• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов

Як би ми не любили блокбастери, деколи хочеться включити зворушливу мелодраму в самоті або з другою половинкою. В 2019 році на екрани вийде безліч мелодрам, як зарубіжних, так і російських. У цій статті ми розповімо про сюжет і акторів найцікавіших фільмів про кохання, прем'єри яких відбудуться у 2019 році.

Клятва

 • Дата виходу: 18 березня
 • Режисер: Володимир Котт
 • Сценаристи: Мірошник тетяна
 • У головних ролях: поки що невідомо
 • Це фільм про Другу світову війну і про героїв в цивільному. У сорокових роках, коли німці дійшли до Сходу і навіть захопили Крим, почали там нещадно винищувати євреїв. Сім'ям нікуди виїжджати, бо в такий страшний час здавалося, що порятунку і зовсім немає. Тим не менш, в той час жив відважний лікар Наум Балабан, який врятував безліч євреїв. Він навчався у Мюнхені, а потім переїхала до Севастополя, щоб стати головним лікарем психіатричної лікарні. Тоді, під час захоплення ворожими військами його землі і нещадного вбивства євреїв, він зрозумів, що потрібно діяти. Завдяки своєї влади він зміг врятувати більше двох сотень людей, видаючи їх за своїх пацієнтів. У євреїв були довідки про те, що вони психічно хворі, тому потребують госпіталізації. Це рятувало їх від розстрілу, а сам Наум Балабан з дня на день чекав, коли німецькі офіцери, нарешті, зрозуміють, що він підробляє довідки, розстріляють його.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Це цікава і неймовірно сумна історія, заснована на реальних подіях. Про таких героїв, як Наум Балабан, повинні знати всі, адже він, можна сказати, пожертвував своїм життям і безпекою заради того, щоб врятувати ні в чому невинних євреїв. Російський режисер Володимир Котт знаменитий своїми видатними роботами, він зняв такі фільми, як «Короп відморожений», «На дні» і серіали «Мисливець» і «Королі гри».

  Пальміра

 • Дата виходу: 2019 рік
 • Режисер: Іван Болотников
 • Сценаристи: Денис Гуцко, Іван Болотников
 • У головних ролях: поки що невідомо
 • Фільм оповідає про сім'ю дагестанського лікаря, яка живе неподалік від Махачкали. Дружина лікаря не задоволена своїм життям, з-за постійної бідності та проблем вона стає вразливою до маніпуляцій. Саме тому вона потрапляє під вплив ИГИЛ і незабаром разом з дітьми збігає в Сирію. Її чоловік вирішує відправитися слідом за нею, щоб повернути назад. Там він потрапляє в самий розпал громадянської війни, але ніщо вже не здатне зупинити його від порятунку своєї коханої.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Це трагічна історія життя людей в умовах війни, прямо як у романі Хемінгуея, показано, на що здатна справжня щира любов, навіть коли навколо всі воюють. Зйомки фільму стартували вже восени 2017 року, і прем'єра відбудеться не пізніше 2019 року. Знімати будуть як в Росії, так і в Сирії, щоб показати на екрані всю правду про війну на Сході. Бюджет фільму складе близько одного мільйона євро, і до зйомок підключиться не тільки сирійська кіностудія, але ще й французька, італійська і навіть македонська. Зйомки в Сирії будуть проходити в Пальмірі, яка була звільнена від влади бойовиків ИГИЛа завдяки співпраці російських і сирійських військових сил. Символічно, що підписання договору на зйомки фільму відбулися в день 70-річчя незалежності Сирії.

  Москва закохана

  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
 • Дата виходу: 2019 рік
 • Режисер і сценарист: Костянтин Фам
 • У головних ролях: Світлана Ходченкова, Березня Дроздова, В'ячеслав Чепурченко, Євген Герасимов, Риналь Мухаметов
 • На відміну від попередніх мелодрам, ця – ще й комедія! Головний герой фільму – таксист з цікавим прізвиськом Амур. Він не в захваті від своєї професії, так і в Москві йому жити не подобається, хоча і знає всі її вулиці, як рідні. Часто його зміни закінчуються якийсь передрягой, з яких йому доводиться виплутуватися. Пасажири теж деколи трапляються не дуже виховані, і з усім цим Амуру доводиться миритися. Але Москва все ж вирішила показати йому, що не все так погано і буденно, а в один з вечорів у цьому місті запросто можна потрапити в саму справжню романтичну казку. Амур і сам не очікував, що одного разу він стане учасником відразу трьох любовних історій.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Їх учасники самі різні, у них свої проблеми, захоплення і переживання, але єдині вони в одному – всі хочуть любити і бути коханими. Поки що точно невідома дата прем'єри фільму, але зараз ведеться активна підготовка до зйомок. Нас чекає чарівна, часом смішна, часом філософська картина, яка неодмінно змусить повірити в казку. Режисер фільму почав свою кінокар'єру порівняно недавно, в 2012 році, але вже встиг взяти участь у створенні декілька проектів, наприклад, фільмів «Свідки», «Втеча з кімнати 18» і багатьох інших.

  Вченості плоди

  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
 • Дата виходу: 2019 рік
 • Режисер: Ігор Угольников
 • Сценаристи: Наталія Назарова, Ігор Угольников, Євген Айзикович
 • У головних ролях: Сергій Безруков, Уте Лемпер
 • Ще одна військова мелодрама, яка оповідає про нелегкому виборі в страшні часи європейської історії. Події у фільмі розвиваються в Пушкінських горах, Псковська область. У часи Другої світової війни вони були окуповані німецькими військами три роки. В цей музей-заповідник приїжджає німецька філолог фрау Шиллер, у неї освітня місія: вона навчає літературі німецьких солдатів, розповідаючи їм про творчість Пушкіна. В Пушкінських горах під час окупації живе Сергій, якого в принципі все влаштовує. Тим не менш, одного дня йому все ж доводиться зробити свій вибір, жити у вільній країні або так і продовжувати пасивно спостерігати за тим, як фашисти знищують культурне надбання російського народу.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Головного героя у фільмі зіграє його однофамілець – Сергій Безруков, який знявся в таких знаменитих фільмах, як «Канікули суворого режиму», «Псих», «Замість мене» і серіалах «Майстер і Маргарита», «Бригада». Цікаво, що в 2018 році вийде ще один фільм з Сергієм Безруковим «Пушкін. Віскі. Рок-н-рол», де події будуть відбуватися в тому ж музеї-заповіднику. Головну героїню зіграє німецька актриса Уте Лемпер, яка до цього знімалася в комедії від Вуді Аллена «Магія місячного світла» разом з Коліном Фертом і Еммою Стоун.

  Трейдер

  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
 • Дата виходу: 15 лютого
 • Режисер: Ентоні Уоллер
 • Сценаристи: поки що невідомо
 • У головних ролях: Михайло Гаврилов, Анна Попова, Олександр Соколовський, Агнія Дітковскіте, Сергій Пускепаліс
 • Фільм оповідає про лихих дев'яностих в Росії, коли жоден бізнесмен не міг бути повністю впевненим у тому, що в один день на нього не нападуть рекетири і не відберуть все зароблене. Були часи, коли бандити ставили на лічильник, і тоді частина щомісячного заробітку потрібно було віддавати за те, щоб утримати свій бізнес на плаву. У таких жорстоких і нестабільних умовах доводиться виживати головному героєві цього фільму.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Він – начальник великого бізнесу, який дізнається, що дуже скоро може збанкрутувати. Він не може цього допустити, адже коли людина втрачає те, що будував багато років і багато що вклав багато сил і фінансів, він просто може зламатися. Він навіть не уявляє, що йому доведеться пережити за час рекету 90-х і дефолту двотисячних. Головну роль у фільмі зіграє Михайил Гаврилов, відомий за ролями у таких фільмах, як «Катерина», «Молодіжка», «Готель Элеон». Поки що невідомий статус проекту, але прем'єра призначена на початок 2019 року, тому зйомки повинні були початися.

  Ми

 • Дата виходу: 2019 рік
 • Режисер: Гамлет Дульян
 • Сценаристи: Олександр Талал
 • У головних ролях: поки що невідомо
 • Довгоочікувана екранізація роману-антиутопії радянського письменника Євгена Замятіна. Цікаво, що саме ця книга вплинула на творчість тих, хто створив найвідоміші світові романи про тоталітарне суспільство майбутнього – Олдоса Хакслі і Джорджа Оруелла.
  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  Існує лише одна повнометражна інтерпретація цього роману, знята в Німеччині. Тепер же нас чекає російська екранізація, де розповідається про майбутнє, де у людей немає ніякого особистого простору. Вони змушені підкорятися системі, правильно думати і не говорити нічого, що може здатися державі підозрілим. У них навіть немає імен і прізвищ, замість них – шифр, що позначає, що людина ніхто, крім як підневільна гвинтик у величезній тоталітарній системі. Одного разу один з інженерів відчув, що він закохався в свою напарницю по роботі. Всупереч ідеології відсутність почуттів, він піддався своїй любові і вирішив втекти з нею від жорстокості держави, туди, де вони можуть бути разом. Це зворушлива історія про те, як любов штовхає нас на руйнування всіх правил.

  Відео: трейлери, фан-тизери  Російські мелодрами 2019: список кращих новинок, фільмів про любов
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають