• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер

У 2017 році киносерия «Рембо», що розповідає про пригоди ветерана війни у В'єтнамі, відзначила 35-річчя. З 2008 року, коли в прокат вийшов четвертий фільм, Сильвестр Сталлоне постійно говорив в інтерв'ю, що готовий приступити до п'ятої частини. На жаль, стрічка надовго застрягла на етапі пре-продакшену, хоча і існує ймовірність її релізу в 2019-м. У статті ми зібрали самі свіжі факти про новому бойовику.

«Рембо»: від першої до четвертої частини

Франшиза «Рембо» міцно пов'язана з ім'ям Сильвестра Сталлоне. Саме він незмінно втілював образ відставного військового у всіх картинах. Стрічки з першої по третю зняли Тед Котчефф. Джордж Косматос і Пітер Макдональд, а четверту особисто поставив Слай. В «Рембо: Перша кров» Джон Рембо подорожував по США в пошуках колишніх напарників із «зелених беретів». Конфлікт з шерифом одного провінційного міста призвів до повноцінним бойовим діям з участю нацгвардії – в результаті Джона втихомирив тільки полковник Семюел Траутман, його старий командир (з'являється також у другій і третій частинах). У продовженні, «Рембо: Перша кров 2», глядач вже побачив Джона в ув'язненні, трудящим на кам'яному кар'єрі. Правда, уряд швидко запропонувало йому альтернативу – добути важливі дані з в'єтнамської концтабору і отримати президентську амністію. Колись Рембо втік з цього місця, тому впорався з нездійсненною місією, попутно викрив корупцію серед американських військових чиновників. В «Рембо 3» герой спробував відгородитися від світу в буддистському монастирі в Таїланді. Однак і тут до нього дотяглося командування – довелося відправитися в Афганістан. «Рембо 4» розвинув цю лінію – Джон знову в Таїланді, але тепер радянський спецназ замінили солдати Бірми. до змістом ?

Збори фільмів про Джона Рембо

Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
 • «Рембо: Перша кров» (1982): витрати – $15 млн, збори в прокаті – $1252 млн,
 • «Рембо: Перша кров 2» (1985): $44 і 3004 млн,
 • «Рембо 3» (1988): $63 і 189 млн,
 • «Рембо 4» (2008): $50 і 1132 млн.
 • Цікаво відзначити, що в сумі кинофраншиза «Рембо» тільки в кінотеатрах заробила понад $700 млн.

  Сюжет нового бойовика

  З приводу історії, яка розгорнеться в п'ятій частині, немає повної визначеності. Існують три варіанти розвитку подій. За підсумками четвертої картини Рембо повинен був повернутися до батька додому в Штати.
  Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
  І що ж далі?
 • На кордоні США і Мексики викрадають дівчинку (якщо взяти до уваги натяки Сталлоне, дівчинка – дочка Рембо). Джон відправляється розбиратися з картелем, які торгують наркотиками і людьми.
 • На військовій базі на тихоокеанському узбережжі ставляться експерименти над солдатами. Рембо робить спробу проникнути в стіни секретної лабораторії.
 • Рембо доведеться зіткнутися з монстром-мутантом, що живуть біля Полярного кола. Це – зав'язка роману «Мисливець» Джеймса Байрона Хаггинса, правами на адаптацію якого вже давно володіє Сталлоне.
 • Якщо вірити ЗМІ, сценарієм «Рембо 5» особисто зайнятий Сильвестр Сталлоне.

  Виробництво «Рембо 5»

  Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
  Відразу після прем'єри «Рембо 4» Сталлоне повідомив пресу, що створення п'ятої стрічки безпосередньо залежить від зборів четвертої. Вони виявилися непереконливими, на DVD (в США) фільм приніс творцям $33 млн. Однак у серпні 2009 року компанії Millennium Films і Nu Image, що належать Аві Лернер (ізраїльський продюсер, «король» бойовиків категорії «Б» і старий колега Сталлоне), оголосили про запуск «Рембо 5» у виробництво. На жаль, дебют вийшов передчасним – до зйомок команда так і не розпочала. А в червні 2014-го до розробки «Рембо 5» підключилася німецька студія Splendid Film. Зйомки планувалися на 2015 рік, але їх знову довелося відкласти на невизначений термін.
  Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
  У грудні 2015 року Fox представила телесеріал «Рембо: Нова кров», присвячений Джону і його синові-морпеху. Сценарій готує Джеб Стюарт («Тюряга», «Інші 48 годин», «Втікач»). В інтерв'ю виданню The Hollywood Reporter навесні 2017 року Аві Лернер розповів, що у нього зі Сталлоне відбувся творчий конфлікт – іменитий актор і режисер залишив франшизу « Нестримні ». Чи Не позначиться це на «Рембо 5»? Адже, якщо вірити Лернер, саме він подарував голлівудській зірці другу життя, коли проспонсорував «Рембо 4».

  Висновок

  Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
  У бесідах зі ЗМІ Сталлоне вказував на сильні відмінності п'ятої частини «Рембо» від попередніх картин. Зайняті у виробництві бойовика фахівці порівнювали його зі «Старим тут не місце». Щодо підзаголовку висловлювалися різні припущення – від «Дикої полювання» до «Останньої крові». Ясно одне – «Рембо 5» поставить крапку в серії. Можливо, з-за цього Сильвестр Сталлоне і не поспішає на зйомка, поліруючи сценарій і готуючись до режисури цього фільму , – тисне тягар відповідальності.

  Відео трейлер, фан-тизери  Фільм Рембо 5 2019: дата виходу і трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають