• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Рейтинг професій на 2018-2019 рік

Щороку приносить і вносить найрізноманітніші зміни в наше життя, що також зачіпає і трудову діяльність. Сьогодні в сучасному світі складається така ситуація, що багатьом на увазі не затребуваності їх спеціальності припадати не просто кардинально змінювати рід занять, а й заново переучуватися. Іншими словами, зникають багато професій і з'являються нові, або ж навпаки стають дуже затребуваним той рід занять, про який багато хто вже забули. Саме тому рейтинг професій на 2018-2019 рік допоможе багатьом правильно визначитися з родом занять і тим самим рухатися в потрібному і правильному напрямку.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік


Затребувані професії

І так, давайте спробуємо разом проаналізувати ситуацію, що складається на сьогоднішній день.

Багато аналітиків стверджую і прогнозують появу таких футуристичних професій як кіберпротезов або дизайнера емоцій.

Звичайно, поки ще немає такої професії, але в недалекому майбутньому вона обов'язково з'являться. Але поки, які професії входять в теп найпопулярніших?
Рейтинг професій на 2018-2019 рік

Хіміки.
Біологи.
Логісти.
Вчителі.
Будівельники.
Інженери.
Маркетологи.
Конфліктологи.
IT-фахівці.
Медичні працівники.


Рейтинг професій на 2018-2019 рік

Важливо пам'ятати, що по ряду цілком звичайних спеціальностей вже зараз потрібні максимально «свіжі» знання. Від тих же біологів не потрібні класичні знання пестиков і тичинок, вони повинні одночасно бути інженерами, агрономами і хіміками. Теж саме можна сказати і про хіміків - створення нових джерел палива і пошук шляхів зробити неїстівне їстівним вже почалися.

Що стосується спеціальностей, то тут можна відзначити і назвати наступні основні моменти.

По-перше, технічні спеціальності. Що сюди можна включити?
Інженер. Ключова спеціальність для розвитку обробної промисловості. Відновлення зростання промислового виробництва збільшить потребу в кваліфікованих інженерах.
ІТ спеціаліст. Впровадження цифрового економіки вимагає величезної кількості програмістів і інших IT-фахівців. Дана тенденція збережеться в середньостроковій перспективі.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік

По-друге, фахівець з робототехніки. Роботи поступово витісняють ручну працю в різних сферах діяльності. Фахівці в даній сфері будуть забезпечувати підвищення конкурентоспроможності російської економіки.
По-третє, архітектор. Будівельна галузь є основою економічного зростання. У найближчі роки обсяги будівельних робіт будуть збільшуватися, в тому числі в рамках реалізації інфраструктурних проектів. Інженер-проектувальник - крім архітекторів будівельна сфера потребує інженерів-проектувальників. Без них компанії не зможуть створювати нові проекти.
По-четверте, Web-дизайнер. Створення та підтримка сайтів забезпечують поліпшення конкурентних позицій компанії. Дана сфера має значний потенціал для розвитку і потребує фахівців.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік

По-п'яте, Агроінженер. Для впровадження нових технологій і автоматизації процесів в сільському господарстві компаніям будуть потрібні агроінженери, які нададуть нового імпульсу для розвитку агропромислового сектору.
По-шосте, маркетолог. Новий рівень конкуренції вимагає активізації маркетингової діяльності. В іншому випадку компанія втратить свою частку ринку, що позначиться на зниженні продажів.
По-сьоме, дизайнер. Товари конкурують не тільки на рівні технічних характеристик, але і своїм дизайном. Останній все частіше є ключовим фактором для вибору продукту.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік

По-восьме, інтернет-маркетолог. Бізнес потребує нових клієнтів. Популяризація інтернету дає нові можливості для просування продукції і торгових марок, що забезпечить збільшення попиту на інтернет-маркетологів.
По-дев'яте, PR-фахівець. Імідж компанії, як і дизайн, стає важливим фактором конкурентоспроможності. Професіонали в цій сфері стануть запорукою стійкого зростання фірми.
По-десяте, менеджер з продажу. Функціонування бізнесу неможливо без продажів. Представники даної професії забезпечують організацію грошима, тому потреба в них збережеться на високому рівні.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік


Але незважаючи на список найбільш затребуваних професій на цей рік, ні в якому разі з нього не варто виключати і робочі спеціальності. У цей список увійшли такі спеціальності як слюсар, зварник, машиніст. Саме без цих професій і маст еров своєї справи просто-напросто неможливо уявити роботу багатьох станцій техобслуговування, ремонт електричних мереж, транспортної галузі.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік

Все ж вибираючи професію слід керуватися не тільки її затребуваністю і тим чи подобається вона вам, чи ні, в іншому випадку навіть найперспективніша робота і її результат не буде приносити і приносити вам задоволення.
Рейтинг професій на 2018-2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають