нам з вами попрощатися – дідусеві далі шлях тримати.

С.: Хрю. Дід, а про подарунки-то ти забув.

Д. М.: Ах, і правда, сива голова! Але просто так я гостинці не роздаю – лише за душевну пісню про зиму або Новий рік від співака з народу. Ну, люди, кого призначаєте скоморохом? ( Відбувається вибір людини, виконання композиції, а потім і дарування презентів ).


Сценарій на Новий 2019 рік Свині


Д. М.: А наостанок хочемо ми зі Свинею подарувати вам цю скарбничку і покарати, щоб протягом року кожен клав у неї хоч по копієчці, хоч по рублику, але таємно, без озвучування, так сказати, цілком конфіденційно. Вже скоро я прийду знову: ми дізнаємося, які ж багатства накопичили ви спільними зусиллями, і вирішимо, на яку загальну необхідну мету слід їх витратити. Ну, ми пішли, а ви веселіться, відпочивайте, горя не знайте!Для дорослих і молоді

Наступний сценарій для святкування Нового 2019 року Свині розрахований на таку групу, в якій не буде надто юних учасників. Всі повинні бути приблизно одного віку, щоб адекватно і з гумором сприймати пропоновані конкурси та ігри і не відчувати себе не в своїй тарілці.

Ведуча (Ст.): Сьогодні галасливе наш народ

Юрбою зустрічає Новий рік!

Призи та конкурси у нас –

Все приготовано для вас.

Щоб не сумували, не нудьгували,

І за столом ви не позіхали

Я пропоную цей ж годину

Гру «Хто ти?» почати, сміючись!Сценарій на Новий 2019 рік Свині


Далі слід вищезгаданий конкурс, суть якого полягає в наступному: кожному з гостей необхідно написати на папірці ім'я одного актора, персонажа популярного фільму або мультфільму, співака чи співачки та ін. Після цього листочок приклеюється на лоб сусіду, і так – по колу. Важливо, щоб людина ні в якому разі не побачив, папірець з чиїм ім'ям випала саме йому. Потім друзі починають по черзі вгадувати, ким вони є, задаючи додаткові питання, на які інші можуть відповідати тільки «Так» або «Ні». Наприклад: «Я чоловік?» – «Так» – «Я існую в реальному житті?» – «Ні» і т. д.

Ст.: Тепер один одного знаємо ми,

Але в зимовій танці гармидеру,

Мабуть, мало цього –

Станцюємо ж кокетливо!

Наближатися, обніматися,

Може, навіть цілуватися?

Дозволю зараз вам усе.

Танцюйте, щоб пощастило!

Починаються новорічні «Танці на острові». Згідно зі сценарієм 2019 для їх проведення знадобляться тільки листи (підійдуть навіть газетні), які стеляться на підлозі. Потім для кожного «острівця» вибирається пара з чоловіка та жінки. Їх завдання – танцювати під час звучання музики, ні в якому разі не виходячи за межі свого листа. Музика зупиняється, листи згортаються навпіл, а танці поновлюються знову. Все це повторюється до тих пір, поки не визначиться пара переможців.Сценарій на Новий 2019 рік Свині


Ст.: Назріло питання, мої друзі.

Його поспішаю задати вам я:

Що важливо для мрії исполненья?

Любов і дружба, без сумніву!

Якщо до биття серця

Бажаєш відкрити скоріше дверцята,

Зроблю так, щоб ти

Понісся на крилах мрії!

Вгадай, хто стоїть перед тобою –

І отримаєш подарунок великий.

Заключна гра носить назву «Закриті очі». Для участі в ній запрошуються чоловіки та жінки. Людині, який буде відгадувати своїх знайомих, зав'язуються очі, а на руки надягають зимові вовняні рукавиці. Його завдання – спираючись лише на тактильних відчуттях, без слів і розпитувань визначити, хто з приятелів стоїть перед ним. Перемагає людина, яка відгадає більше кількість осіб.Сценарій на Новий 2019 рік Свині


Ст.: Давайте будемо продовжувати

Співати, веселитися, випивати!

Сьогодні мета – забути турботи

І відтягнутися так, як нам хочеться.

Нехай 19-ий рік

Подарує службу без клопоту,

А фортуна, а удача

Нехай трапляються частіше.

Щоб з проблемами і труднощами

Ніколи не зналися ми,

Щоб усе, ось всі мрії

Самі виконувалися б!Сценарій на Новий 2019 рік Свині


***

Так з Новим роком, панове!

Веселощів, щастя, сміху!

Любові, здоров'я і добра,

Везіння та успіху!

Сценарій на Новий 2019 рік Свині
 • Сьогодні
 • Популярне
 • Читають