• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри

«Робокаліпсіс» – один з найбільш очікуваних науково-фантастичних фільмів останніх років. Це проект Стівена Спілберга та DreamWorks, що розповідає про незавидному постапокаліптичному майбутньому, до якого людство прийшло з-за зайвої захопленості роботами і штучним інтелектом. На жаль, картину спіткала доля «Акіри» і «Артура і Ланселота» – інших проектів DreamWorks, «заморожених» на невизначений термін. Спілберг нещодавно випустив «Секретне досьє», на носі у нього – «Першому гравцеві приготуватися», так що нам дуже пощастить, якщо «Робокаліпсіс» вийде в 2019 році.

Сюжет «Робокалипсиса»

Як ми вже сказали, події «Робокалипсиса» розвиваються в недалекому майбутньому. Прогрес у розробці андроїдів сильно ступив уперед – «залізних друзів» почали використовувати в самих різних сферах, від допомоги по дому до шкідливих виробництво. Дійшло навіть до застосування роботів у бойових діях – своєрідних безкровних війнах. Втім, як на франшизу «Термінатор», якось з'явився надто розвинений ІІ – «Аркос». Він вселив побратимам думка про те, що головна загроза для Землі – це людство. Почалося глобальне протистояння між людьми та їхніми вчорашніми слугами, в якому люди передбачувано зазнали нищівної поразки. Центральна сюжетна лінія присвячена тому, як залишки вижили на території США намагаються дістатися до Аляски – саме там знаходиться «Аркос».

Книжковий першоджерело

Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
«Робокаліпсіс» заснований на однойменній книзі Деніела Вілсона, вийшла в червні 2011 року. Правами на її киновоплощение DreamWorks обзавелася ще двома роками раніше (подібна практика не є безпрецедентною). У США твір став бестселером. Пізніше з'явився його переклад на російську мову під заголовком «Роботи апокаліпсису». Поки фільм Спілберга проходив болісну фазу пре-продакшену, Вілсон встиг написати продовження – «Робогенезис» (грудень 2014 р.). Цікаво відзначити, що за освітою Деніел Вілсон – інженер-робототехнік. З тематикою своїх романів він знайомий не з чуток.

«Робокаліпсіс»: підготовка до зйомок

Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
У виробництво «Робокалипсиса» вклалися DreamWorks і Fox. З Disney було укладено угоду про прокаті картини в США, в той час як зарубіжний прокат звалила на свої «плечі» Fox. Бюджет склав $200 млн. Спочатку Спілберг планував зйомки фантастичної стрічки на літо 2012 року. Він навіть встиг визначитися з локацією – відправною точкою був обраний Монреаль. Раніше в цьому місті режисер ставив «Злови мене, якщо зможеш» і «Термінал». Тим не менш, графік зірвався. У січні 2013 року продюсери оголосили про припинення розробки «Робокалипсиса». По-перше, вони назвали завищеними бюджет, по-друге, сценарій вимагає серйозного доопрацювання. У підсумку Спілберг зайнявся переписуванням історії та складанням більш скромною кошторису. Він оцінив «заморозку» у шість-вісім місяців. На жаль, з тих пір фільм так і не стронулся з мертвої точки.

Акторський склад фільму

Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
У зв'язку з «Робокалипсисом» в пресі миготіли три зоряних імені:
 • Кріс Хемсворт (« Месники », «Тор»). Спілберг запросив австралійця взяти участь у зйомках в липні 2012 року, з-за чого той відмовився від кількох гучних проектів.
 • Енн Хетеуей («Знедолені», «Интерстеллар») офіційно підтвердила причетність до «Робокаліпсіс» у листопаді 2012-го. У книзі жінки відсунуті на другий план – можливо, Хетеуей могла б виконати американського сенатора, чиєю доньці за сюжетом відводилася важлива роль у боротьбі з андроїдом.
 • Бен Уішоу («Парфумер», «Хмарний атлас»). Якщо Хемсворту готували лаври головної зірки бойовика, то щодо британця Вішоу не висловлювалося ніяких точних припущень. Його ім'я просто з'являлося в інсайдерських новинах, присвячених «Робокаліпсіс», – не більше.
 • Знімальна команда

  Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
  Продюсери: Стівен Спілберг («Парк Юрського періоду», «Індіана Джонс») і Марк Суріан («Собаче життя», «Need for Speed»). Сценаристи: Каріо Салем («Ведмежатник»; підготував першу версію сценарію) і Дрю Годдард (допрацював текст Салема). Годдард працював над історією в 2010-2012 рр в кінці кінців Спілбергу текст не сподобався. У кількох інтерв'ю за 2013-2016 рр. Годдард пояснював, що був щасливий працювати в команді з іменитим постановником. За його словами, фільми часто робляться не за графіком, адже краще не запускати виробництво у невідповідний час, інакше це загрожує касовим провалом і розчаруванням глядачів і критиків.

  Дата виходу кінокартини

  Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
  Спочатку передбачалося, що «Робокаліпсіс» дебютує на екранах 3 липня 2013-го, пізніше творці перенесли реліз на 25 квітня 2014 року. Зараз можна з упевненістю сказати лише наступне – раніше 2019 року фільм не вийде.

  Висновок

  Стівен Спілберг не раз і не два у своїй кар'єрі ставив картини про проблеми штучного інтелекту і роботизованого майбутнього. Сподіваємося, його інтерес до «Робокаліпсіс» з роками не згас, і після завершення «Першому гравцеві приготуватися» він повернеться до старого проекту.

  Відео трейлер, фан-тизери  Робокаліпсіс 2019 року: дата виходу, актори, трейлер, кадри
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають