• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Бізнес без вкладень 2018-2019

Перестати працювати на «дядю» мріє кожен другий найманий працівник. Одні просто лають начальство і терпляче ходять на роботу, інші ж намагаються знайти спосіб розвинути власну справу, хоча багатьох зупиняє відсутність капіталу. При цьому є варіанти, не потребують фінансових вливань або ж потребують в дуже скромних грошових витратах. Бізнес без вкладень 2018-2019 років цілком реальний, а не вигаданий фантастами. При цьому важливо розуміти, що мається на увазі під відсутністю вкладень.

Реальність бізнесу без вкладеньБізнес без вкладень 2018-2019
Багато бізнесменів-мрійники хочуть займатися максимально «халявним» справою, не вкладаючи грошей, часу та особистих зусиль. Так не буває, або десь допущений логічний прорахунок, або хто-то намагається обдурити оточуючих, чи самого себе. З іншого боку у фразу про бізнес без вкладень багато вкладають саме матеріальний зміст, маючи на увазі відсутність грошових витрат на запуск власної справи.

Безліч інтернет-ресурсів пропонує різні варіації бізнесу, кажучи, що він обійдеться без вкладень. Насправді це лише частково правда — без будь-яких матеріальних вкладень можна почати свій бізнес тільки якщо вже є початковий матеріал. Найбільш яскравим може стати приклад з домашньою випічкою тортів — потрібні продукти для його виготовлення. Складно приготувати смачний торт якщо немає масла, вершків, цукру і іншого. Тому або продукти вже є в наявності, або потрібно трохи грошей, щоб їх купити.

Прикладів може бути безліч — мило ручної роботи вимагає наявності основи або лугу з різними маслами, для перукарні на дому потрібні ножиці, гребінці та затискачі, видеоблоггинг нездійсненний без камери, освітлювальних приладів і комп'ютера. За фактом же це «відмазки» ледачих людей, які намагаються знайти причину, щоб не починати працювати на себе. З іншого боку такий бізнес все ж передбачає малі вкладення. Якщо ж розглядати ситуацію з третьої сторони, то той, у кого є потрібні продукти в будинку може в будь-який момент почати заробляти на тортах або пельменях ручної ліпки. У цьому випадку бізнес буде дійсно без вкладень.Важливо навчитися поділяти такі види не витратного бізнесу. Умовно можна розділити бізнес без вкладень» на такі категорії:


 • з повною відсутністю вкладень;

 • з мінімальними витратами коштів;

 • самозайнятість або домашній бізнес. • Це свого роду робота на себе з поступовим розвитком хобі в прибуткове підприємство. Тому тим, хто хоче побудувати бізнес на своєму хобі, варто відразу вчиться цінувати власні зусилля, не роздаючи отриману продукцію просто так.

  Домашній бізнес і інша самозайнятість  Спочатку важливо не допустити головної помилки, роздаючи свої товари безкоштовно одні і ті ж руки. Часто близьке коло знайомих зловживає вашою добротою творця деяких товарів і продуктів, просячи щось безкоштовно, не вважаючи за потрібне платити за це. Якщо правильно підійти до питання, то люди перестануть сприймати такий вид діяльності «додаткової халявою», почавши платити за виконану роботу гроші.

  Причому такий бізнес може довгий час залишатися способом самозайнятості, даючи можливість працювати без вищестоящого керівництва. У той же час самозайнятість може вилитися в цілком широкоформатний бізнес, при цьому на старті вкладення в справу справді скромні, а у деяких вже все є для початку роботи.

  Мило і натуральна косметика  Бізнес без вкладень 2018-2019
  Є одним з найбільш «роздавальних» видів хобі, який легко можна перетворити в бізнес на дому. Спочатку в якості маркетингового ходу дарування шматочків мила або міні порцій домашнього крему — це правильно. Більш того, можна навіть повторити процедуру з іншим видом мила/креми/лосьйону. Часто багато хто навіть починають усвідомлено займатися миловарінням саме з підприємницькою метою, але в підсумку розчаровуються в цьому виді діяльності.

  Вони здійснюють одну з найпоширеніших помилок, постійно роздаючи товар подружкам і знайомим. При цьому доводиться закуповувати сировину для виробництва мила або косметики, що вимагає грошей. Вже на цьому етапі треба чітко ставити кордону. У вас вдома не безкоштовний мильно-косметичний завод, максимум що ви можете зробити — це надати хорошу знижку на свою продукцію для близького кола знайомих. Ніхто не забороняє дарувати час від часу міні версії в якості реклами, але на фразу «дай шматочок мила» потрібно відповідати вартістю, не боячись здатися корисливим людиною. Мило і косметика можуть довго залишатися домашнім видом бізнесу, але так само здатні легко перерости у велику мережу торгових точок у різних центрах.

  Напівфабрикати і консервація  Бізнес без вкладень 2018-2019
  Виготовлення на дому пельменів, котлеток і різних консервацій у одних не викликає якихось моральних напруг, для інших же такий вид праці є витратним за часом і силами. При цьому і ті, і інші, люблять їсти смачні смакоту і домашні тюфтельки, котлетки та інше. Логіка проста — люди з першої групи можуть поставляти особам з другої категорії свою продукцію за умови її хорошої якості. На сільських форумах є навіть особлива назва реклами для таких товарів — ОБС. Це звичне багатьом словосполучення «одна баба сказала», за фактом є звичайним сарафанне радіо.

  До речі! Спочатку саме рекомендації попередніх покупців є найкращою рекламою для розвитку бізнесу на дому. Це стосується будь-якого виду самозайнятості, будь то послуги або фізичні товари.


  Котлеткам і різноманітної їжі, на відміну від мила, складніше перейти на інший рівень. Це пов'язано з сертифікацією продукції. Одна справа продавати свої товари через соцмережі, серед знайомих, колег і сусідів, та й навіть просто на місцевому ринку. Це не потребує дозвільних документів. Якщо ж бізнес «пішов», то доведеться отримувати сертифікати та інші документи, щоб почати розширятися.

  Домашня випічка і солодощі  Бізнес без вкладень 2018-2019
  Такий вид діяльності несправедливо називати бізнесом без вкладень 2018-2019 років — продаж домашньої випічки популярна вже років 10. Просто останнім часом тортики на замовлення стали зростаючим трендом, особливо якщо вони приготовані без будь-якої хімії. Навіть прості булочки без «силіконових» наповнювачів будуть мати високу затребуваність. У цій справі важливо знайти перших покупців і зберігати далі гідний рівень якості.

  Для становлення цього виду бізнесу корисно запрошувати знайомих з їх друзями до себе на чайок. Можна навіть прямо просити сусідок або подруг прийти в гості з тими людьми, з якими ви знайомі. Так буде простіше знайти нових клієнтів, охочих купувати готову продукцію типу печива або замовляти торти і булочки завчасно.

  Бізнес з повною відсутністю матеріальних вкладень  За фактом така різновид діяльності передбачає наявність кмітливості і готовність докладати власні зусилля. Саме фізично-тимчасові витрати будуть вкладенням, обов'язковим у будь-якому виді діяльності. Навіть маючи можливість надати певну послугу, потрібно вміти її прорекламувати. Тут потрібні або гроші, або ручну працю по особовому розміщення реклами в соцмережах, на дошках оголошень тощо.

  Відеоблогінг та інформаційні послуги  Бізнес без вкладень 2018-2019
  Цей вид бізнесу без вкладень в 2018-2019 роках лише умовно вільна від витрат. Просто мається на увазі вже наявний наявність обладнання. Насправді більшість людей має все потрібне — відеокамера є і в ноутбуках, і в телефонах і фотоапаратах. В якості освітлювальних пристроїв на перший час підійдуть настільні світильники або навіть просто вікно в сонячний день.

  Запис майстер-класу в якості інформаційних послуг може вимагати більшого — бажано наявність камери середнього рівня і хоча б найпростішого мікрофона. Якщо ж інформаційні послуги будуть надаватися по скайпу, то цілком можна обійтися вбудовані в ноутбук/телефон камерою і мікрофоном.

  Агенція послуг таємного покупця або проведення свят  Бізнес без вкладень 2018-2019
  По суті принцип роботи у цих видів агентств дуже схожий — приходить людина і виконує певну діяльність протягом короткого часу. У першому випадку він дивиться, слухає і записує, у другому — показує і говорить.

  Спочатку мова не йде про повномасштабне агентстві. Сам власник бізнесу займається рекламою, підготовкою та проведенням заходу. По факту це індивідуальний ведучий, тамада або ж сам таємний покупець. У цьому виді зайнятості першим спрацьовує рекомендаційний ефект, а після декількох замовлень можна переходити до формування штату співробітників.  Можна обмежити коло проведених заходів або ж братися за будь-які. При зваженому підході можна знайти ряд виконавців на різні свята або таємні аудити, готові за надання замовлень віддавати частину зароблених грошей. Організатору залишається лише знаходити клієнтів.

  Свою справу з невеликими витратами  Спочатку потрібно визначити для себе рівень «невеликих витрат» для старту бізнесу. Для однієї людини під скромними інвестиціями розуміється сума у 2-5 тисяч , для іншого 30-40 тис. , а для третього і більш 100000 грн. Крім того є люди, для який невеликими будуть початкові витрати в півмільйона.

  Організація активного відпочинку  Бізнес без вкладень 2018-2019
  Це свого роду різновид туристичного бізнесу. Для початкового старту достатньо мати свою машину або одного з авто, готового за скромну винагороду відвезти вас з клієнтом/-ами в ліс, на озеро або гори. Спочатку потрібно скласти в реальних умовах вивчити маршрут відпочинку. Якщо це піший шлях, то його потрібно пройти своїми ногами, для організації риболовлі потрібно перевірити клювання, а для банальних шашликів в лісі знайти галявину і обладнати її.

  Для більш безпечного виду діяльності бажано мати договір зі страховою компанією, включаючи вартість їх послуг в оплату туру. Також бажано мати кілька варіантів кожного з видів активного відпочинку на випадок форс-мажорів у вигляді зайнятої галявини для пікніку, натовпи туристів на пішому маршруті або безлічі рибалок на заповітному озері.

  Відео про бізнес без вкладень  Бізнес без вкладень 2018-2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають